Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

a ni Boris?

Ja, sorry, prav maš; to je številka g. Borisa Rauša.

Robi je njegov sin; ata pravi, naj kar njega kličemo, ker počasi postaja šef on :whistle:

Robitova številka pa je: +385914166949 (enaka kot Borisova, le da je na sedmem mestu odzadaj 4 namesto 5).

Dilema razčiščena - obe cifri sta uporabni. Le problem ostaja, kako jih najti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil dol...v celem dnevu 3 cestaki gor in pa 2 supermoto-milina!Dva od cestakarjev iz družbe

res carskih domačinov,ki so me prijazno sprejeli medse-dva od njih vozla, ostalih šest pa peklo čevape in pilo "graševino". :lol:

Skratka;lep dan na Marofu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je dans blo, da skoraj nobenega ni blo spodaj

iz SLO 4

tole je bla pa zadnja runda.. sm enmu prjatlu Bato-tu kazov linijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kolk si mel cajt? Dej že povej no... :)

pod 1:30, haha :P nj ti pove Tony, on sam še štopat hod na marof zadne cajte :)) nevem kuko da se še ni oglasu na forumu..

pa tko kot sm reku.. Qualifier RR niso glih fajna izbira za na marof.. preveč zdrsava :trance_33_sleep:

je pa fajn, da nism nobene praske naredu na motorju.. razn na tačkah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva a se nocs hvalt, al se nocs brukat:D sam to povej :D :D :D :D

naj povejo ostali.. mene je sram :blush:

sj jutr pride Tony na forum vrjetn.. :) do takrt pa ugibejte cajt če vm paše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :D Ka pa vem...nimam filinga k nism biu se tm :D sam ce si na racelandu z rsko razfakou...mam obcutk da je biu cajt dobr...razn ce hocs bit rossi...sam poj ves kvaj dobr motor :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :D Ka pa vem...nimam filinga k nism biu se tm :D sam ce si na racelandu z rsko razfakou...mam obcutk da je biu cajt dobr...razn ce hocs bit rossi...sam poj ves kvaj dobr motor :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

na-a, nočm bit rossi.. ni moj vzornik :)

P.S. grem spat.. zjeban sm k konj :)

Popravljeno . Popravil Schmid87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod 1:30, haha :P nj ti pove Tony, on sam še štopat hod na marof zadne cajte :)) nevem kuko da se še ni oglasu na forumu..

pa tko kot sm reku.. Qualifier RR niso glih fajna izbira za na marof.. preveč zdrsava :trance_33_sleep:

je pa fajn, da nism nobene praske naredu na motorju.. razn na tačkah..

Ja to je bla pa Boooolnica!!!

Schmid87 je nižu čase kar po tekočem traku :)

SM motoristu na pisti je povzročal hude težave(borba prehitevanja). Na koncu je supermoto na tleh pristal. 600tka je bila očitno prevelik zalogaj za njega....

Zadnja guma qRR je hudo trpela:) Skor ni bilo ovinka,kjer nebi drsela... wow

Na koncu dneva se je štoparica ustavla pri 1.16.72.....hudoooo čestitke Schmid87!

Naslednjič moraš pa obvezno boljše gume gor dat in bo spet zanimivo štopat:)

Še neki- po prvi rundi na Marofu nasploh je bil zadnji krog že 1.20.60......

Drugače pa nekdo je še letel čez gume sam ni bilo krize. Se je lahko še domov odpeljal z motorjem......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v ponedeljek mam še en plac frej na prikolici. Kak interesent?Sm pa iz brezovice/ljubljane. K vsaj jest ne najdem PM se lahk javte na: jest001@yahoo.com

Popravljeno . Popravil jest7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil dol...v celem dnevu 3 cestaki gor in pa 2 supermoto-milina!Dva od cestakarjev iz družbe

res carskih domačinov,ki so me prijazno sprejeli medse-dva od njih vozla, ostalih šest pa peklo čevape in pilo "graševino". :lol:

Skratka;lep dan na Marofu

Pozdrav tomazinjo! Drago nam je da smo te upoznali i da si se dobro osjećao u našem društvu. Kad budeš dolazio na Marof, obvezno se javi da okrenemo još koji ćevap! :-)

Nadam se da admin ne zamjera kaj malo "offamo".

Pozz!

Ama

post-25141-125101563272_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ja to je bla pa Boooolnica!!!

2. Schmid87 je nižu čase kar po tekočem traku :)

3. SM motoristu na pisti je povzročal hude težave(borba prehitevanja). Na koncu je supermoto na tleh pristal. 600tka je bila očitno prevelik zalogaj za njega....

4. Zadnja guma qRR je hudo trpela:) Skor ni bilo ovinka,kjer nebi drsela... wow

5. Na koncu dneva se je štoparica ustavla pri 1.16.72.....hudoooo čestitke Schmid87!

6. Naslednjič moraš pa obvezno boljše gume gor dat in bo spet zanimivo štopat:)

7. Še neki- po prvi rundi na Marofu nasploh je bil zadnji krog že 1.20.60......

8. Drugače pa nekdo je še letel čez gume sam ni bilo krize. Se je lahko še domov odpeljal z motorjem......

1. fajn je blo ja ^_^

2. nehi, k se mi bo še zdel :))

3. sva pa mela kr ene par rund dobro borbo ja :) geldalcev se je pa tut kr dost nabral tist cajt.. dobr spopad in prehitevanja. mislm da se je kr vedl, da se bo končal s kakšnim padcem.. :D

4. na začetku dneva sm biu razdeljenih misli glede vsega.. vesel zaradi piste, jezen in žalosten zaradi gume :) ampak na konc dneva je biu sam še vesele :)

5. lohk bi blo bolš :P

6. to pa obvezno, pa še poliestre je treba nabavt.. ker bi blo škoda popraskat original plastiko :) + en me more naučit kolenčkat, haha :D

7. fajn je blo :)

8. tip je biu poln adrenalina.. čist v šoku :) naslednič pa pride baje z novo R1 :))

skratka, blo je fino fajn.. :D treba bi blo še kdaj it ^_^

za slike in posnetke pa ni blo cajta.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je bla pa Boooolnica!!!

Schmid87 je nižu čase kar po tekočem traku :)

SM motoristu na pisti je povzročal hude težave(borba prehitevanja). Na koncu je supermoto na tleh pristal. 600tka je bila očitno prevelik zalogaj za njega....

Zadnja guma qRR je hudo trpela:) Skor ni bilo ovinka,kjer nebi drsela... wow

Na koncu dneva se je štoparica ustavla pri 1.16.72.....hudoooo čestitke Schmid87!

Naslednjič moraš pa obvezno boljše gume gor dat in bo spet zanimivo štopat:)

Še neki- po prvi rundi na Marofu nasploh je bil zadnji krog že 1.20.60......

Drugače pa nekdo je še letel čez gume sam ni bilo krize. Se je lahko še domov odpeljal z motorjem......

:OK::OK::OK::OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prav super dan na marofu..

jaz in kolega na cestakih, 3 supermotardi in 2 gokarda :yea1:

..rezultat dokončno uničeni drsniki, nabrušene fussrasterji na obeh straneh

in najedene gume..

čas merjen na roko 1.17:54 (merjeno brez moje vednosti)

skratka full zadovoljen, kaka slikica še tud pade :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo slučajno kakšne izkušnje z gumami conti race attack na Marofu, kok se kej obnesejo, pa obraba...?

Jest imam izkušnje z Conti Race Attack na Marofu. Ta 7 krog že pr času 1,15 mi je pri zadnjem najhitrejšem ovinku po cilji brez "oprozorila" vzel sprednjo gumo(bila predčasno ogreta z grelci) in tok na hitr da sm najprej z glavo u tla useku ( par minut v nezavesti pol pa dve uri brez spomina :wacko: )Za Marof in nasplošno če se rad hitr peleš rajš kej druzga k to ( Dunlop GP, Supercorsa, Metzeler Racetec)

Slika je nastala drugi krog k še ni kaučuk odpovedu :blush:

post-8975-125110642919_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prav super dan na marofu..

jaz in kolega na cestakih, 3 supermotardi in 2 gokarda :yea1:

..rezultat dokončno uničeni drsniki, nabrušene fussrasterji na obeh straneh

in najedene gume..

čas merjen na roko 1.17:54 (merjeno brez moje vednosti)

skratka full zadovoljen, kaka slikica še tud pade :photo:

še link do slikic.. Klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihkar pršu domu z marofa. užival cel dan, od tega pol kot solorider (ni blo prav nobenga). dokončno uniču gumo, postavil nov osebni rekord: 1.17.2 (ni slabo za drug poskus kaj:D) in nabrž skuru varovalke za pumpo goriva (italjan pač:doze:), UPAM.

Popravljeno . Popravil jest7
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na Marofu čisto sam (razen osebne fotografinje :) ) skoraj pol dneva.

Uspel sem priti do časa 1.21.1 z gumami Metzeler Z6, kaj dosti več pa mislim, da te gume ne dopuščajo, saj mi je ene dvakrat zanja kar fajn zdrsnila.

post-135-125121572804_thumb.jpgpost-135-125121579808_thumb.jpg

post-135-125121584813_thumb.jpgpost-135-125121595454_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na Marofu čisto sam (razen osebne fotografinje :) ) skoraj pol dneva.

Uspel sem priti do časa 1.21.1 z gumami Metzeler Z6, kaj dosti več pa mislim, da te gume ne dopuščajo, saj mi je ene dvakrat zanja kar fajn zdrsnila.

Imaš kar prav glede dopuščanja Z6, sam sem dosegel čas okoli 1:20:xx s temi gumami(sicer brez, da bi spodnašale), res pa je da imam motor z malo več HP, pa tudi menim, da mi dopušča več nagiba. Vsekakor ti priporočam, da gume čimprej menjaš.. seveda v kolikor še nameravaš na Marof.

S pravimi sport gumami, boš imel občutek, kot da sediš na drugem motorju, čas pa se bo tudi skrajšal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!