Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Hola mojstra,

točno tko kot je Jure napisal, se čimprej vidimo gor, in še extra čestitke za PB :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojstra,

točno tko kot je Jure napisal, se čimprej vidimo gor, in še extra čestitke za PB :yea1: :OK:

Hvala,

sva kot edina naša častno in aktivno zastopala SLO na stezi tam dol pred obilnim občinstvom, ki je pripeljalo ob stezo razkazovat celo goro Kaw, Suz, R1&6-ic ipd, ampak naslajali so se pa le na nama, Viktorju Bolšcu in še enem SM ter 2t repsolki.

Več kot uspešna otvoritev in po pol leta abstinence meni zelo dobrodošla :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bo možni prosti trening to nedeljo?

nisem nič preverjal, najverjetneje pa bo ja. Jaz grem dol, če bo lepo vreme, v najslabšem primeru samo pogledat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola marofoljupci,

mene so izbrali k mam računalnik s seboj da vam sporočim da na pisti izvajajo rekonstrukcijska dela, vse je razkopano, jutri rajš ne prit, k nas je že dovolj tuki :rolleyes: pa tud vse ćevape in sladke dobrote smo že pojedli, tko da je res brez veze prit :whistle: aja pa dež je napovedan, hude nevihte s strelami, tko da najboljš da ste doma in ne greste nikamor :naughty: mislm res, dons je blo za znort hudo tlele :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

mene so izbrali k mam računalnik s seboj da vam sporočim da na pisti izvajajo rekonstrukcijska dela, vse je razkopano, jutri rajš ne prit, k nas je že dovolj tuki :rolleyes: pa tud vse ćevape in sladke dobrote smo že pojedli, tko da je res brez veze prit :whistle: aja pa dež je napovedan, hude nevihte s strelami, tko da najboljš da ste doma in ne greste nikamor :naughty: mislm res, dons je blo za znort hudo tlele :P

Torej jutri na Marof vsi z kroskami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster bikez,

nene, tud s crosskam ne bo šlo, asfalt je postal čez zimo še slabši kot grobniški, kr doma ostante, čist bv sem prit, prmejdun da res :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster bikez,

nene, tud s crosskam ne bo šlo, asfalt je postal čez zimo še slabši kot grobniški, kr doma ostante, čist bv sem prit, prmejdun da res :naughty:

Kaj da ne? Evo dokaza. S kroskami se da...

post-12535-1238883360_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

mene so izbrali k mam računalnik s seboj da vam sporočim da na pisti izvajajo rekonstrukcijska dela, vse je razkopano, jutri rajš ne prit, k nas je že dovolj tuki :rolleyes: pa tud vse ćevape in sladke dobrote smo že pojedli, tko da je res brez veze prit :whistle: aja pa dež je napovedan, hude nevihte s strelami, tko da najboljš da ste doma in ne greste nikamor :naughty: mislm res, dons je blo za znort hudo tlele :P

smiley_green_with_envy.gif

smiley_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

mene so izbrali k mam računalnik s seboj da vam sporočim da na pisti izvajajo rekonstrukcijska dela, vse je razkopano, jutri rajš ne prit, k nas je že dovolj tuki :rolleyes: pa tud vse ćevape in sladke dobrote smo že pojedli, tko da je res brez veze prit :whistle: aja pa dež je napovedan, hude nevihte s strelami, tko da najboljš da ste doma in ne greste nikamor :naughty: mislm res, dons je blo za znort hudo tlele :P

:hmm: ma vseeno pridem danes pogledat ta rekonstrukcijska dela B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki se je mal hecu.....

Nobene rekonstrukcije ni....

Je blo pa tole...

Super družba :beer2:

post-2615-1238953343_thumb.jpg

post-2615-1238953349_thumb.jpg

post-2615-1238953355_thumb.jpg

post-2615-1238953366_thumb.jpg

post-2615-1238953374_thumb.jpg

post-2615-1238953383_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki se je mal hecu.....

Nobene rekonstrukcije ni....

Je blo pa tole...

Super družba :beer2:

Bizi, sem vidu da si se tud ti na Motorju pelju... Me prav firbec matra, kako hiter je bil Gašper...

Suzuki mi je zabičal, da ne smem povedat, da so se poleg krosk vozil tudi cestaki. Nekaj slikovnega gradiva se nahaja v albumu...

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1690

Smo se pa tudi mi včeraj imeli luštno. Hvala roštilj majstru (tokrat je Gregs pekel ker je bil Danči v službi...) in Suzukiju za material za roštilj ...

20090405195107_DSC_4142.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

jasno da sem se hecal, pišuka, sej se mi je po 93 dneh posta že mal keglalo :wacko: itak je blo v soboto pol MotoSveta na Marofu :slap: :OK: in je bil ful žur :D smo mel tud nekaj učnih krogov za ukaželjne :D no v soboto je blo še mal oblačno, glih tolk da ni blo prevroče, danes pa krasen dan, že skor prevroče, 23 Celzijev smo vidl ležat na enmu kupu ob štirih popoldne ko smo se pokali domov :)

piknik včeraj tud carski (tle moram takoj popravit, meso je prispeval rude, jst pa nekaj rdeče vitamniske pijače :P) Gregs se je zelo potrudil odigrat Dančijevo vlogo (čeprav upam da se naslednjič naslednjič vidimo, Štajercka naveza, da ne boste ponucal vso zeleno barvo!!!), in to uspešno, ker smo požrli čist vse kar je spekel :whistle: pa Gody je pripeljal pokazat svojo novo pridobitev, krasno lepotno rdečo zadevico s kurjim krilom na tanku :naughty:

danes zjutraj od 9 do 12 ure je bla pista čist prazna, le nas nekaj neumornih užitkarjev se je ganjalo naokoli, potem so uleteli še častni gostje :naughty: caca in Malar s familijami, nabirati so se začeli gledalci, uletel je ProBike Bojan, dva Ducatija - Bizixxx in polovička, Marko in še nekaj starih znancev, tko da je blo vzdušje - in izzivi na pisti - čist tapravi, hehe

v obeh dneh sem naredil 140 krogov (10 od teh na čistupikohudospedenanem dirkalniku - tud ta je mel kurje krilo na tanku :P ), prehitel znanega slovenskega dirkača :naughty: :whistle: in se nasploh neizmerno zabaval - hvala, druščina, carji ste bli :worship:

s seboj sem imel tudi fotoaparat, a nisem naredil niti ene slikce - ni blo časa ker se je blo treba skoz vozit :blush: in zdele sem crknjen ko pes (ampak na tak najboljši možen način :OK: ) upam da bodo ostali prispevali slikce (marko55, Tamau, rude, Bojan, Bizi... še kdo??)

drugič upam da se nam boste pridružili še vsi ki ste manjkali tale čudovit dirkalni vikend!!! zdej grem pa neki pojest, k sm čist out, pa markotove slikce pogledat, hehe... zaug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nben se ni razbou....tud šit, jz sm pa vsaj za enga upala :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: ojla marofci!!!

kakšne so pa cene letos???

:OK: hvala za odgovor in se vidimo na marof

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!