Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

A s karti smo se vozili??? Jest nč ne vem. tongue.gif

Bi ti vrnil za sprehajanje pa sem bolj prijazen :)

Eh, nisem: Drugi so se vozli, kaj si pa ti počel pa tak nobenemu ni jasno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ti vrnil za sprehajanje pa sem bolj prijazen :)

Eh, nisem: Drugi so se vozli, kaj si pa ti počel pa tak nobenemu ni jasno :)

Kaj ti ni jasno ... iskal je nastavitve ;), pa elektronke ni najdu ;) ....

@ Tamau ni slikovnega materiala, sem raj mela vrečko na glavi :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obiskovalci tega dirkališča, zanima me kako je urejeno tole dirkališče...je več ali manj zakupljeno kot grobnik, ali se da priti tam in odfurat par krogov? BTW: 1x sem šou skozi Novi marof, pa ni šans da sem našu dirkališče...nobene table nisem opazu :fredy:, je to dirkališče znotraj tabel novega marofa, ali kje drugje? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obiskovalci tega dirkališča, zanima me kako je urejeno tole dirkališče...je več ali manj zakupljeno kot grobnik, ali se da priti tam in odfurat par krogov? BTW: 1x sem šou skozi Novi marof, pa ni šans da sem našu dirkališče...nobene table nisem opazu :fredy:, je to dirkališče znotraj tabel novega marofa, ali kje drugje? :evilgrin:

Čez teden ni nič zakupljeno, čez vikend pa povečini tudi ne. Dirkališče je pa skozi marof pa proti AC za Zagreb. Na krožišču levo pa čez kakšnih 500m na levi strani.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez teden ni nič zakupljeno, čez vikend pa povečini tudi ne. Dirkališče je pa skozi marof pa proti AC za Zagreb. Na krožišču levo pa čez kakšnih 500m na levi strani.

Hvala, bom ob priliki še 1x poskusu najdet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude a je mogoče kaka slika v objektivu od mene??? padli borac s hyosungom rolleyes.gif

LP Bjan

Žal nisem našel nobene. sad.gif Bom fotografinjo za ušesa, da bo drugič več fotk. trance_36_spor.gif

Škoda, da ste jo tako hitro popihali, ker ste zamudili čevapčiče in kobasice. biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem našel nobene. sad.gif Bom fotografinjo za ušesa, da bo drugič več fotk. trance_36_spor.gif

Škoda, da ste jo tako hitro popihali, ker ste zamudili čevapčiče in kobasice. :D

heheheh ni panike,... ja smo kr popihal k jst nism meu več mopeda, pa v pondelk je blo treba zgodi na šiht! :D

se ziher še kdaj vidmo tm, k je blo supr!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, za jutri imam prostor v kombiju, če bi še kdo šel oz. če ima kdo prostor v kombiju grem jaz z njim hehe.

Če bi šel kdo z mano, naj mi prosim sporoči do 17.30h, ker moram potem še po kombi....

Lp.

PS. Telefonska je v profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj...No tako, prišlo je do spremembe in se je prostor v kombiju spet sprostil, tako da če bi biu kakšen zainteresiran naj mi sporoči...

Tel. v profilu...

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj...No tako, prišlo je do spremembe in se je prostor v kombiju spet sprostil, tako da če bi biu kakšen zainteresiran naj mi sporoči...

Tel. v profilu...

Lp.

Z Vmasino sva nameravala dol.. ampak je napovedano slabo vreme.. si prepričan, da se ti splača? ..nedelja je pa sončna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Vmasino sva nameravala dol.. ampak je napovedano slabo vreme.. si prepričan, da se ti splača? ..nedelja je pa sončna.

Danes sem gledal napoved, sobota sončna, ostale dni dež :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa daj to se vsakih par ur spreminja...

ko sem gledal včeraj sta bila sobota in nedelja lepa,

danes dopoldan sta bila oba deževna, zdaj je sobota ok in nedelja

deževna... wtf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa daj to se vsakih par ur spreminja...

ko sem gledal včeraj sta bila sobota in nedelja lepa,

danes dopoldan sta bila oba deževna, zdaj je sobota ok in nedelja

deževna... wtf

Tako stanje je že vsaj dva dni, sobota dopoldne lepa, popoldne pa deževna. Če gledamo stanje zadnih nekaj dni pri nas, skoraj nima smislal riti dol ob taki napovedi :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18:45 pregledal Aladina in Wetter24:yea1:

Za Wetter24 Robert iz Marofa (sin šefa) pravi da najbolje zadane:worship:.

Oba kažeta na nedeljo kot boljše, manj oblačnosti. Pri čemer Wetter24 napoveduje za soboto nekaj dežja čez osrednji del dneva za nedeljo pa šele po 18-ti:OK:.

Rezime: nedelja bolje

Z Oldmanom bova tam bolj verjetno v nedeljo.:yea1:

Se vidimo na Marofu.

PS: prikolica je zaenkrat napolnjena.

pa daj to se vsakih par ur spreminja...

ko sem gledal včeraj sta bila sobota in nedelja lepa,

danes dopoldan sta bila oba deževna, zdaj je sobota ok in nedelja

deževna... wtf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem gledal napoved, sobota sončna, ostale dni dež :unsure:

@casper7: upam, da si vseeno šel danes na NM in nisi poslušal, nas iz MS, ki smo ti pametovali glede vremenske napovedi. Vreme je namreč SUPER.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

evo spet doma, zmatran ko zmaj!!! klinc pa tako prjatli, lahko bi še kdo prišel da bi se malo menjali, tko smo se morali pa sami štirje vozit v krogu in to cel ljubi dan :rolleyes: zgleda ste se vsi pustili ustrašit našim vrlim vremenarjem (za katere se skor vsak dan izkaže da nimajo pojma kaj dogaja); tko da ste razen casperja7, tonyja, rudeta in moje malenkosti vsi zapravili krasen, ne prevroč sončen dan, skor brez oblačka in še na čist prazni pisti - šele četrt čez 4 popoldne je uletela skupina 7, 8 štajercev, a so že po neka krogih prekinili zabavo, ko je en iz njihove družbe nesrečno razbil svoj Mali Propelerček tik pred koncem hitrega dela; k sreči je nastradala samo plastika in kovina!

berem da se eni odpravljate jutri: ja lepo, upam da ne boste deležni blagoslova od zgoraj, in da se dobro znajdete v gostem prometu, kajti jutri pride (kot pravi jefe) kar nekaj skupin, samo v tisti iz Šibenika jih bo 15 :eek: tko da res škoda da ste spustili tale čudovit poznopoletni dan užitka, veselja, zabave, smeha, drajsanja in - da niste bli zraven ko so padali rekordi, ma ne, padali so Rekordi!!! (pa ne Opli :P več jutri, ko se mi bo dalo naložit slikce, zdej samo še spijem tale čajček in grem spaaaaat!!!)

@ gsx750f: ejga, kaj nista prišla, pišuka?? zdej vama res ostane samo :headbang: sorči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!