Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Če ima kdo namen obiskat Marof nekje med 15.8 ter 22.8., pa ima prosto mesto na prikolici oz.kombiju se toplo priporočam za delitev stroškov. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Point te debate pa je verjetno v tem, da se GSR, FZ6 etc po mnenju zagovornikov "no go časov" ne dajo dovolj založit za dosego časov o katerih realnosti se dajete, tačke plužjo po tleh in ko pogumni pilot ponuca rezervo nagiba, ki jo nudi odmik fusrastrov, nasede nek trdni del mopeda na realna tla, dovolj razbremeni zadnjo gumo in nato g.Bog in ga.Fizika prevzameta zaključek v svoje roke. Da je to res tako, pa vam lahko potrdim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mejčkn spominčkov na soboto....

Pa se tele

:hmm:

Slike s sobote? Kako pa to da sem potem jaz gor?

Drugače pa kul slika. Vidim da se še premalo trudim z zgornjim delom telesa priti blizji tlem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Slike s sobote? Kako pa to da sem potem jaz gor?

Drugače pa kul slika. Vidim da se še premalo trudim z zgornjim delom telesa priti blizji tlem.

Meni pa se zdi tvoj položaj zelo vredu. Kaj pa kakšni bolj izkušeni od mene menijo?

Če boš šel še nižje, boš lahko kontroliral napetost ketne med vožnjo:).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe slikce. Bi vprašal s kakim aparatom in objektivom so bile narejene?

Še mejčkn spominčkov na soboto....

Pa se tele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn :( ravno ko sem šel ste začeli slikat....

No dan je bil vseeno časovno uspešen :)

http://www.youtube.com/watch?v=uwmm-FSq8ns :)

Zviki in AJ, a torej vidva sta ta modela iz nedelje :) Zviki daj poslji se kaksno fotko s thundercatom, ce se je kje ujel v objektiv, medtem ko sem kolone formiral :)

AJ: Hvala za info glede gps laptimerja. Sem ze DLjal software in testiral na lokalnih rondojih *z avtom* kako zadeva deluje. Cisto ok, za to kar jaz hocem. Ce stwikam se GPS na 5 HZ, pa itak aleluja

lpl

Ni problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se odmaknejo k pridejo do tal..tko da ni panike..tiste 2 kroga bi že zdržal..

Če se pelješ po kolenu in si s skoraj vso težo na notranji nogi se tačke na zapirajo navzgor.

Preverjeno z prejšnjim Falcotom, se je prej zadnja guma dvignila, kot pa da bi se tačka zaprla.

Lp D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pelješ po kolenu in si s skoraj vso težo na notranji nogi se tačke na zapirajo navzgor.

Preverjeno z prejšnjim Falcotom, se je prej zadnja guma dvignila, kot pa da bi se tačka zaprla.

Lp D

jest sm to preverjanje delal z cb1300 in so se lepo odmaknile..

sicer pa spremeniš tehniko: motor manj nagneš ti bolj zlezeš z motorja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm to preverjanje delal z cb1300 in so se lepo odmaknile..

sicer pa spremeniš tehniko: motor manj nagneš ti bolj zlezeš z motorja ;)

Ampak potem pa ni tistih časov, ki si jih prej omenjal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak potem pa ni tistih časov, ki si jih prej omenjal ;)

veš kako je..v samem ovinku, tam kjer bi drsal s tačko nisi ravno toliko hitrejši z nekim hudim strojem kot pa z gsr600 naprimer..

se pa veliko dobi na bremzanju, pospeševanju, čisti liniji..

zato tudi 4 sek več kot z mojim..

jest pravim da se da..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

@ kevin34: s K7 in D211 GP se da pelat 1:09,54 :D

Pozabil si napisat-povedat,da je to lahko že čas ob prvem obisku :evilgrin:

Tako,da za stalne obiskovalce....

No jz se kr verjamem,da ima biker77 prav glede časov oz. verjamem,da je sposoben spacati skupi z GSR 1:15 kot sam pravi! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kako je..v samem ovinku, tam kjer bi drsal s tačko nisi ravno toliko hitrejši z nekim hudim strojem kot pa z gsr600 naprimer..

se pa veliko dobi na bremzanju, pospeševanju, čisti liniji..

zato tudi 4 sek več kot z mojim..

jest pravim da se da..

No saj jaz verjamem da se to da, tudi z Falcotom in navadnimi Qualifiercami sn se pelal 1.16 , le v zapiranje tačk dvomim(max. nagib+max presedanje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@biker77 je še pozabil povedati, da je ta čas, s takšnim motorjem dosegljiv tistim, ki dejansko znajo voziti motor :D

Meni se je pač zagabil motor, s katerim ne veš, kdaj boš zahaklal njegovo podkonstrukcijo in se prestavil za pol metra na pisti.

Zato sem pa na hitro zamenjal motor, in vsaj pri prvem obisku nisem zahaklal karkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je pač zagabil motor, s katerim ne veš, kdaj boš zahaklal njegovo podkonstrukcijo in se prestavil za pol metra na pisti.

Zato sem pa na hitro zamenjal motor, in vsaj pri prvem obisku nisem zahaklal karkoli.

sam pri gsr-ju si vedel kdaj bo zagrabil..

pri gixerju boš pa še nekej časa blodil v neznanem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nisem. Imel sem že naštudirane fusrasterje kdaj zagrabijo. Pa je lepo samo hrstalo pa asfaltu. Samo, da sem bremz taco zahaklal, to mi pa še zdaj ni jasno. Ko zrihtam gixerja mi 1.18 ne uide :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nisem. Imel sem že naštudirane fusrasterje kdaj zagrabijo. Pa je lepo samo hrstalo pa asfaltu. Samo, da sem bremz taco zahaklal, to mi pa še zdaj ni jasno. Ko zrihtam gixerja mi 1.18 ne uide :P

kaj pa maš za rihtat? nezrihtan gre 1.12..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@biker77 je še pozabil povedati, da je ta čas, s takšnim motorjem dosegljiv tistim, ki dejansko znajo voziti motor.

To sem mislil. Drugače so pa ploščice čisto slabe. Pa vzmetenje je tudi naštelano na približno. S tem motorjem sem naredil vsega 500 km. Prosim, da to upoštevaš pri naslednji opazki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry samo bolj bednega videa pa še ne :krneki:

Kaki video pa češ naret s telefonom tam ob pisti? Zviki pa je itak vsakič dol zavil, verjetno ni hotel sodelovati pri najbolj bednem videu ever :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!