Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Med slikami opažam heroja na RSV4. Je Slovenec ali Hrvat? Je morda kaj povedal vtise o motorju, ste ga kaj ostali primerjali...?

Ja res je bila RSV4 tam. Vozil jo je slovenec(Drago Čepon). Pogovarjal se nisem, videti je pa res lahkoten motor z zelo dobrimi pospeški, zaradi njih se je dostikrat izognil prehitevanju, no pa seveda tudi z vožnjo povprek celega Novega Marofa. :D

Popravljeno . Popravil Matej46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čepon je nasploh precej dober šofer, tko da je vrjetno moglo letet :)

Nč ne rečem, da ni. Sam Marof ima čist drugačen hiter stil vožnje, tako da....... bo ptrebno še trenirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto ti ga na. Sem mislil v soboto na lep način zaključit sezono pa ne bo nič od tega. Napoved spreminjajo iz ure v uro (za naslednji teden pa kar sneg napovedujejo :wacko:). Dobil sem kombi z voznikom :). Žar sem mislil pripeljat. Čevapčiče, kruh, pivo. Vse. Še woofer bi potisnil v kombi, če bi bilo treba. Mini zaključek sezone by Žviki :D. Mogoče nas pa vremenarji le presenetijo pa bo samo oblačno. LP,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster zviki,

samo brez panike, je mel navado rečt Švejk, in si naročil še eno pivo: sej še ni konec sezone, lani smo bli nazadnje na Marofu sredi novembra :naughty: prestavi žur na naslednjo soboto (to itak jst ne morem prit ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa le bo piknik v soboto :naughty:. Bom spremljal vreme. Jutri popoldan povem ali grem ali ne. Kilo čevapov bom imel zraven, par kil kruha, kako pivo ali sedem. Povejte kdo še namerava pridet, da ne bo slučajno kdo brez ostal B).

@suzuki Za naslednji vikend nimam kombija. Si boš pa ja zrihtal fraj. Če ne pa z lubico pridi.

Aja, motorja ne smem pozabit :P.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti, se to soboto oglasiva tut Matex in jz :)

Se vidmo, če bo vreme ;) zdej pa pesti držat za vreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa le bo piknik v soboto trance_25_naughty.gif. Bom spremljal vreme. Jutri popoldan povem ali grem ali ne. Kilo čevapov bom imel zraven, par kil kruha, kako pivo ali sedem. Povejte kdo še namerava pridet, da ne bo slučajno kdo brez ostal cool.gif.

Na moč vabljivo bi bilo ittongue.gif , a kaj ko smo tako vremensko občutljivismile.gif (kaj je že to, dežne gume?)

Dokončno se bom odločil popoldne.

Če bom šel, bom imel en plac prost na prikolci odhod iz Lj. Bi bil še kdo pripravljen it? Naj pošlje PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav nerad, vendar odpovedujem vse skup :headbang:. Vreme je očitno tako naštimano, da je tedaj, ko ne morem dobit dopusta sončno, ko pa že vse zrihtam za malo drajsanja kolen, in ob pistne aktivnosti :P, pa lije. Ah qrc. Mogoče bo pa zdaj boljše, ko so Luno skoraj razstrelili :slap:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja res je bila RSV4 tam. Vozil jo je slovenec(Drago Čepon). Pogovarjal se nisem, videti je pa res lahkoten motor z zelo dobrimi pospeški, zaradi njih se je dostikrat izognil prehitevanju, no pa seveda tudi z vožnjo povprek celega Novega Marofa. :D

je bil res Čepon s 4-ko, ampak tale na sliki ni Čepon, temveč Cic, 4-ko pa je tudi še Porentič vozil, torej najmanj trije šoferji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil res Čepon s 4-ko, ampak tale na sliki ni Čepon, temveč Cic, 4-ko pa je tudi še Porentič vozil, torej najmanj trije šoferji...

Ja res, da so 3je vozil, sam ostaledva sta se pa še bolj v izi peljala, zato jih nisem omenjal, Čepona sem imel v mislih. Ostaledva mislim da sta samo malo testirala/vozila RSV4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem potencialni kandidat, če gre še kdo zraven.

Prosto mesto na prikolici:yea1:.

Start iz Ljubljane. Več na PM

V nedeljo se bomo 3-je Ljubljančani narisali dol. Pride še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!