Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Gre kdo v naslednjih dneh na marof-da ne hodim sam ko en pes :unsure: (iz smeri obale ali Ljubljane).

Popravljeno . Popravil tomazinjo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva bila s kolegom. Super klapa, vročino oblažila tenda (arafat), ter 220v hladilna skrinja. Na koncu nekaj nesreče in zdrs :( , meni nič motor pa čaka ocenitev škode.

Sam sem bil prvič, in moram reči, da je veliko bolj prijazen začetnikom od grobnika, kjer so hitrosti v ovinkih cca 3x večje. Hvala fotografu za fotke (Nikon user ;) )

kaj pa kakšna fotka before and after?? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bilo pa itak spet zakon na MAROFU. :yea1:

Zgleda, da sploh ne rabim motorja,da uživam na MAROFU. Štoparica je dovolj ^_^

kakšni so pa kaj časi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni so pa kaj časi?

Večina časov motoristov je bilo med 1.20. in 1.24.

Se vidi, da je tudi za take čase treba veliko migati na pisti :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina časov motoristov je bilo med 1.20. in 1.24.

Se vidi, da je tudi za take čase treba veliko migati na pisti :yes:

se ne strinjam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da na Marof pride ogromno folka, kot na svoj prvi obisk steze, oziroma da je veliko takih, ki gredo tudi samo 1x letno, so tudi ti časi čisto solidni.

Kdor je pa na pisti že XX v večletni karieri, potem je pa normalno pričakovat tudi malo hitrejši čas.

Skratka za motorista, ki ni reden gost dirkališč, je tudi 1.20-.1.24 več kot soliden čas, ki ne pride brez truda.

Jaz sem prvič na Marofu spacal skupaj 1,21, drugič pa komaj visokih 1.17, pa je bil to moj maksimum, da sem se še počitil dobro in varno na motorju, hitreje pač ni šlo, pa sem "migal" in se potrudil kolikor sem se pač lahko :)

Tako, da če nisi vajen piste, oziroma si prvič, je lahko tudi 1.25 tisti čas za katerega moraš migat in se trudit. Vsi pač nismo rojeni Rossiji :) Skratka glavno, da se ima človek fajn in da dobi nove izkušnje. Itak vozimo zase..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da na Marof pride ogromno folka, kot na svoj prvi obisk steze, oziroma da je veliko takih, ki gredo tudi samo 1x letno, so tudi ti časi čisto solidni.

Kdor je pa na pisti že XX v večletni karieri, potem je pa normalno pričakovat tudi malo hitrejši čas.

Skratka za motorista, ki ni reden gost dirkališč, je tudi 1.20-.1.24 več kot soliden čas, ki ne pride brez truda.

Jaz sem prvič na Marofu spacal skupaj 1,21, drugič pa komaj visokih 1.17, pa je bil to moj maksimum, da sem se še počitil dobro in varno na motorju, hitreje pač ni šlo, pa sem "migal" in se potrudil kolikor sem se pač lahko :)

Tako, da če nisi vajen piste, oziroma si prvič, je lahko tudi 1.25 tisti čas za katerega moraš migat in se trudit. Vsi pač nismo rojeni Rossiji :) Skratka glavno, da se ima človek fajn in da dobi nove izkušnje. Itak vozimo zase..

:OK: word

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajebancijo ste pa pozabl na dopustu al je sam luna v taki poziciji da mate anuse zategnjene?

jao :slap:

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest in še kolega veliko verjetno druga polovica prihodnjega tedna.

Jutri oz.pojutrišnjem...bo kdo dol?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nekak na petek računam. bo še kdo družbo delal, al bom sam z morebitnimi hrvati

Popravljeno . Popravil jest7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima ce se je treba kej najavt (poklicat tistga tipa) al je to vsak dan odprto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor sem jaz razumela iz do sedaj napisanega...

pokličeš in vprašaš, če je prosto. če je, se dogovoriš in greš in ti odprejo.

če se pa slučajno pelješ tam mimo in se ti zahoče kakšen krog, 2, 3,... pa ni nikogar tam, pa pokličeš in ti pridejo odpret.

tako sem jaz to razumela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobrskaj malo nazaj po tej temi, je bila napisana vsaj 10x :)

No, ampak naj ti bo, +385915166949

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobrskaj malo nazaj po tej temi, je bila napisana vsaj 10x :)

No, ampak naj ti bo, +385915166949

Glede na to, da se vprašanje o številki pojavlja na vsaki strani (mal manjka da na isti strani spodaj in zgoraj :?:slap: ), predlagam tistemu, ki bo odpiral to temo za leto 2010, naj temo imenuje: NOVI MAROF 2010 KLIČI +385915166949 ROBI!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se vprašanje o številki pojavlja na vsaki strani (mal manjka da na isti strani spodaj in zgoraj :?:slap: ), predlagam tistemu, ki bo odpiral to temo za leto 2010, naj temo imenuje: NOVI MAROF 2010 KLIČI +385915166949 ROBI!!!!

Ne vem, če bo zaleglo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Podoben problem je tak po celem forumu... ali pisat pomembne stvari na prvo stran določene teme.. ali pa brisat vso nepotrebno svinjarijo ven. Če želiš pridet do določene stvari, moraš tak prej obrnat 100 postov. Iskalnik je pa tako ali tako popolnoma neučinkovit.

Rešitev: Ali se za vsako temo odpre še dodatna tema: kamor se bo nakladalo, ali pa se poveča število moderatorjev foruma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Podoben problem je tak po celem forumu... ali pisat pomembne stvari na prvo stran določene teme.. ali pa brisat vso nepotrebno svinjarijo ven. Če želiš pridet do določene stvari, moraš tak prej obrnat 100 postov. Iskalnik je pa tako ali tako popolnoma neučinkovit.

Rešitev: Ali se za vsako temo odpre še dodatna tema: kamor se bo nakladalo, ali pa se poveča število moderatorjev foruma. :)

Se strinjam s tisto o nefunkcionalnosti forumskega iskalnika... A je res tako težko v Google napisat "ključno besedo+motosvet"?

novi marof telefon motosvet

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!