Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Tooooo suzuki, res je, dobra družba, super vreme, rekordi...Ja dons je blo, mah sploh nam govoru, tok je blo dobr :evilgrin:

Rude, lepo te je blo spoznat :) kar se pa tvoje vožnje tiče pa kapo dol.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marofoljupci,

evo spet doma, zmatran ko zmaj!!! klinc pa tako prjatli, lahko bi še kdo prišel da bi se malo menjali, tko smo se morali pa sami štirje vozit v krogu in to cel ljubi dan :rolleyes: zgleda ste se vsi pustili ustrašit našim vrlim vremenarjem (za katere se skor vsak dan izkaže da nimajo pojma kaj dogaja); tko da ste razen casperja7, tonyja, rudeta in moje malenkosti vsi zapravili krasen, ne prevroč sončen dan, skor brez oblačka in še na čist prazni pisti - šele četrt čez 4 popoldne je uletela skupina 7, 8 štajercev, a so že po neka krogih prekinili zabavo, ko je en iz njihove družbe nesrečno razbil svoj Mali Propelerček tik pred koncem hitrega dela; k sreči je nastradala samo plastika in kovina!

berem da se eni odpravljate jutri: ja lepo, upam da ne boste deležni blagoslova od zgoraj, in da se dobro znajdete v gostem prometu, kajti jutri pride (kot pravi jefe) kar nekaj skupin, samo v tisti iz Šibenika jih bo 15 :eek: tko da res škoda da ste spustili tale čudovit poznopoletni dan užitka, veselja, zabave, smeha, drajsanja in - da niste bli zraven ko so padali rekordi, ma ne, padali so Rekordi!!! (pa ne Opli :P več jutri, ko se mi bo dalo naložit slikce, zdej samo še spijem tale čajček in grem spaaaaat!!!)

@ gsx750f: ejga, kaj nista prišla, pišuka?? zdej vama res ostane samo :headbang: sorči

vidm da ste užival! vs morm enkrat še vse ostale spoznat.

me je tony prejšn dan klicov če grem zravn, ampak sem imel celodnevni šiht.. škoda.

mormo se enkrat skupi mal po marofu zapelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 8 urah spanja spet kot nov.trance_05_banana.gif

Včeraj je bila res ena lepa sobota. Štirje (dva sva prišla z motorji in dva s suzukijitongue.gif ) smo imeli skoraj ekskluzivni zakup Marofa. Še dobro, da me je na začetku lap timer zaj******, drugače bi moral na koncu dneva roke zamenjat. Družba je bila super v "boxih" in še posebej na pisti.trance_30_punk.gif Bo treba zadevo čimprej ponoviti mogoče na kakšnem bolj resnem dirkališču. bounce.gif

Bi prpopal kakšno fotko samo je baje za to treba fotič s sabo vzet.biggrin.gif Bo Suzuki prlimal kaksno namesto mene.

Upam, da se napoved glede obiskovalcev Marofa za nedeljo ne bo uresničila in da se bo tudi nedeljska ekipa lepo zabavala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da ste užival! vs morm enkrat še vse ostale spoznat.

me je tony prejšn dan klicov če grem zravn, ampak sem imel celodnevni šiht.. škoda.

mormo se enkrat skupi mal po marofu zapelat :)

Škoda, škoda, da nisi mogu pridt :grrr . Z nasveti od profijev kokr so Suzuki in Rude hitr nižaš čase :worship: Z Metzeler M3 gumam sem vozil svoj PB popoldan, ko so mi moči že pohajale :yea1:

Uglavnem super družba,vreme in celi motorji :OK:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha rude, očitno se je potem v kombiju zgodba o tem, kako sva dva prišla z motorji, in dva s Hondami nadeljevala :lol:

Lp. pa čim prej ponovimo vajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo še par slikc (ki povejo več kot 1000 besed, al kako že gre to ;) )

PS aja, jefe je reku da so se že začeli pripravljati na daljšanje piste in da mislijo letos naredit čimveč, kolikor jim bo dovoljevalo vreme :OK:

PPS družbici še enkrat hvala za prijetno druženje :worship: tolk smeha ne enmu kupu že dolgo ni blo :lol1:

post-163-12528338469_thumb.jpg

post-163-125283386631_thumb.jpg

post-163-125283437365_thumb.jpg

post-163-125283440031_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, škoda, da nisi mogu pridt :grrr . Z nasveti od profijev kokr so Suzuki in Rude hitr nižaš čase :worship: Z Metzeler M3 gumam sem vozil svoj PB popoldan, ko so mi moči že pohajale :yea1:

Uglavnem super družba,vreme in celi motorji :OK:

yap.. služba pač. mogl bi prej povedat da bi si frej zrihtov :) hehe

js rabm ceu kup nasvetov še na marofu.. k boste enaka družba grem OBVEZNO zravn!! :)

sm slišou ja za PB.. zdj sva pa tm tm že :D to bo borba k se soočiva :P haha

HRC :yea1:

Hola,

evo še par slikc (ki povejo več kot 1000 besed, al kako že gre to ;) )

PS aja, jefe je reku da so se že začeli pripravljati na daljšanje piste in da mislijo letos naredit čimveč, kolikor jim bo dovoljevalo vreme :OK:

PPS družbici še enkrat hvala za prijetno druženje :worship: tolk smeha ne enmu kupu že dolgo ni blo :lol1:

u matr.. tole je pa cajt vredn spoštovanja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gsxf750 A ste vozili kaj danes potem? Jst sem prišel, pojedel sendvič pa odšel :) Videl sem, ko si ti pa še enih par kolegov sušili progo z gokarti. A je bilo kaj več uspeha kot skupina prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prau je dežval dons dol?....Škoda....Pa sm vm reku da bo sobota lepa :P

Do 8h zjutri je deževalo, vsaj tako je radarska slika padavin kazala, potem pa se je staza začela sušit, obenem pa je še malo rosilo:(. Do pol enih popoldne je bila idealna linija že suha, in tudi rosenje je ponehalo. Od okoli 2h pa je bila steza popolnoma suha in časi so začeli padat. Bilo nas je pa 13 motoristov 13 skuterjev in 3-je karti. TKo da 20-20-20 hodi:(. Ampak na koncu smo bili vsi zadovolni saj smo ga gonili do 6h popoldne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je blo na konc. Dve rundi sta bili ta pravi, lahko na full. Za po 16ti pa ne vem več. Čisto po suhem in zadnja tudi po soncu. Sam sva jo s kolegom ob ca 15:30 popihala, ker je kazalo na ploho. (Do Ljubljane pa sonce, ves čas:headbang:).

Ja najprej sem se splašu sam in šou neki krogov "odveslat" po napol mokrem, A je držalo. Pa mi ni nihče sledil. Se plaz ni sprožu še. Rahel začetek zdrsavanja je bil čuten le na ta drugem 180 (desni) za ta hitrim mimo "menze" in po prvem levem 180. Ne vem, a je kej drgačen asfalt, sam tam se je zgodl, vozil pa v principu povsod enako. A daleč od česa resnega.

Potem smo pa šefa prepričal za gocarte, sam je mogu Robert najprej iz Zagreba ključe prpelat, pa smo en mal čakal in kofe pr šefu pil.

No pol smo pa z gocarti začel sušit progo. Je blo prou funny:OK: pol suha pol mokra steza. Izvedba ovinka je bila zelo nepredvidljiva, piruete se se kar vrstile. Ampak je blo ful dobr. Če si hotu dobr pelat, je blo treba možgančke napet, pa reakcije umirit. 4-je Smo se šli en mal rejsat. Ponoven start po 2 krogih. Dobr je blo.:D

Zatem so jo na pisto ubral skuterji in hvala jim so kar dobro opravili svoje delo. Pa je začelo en malo kapljat ob 11:30, je hotu kolega že domov uidet, a sem ga uspel prepričat za odlog in se je šlo na enga pohanca k šefici za ta čas. No pol pa se je zadeva žačela popravljat. Najprej se je okorajžila, ali pa zgubil potrpljenje bela R1 iz Lj. A si lahko predstavljate R1 med skuteristi? R1 se je ogrevala skuteristi pa že našpičeni:lol1:.

In se je plaz končno sprožu. Skupine so se razdelile in začelo je vse bolj letet. So nastale 3 skupine. Pojavli so se še 4 gocarti. 2 ta zaresna (6 prestav, sekvenčni menjalnik, 55KM, Rotay, ...). En jo je prav zaresno žgal na ful čez ta dolg ovink mimo "menze", da ga je blo užitek gledat.

Vožnje moje je blo za dve tapravi rundi, kot tretja pa še ena z zamenjanim motorjem Z750 za R1. Za čase ne vem, nisem slišal, vprašal pa tut ne nebenga. Sm se raj vozu. Tako, dan ni bil povsem ponesrečen.

Razen enga karambola 2 skuteristov, ki so se šli rejsat in sta zadela v zavoju v ciljno in šla v gume, ni blo. Tud ta sta s kar hitr pobrala in vozila naprej.

Za vtis: Slikce so pa iz prejšnje nedelje od fotografa iz Kamnika.

Za ta pravo kvaliteto pa bo treba ojrote dat.

Pa še kdaj na Marof letos . A ne

post-23696-125291349428_thumb.jpg

post-23696-125291349978_thumb.jpg

post-23696-125291361525_thumb.jpg

post-23696-125291362319_thumb.jpg

post-23696-125291363059_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pozabu omenit.

Policaj je zjutri v smeri Marofa preverjal serijske številke na okvirjih motorjev s tistimi v prometni. Se mi še ni zgodilo. Je pa blo v nedeljo ob 7:30 zjutraj.:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo še par slikc (ki povejo več kot 1000 besed, al kako že gre to trance_44_wink5.gif )

PS aja, jefe je reku da so se že začeli pripravljati na daljšanje piste in da mislijo letos naredit čimveč, kolikor jim bo dovoljevalo vreme trance_40_thumbup.gif

PPS družbici še enkrat hvala za prijetno druženje worship.gif tolk smeha ne enmu kupu že dolgo ni blo trance_21_laughing1.gif

Še en izpit, pol pa na Marof......če ne druzga vsaj nov objektiv sprobat trance_25_naughty.gif , k vidim da vam pravih akcijskih manjka whistle.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo namen it naslednji teden v torek, sredo ali četrtek dol? se s kolegom meniva da bi šla malo pogledat, ker še nikoli nisva bla tam :D treba gume pred zimo porabit.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo namen it naslednji teden v torek, sredo ali četrtek dol? se s kolegom meniva da bi šla malo pogledat, ker še nikoli nisva bla tam :D treba gume pred zimo porabit.. :D

mogoče bi pa šel jest tudi zravn če bo služba dopuščala!! nism še bil pa da vidim kako zgleda!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matr, mogoče bi šou pa še jz, če se bo šlo čez teden, pa če bo meu kdo kak plac frej.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20.9 je Race-Fun-Test day KTM

Dirke v 4 razredih.Na novo tudi v klasi 950-990

Postavljen pa bo enak enduro poligon kot je bil na "Orange Day".Kjer bo šlo preizkusit endure-kros-ATV modele od KTM-a in HUSABERG-a.

Cena vstopnica za obiskovalce 20kun.Cena rekreativne vožnje 50kun.

Prijava za dirkače je brezplačna,pod pogojem plačila osebnega zavarovanja ob prijavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!