Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

A to poj en testira vse te motorje :whistle: ?

Ja sem jest tud mislu da se vsak s svojim voz, pa zgleda da se Danee z vsemi...

No sej je pr fuzbalu tud sam ena žoga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere. Samo a je res težko poklicat pa vprašat? Fant je prijazen pa še slovensko govori. Še celo nazaj pokliče, če se ti ne javi takoj.

+385915166949

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere. Samo a je res težko poklicat pa vprašat? Fant je prijazen pa še slovensko govori. Še celo nazaj pokliče, če se ti ne javi takoj.

+385915166949

Ne ni :rolleyes: , samo mogoče je že kdo zvedel, pa raj prej tukaj prašam. Drgač ga bom pa jutri poklicu...Hvala za številko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bili na pisti celi štirje.. vreme je bilo super, slik pa najverjetneje ne bo, ker ni nihče slikal. :)

@suzuki: cel dan sem delal na poziciji gornjega dela telesa in rezultat je bil new PB. Prej 01:19:30, sedaj 01:17:20. :)

...sam vzmetenje še do konca zategnem, pa bo petnajst! :]

lp

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bili na pisti celi štirje.. vreme je bilo super, slik pa najverjetneje ne bo, ker ni nihče slikal. :)

@suzuki: cel dan sem delal na poziciji gornjega dela telesa in rezultat je bil new PB. Prej 01:19:30, sedaj 01:17:20. :)

...sam vzmetenje še do konca zategnem, pa bo petnajst! :]

lp

a si kej gume menjal?

pa pravjo da se z gsr600 ne da 1.15 peljat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si kej gume menjal?

pa pravjo da se z gsr600 ne da 1.15 peljat :rolleyes:

Nabavi si očala pa preberi kaj piše pod "Motocikel:" ;):whistle:

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavi si očala pa preberi kaj piše pod "Motocikel:" ;):whistle:

vem kaj piše..

in je blo mišljeno:

če on s to kravo pelje 1.15 jest z gsr600 z lahkoto..

očal ne rabim..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si kej gume menjal?

pa pravjo da se z gsr600 ne da 1.15 peljat :rolleyes:

Ja pred prejšnjim obiskom marofa, sem montiral gor Q RR. (sploh ne morem primerjat s prejšnjo Z6 (joke, vem da primerjam, dve popolnoma različni gumi)) :worship: super guma! Samo kaj, ko je leva stran že skoraj pri indikatorjih.. pa ima vsega skupaj za sabo manj kot 400km, od tega vse na NM :unsure:

Nabavi si očala pa preberi kaj piše pod "Motocikel:" ;):whistle:

Trenutna tematika celotne teme je malo zaplavala stran.. tako, da sem si tudi jaz prebral par strani nazaj, da sem vedel o čem se gre. :]

Sicer pa, ne bit tak pod stresom, razumel bi, da bi bil ti na Jakovem mestu.. tak pa nisi ti dobil -3 pike pa biznis z možnostjo 50% popusta. :evilgrin:

fak da polis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pred prejšnjim obiskom marofa, sem montiral gor Q RR. (sploh ne morem primerjat s prejšnjo Z6 (joke, vem da primerjam, dve popolnoma različni gumi)) :worship: super guma! Samo kaj, ko je leva stran že skoraj pri indikatorjih.. pa ima vsega skupaj za sabo manj kot 400km, od tega vse na NM :unsure:

Trenutna tematika celotne teme je malo zaplavala stran.. tako, da sem si tudi jaz prebral par strani nazaj, da sem vedel o čem se gre. :]

Sicer pa, ne bit tak pod stresom, razumel bi, da bi bil ti na Jakovem mestu.. tak pa nisi ti dobil -3 pike pa biznis z možnostjo 50% popusta. :evilgrin:

fak da polis

nabavi si SC ali D211 pa bo takoj 1.15..pa še požrlo je ne bo..

Jaka..jebat ga..sej večkrat pride taka "sedmica"..bo bolje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabavi si SC ali D211 pa bo takoj 1.15..pa še požrlo je ne bo..

D211 so GP racer ane?

Bo treba poizkusiti :)

...pa počasi kakšnega sponzorja poiskati :D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D211 so GP racer ane?

Bo treba poizkusiti :)

...pa počasi kakšnega sponzorja poiskati :D:D:D

ne ne..gp racer so d209 gp racer..in jih lih tko marof požre..

d211..vsaj sprednjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabavi si SC ali D211 pa bo takoj 1.15..pa še požrlo je ne bo..

SC Širnik tak hvali, da sem mislil, da jo bo povrhu dal.. sicer pa kolikor vidim, je še dosti rezerve tudi s Q RR, zaenkrat jo še kontrolirano odnaša, izpilit bo treba še prvi 180° ovinek, pa tudi na ciljni je še rezerve, prav tako na ovinku pred ciljno, tam je sicer še malo fobije pred gumami.. počasi.. danes je bil šele šesti obisk na NM. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@suzuki: cel dan sem delal na poziciji gornjega dela telesa in rezultat je bil new PB. Prej 01:19:30, sedaj 01:17:20. :)

...

Hola mojster,

čestitkam!!! me veseli da so ti moji napotki koristili :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že konec leta? :krneki:

sedaj smo 8. meseca, leto jih ima 12

go figure... :krneki:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša klapa gre v začetku septembra... upam da se bo vsal malo ohladilo do takrat.biu sem maja in je bla neznosna vročina... vsaka vam čast da zle dirkate na polno v taki vročini.pohvale za video :worship:

Popravljeno . Popravil GOKY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva bila s kolegom. Super klapa, vročino oblažila tenda (arafat), ter 220v hladilna skrinja. Na koncu nekaj nesreče in zdrs :( , meni nič motor pa čaka ocenitev škode.

Sam sem bil prvič, in moram reči, da je veliko bolj prijazen začetnikom od grobnika, kjer so hitrosti v ovinkih cca 3x večje. Hvala fotografu za fotke (Nikon user ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo pa itak spet zakon na MAROFU. :yea1:

Zgleda, da sploh ne rabim motorja,da uživam na MAROFU. Štoparica je dovolj ^_^

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!