Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Tnx. To je še znosno. Na grobniku je 1h treninga 60€ :wacko: . Sam pa je pol vožnja prosto po prešernu al je tudi kej organizirano pa spuščajo po obrokih? 1x se vam bom pridružu, spomladi. Hvala za info.

Marof je zelo lušna zadeva! Tudi malo bolj prof. dirkači zaidejo tja. Verjemi da boš užival!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx. To je še znosno. Na grobniku je 1h treninga 60€ :wacko: . Sam pa je pol vožnja prosto po prešernu al je tudi kej organizirano pa spuščajo po obrokih? 1x se vam bom pridružu, spomladi. Hvala za info.

sam moraš vedet da je max brzina nekje 150 km/h

potem pa...če ti je to fajn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OLOSH racing team je dobil slike

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

čestitke fotografinji :photo:

hvala še enkrat

*Olosh ninja rider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo hvala, da si poslal slike. Sem bila zelo firbčna kakšne so. Škoda, da se je kasneje že malo stemnilo, verjetno bi modro nebo in svetlo sonce še bolj pripomoglo lepšam slikam :whistle:

Je pa vseekakor res, da slike nebi bile lepe, če nebi vi fantje tako dobro vozili :worship:

Upam, da je vsak našel kakšno tudi za pokazat :D

Prijeten teden vam želi

JANA

tukaj je pa album,če ga še niste zasledili, not je nekaj slik iz Žviki-jevga aparata.

http://www.motosvet.com/album/ualbum.php?cid=24360

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo hvala, da si poslal slike. Sem bila zelo firbčna kakšne so. Škoda, da se je kasneje že malo stemnilo, verjetno bi modro nebo in svetlo sonce še bolj pripomoglo lepšam slikam :whistle:

Je pa vseekakor res, da slike nebi bile lepe, če nebi vi fantje tako dobro vozili :worship:

Upam, da je vsak našel kakšno tudi za pokazat :D

Prijeten teden vam želi

JANA

tukaj je pa album,če ga še niste zasledili, not je nekaj slik iz Žviki-jevga aparata.

http://www.motosvet.com/album/ualbum.php?cid=24360

Hvala za fotografije :)

DeLuxe*

Popravljeno . Popravil MatexDeLuxe46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosto po prešernu-razen včasih štrene malo motardi, skuteristi al pa gokardi zamešajo-potem so runde po cca 20 min za vsako od teh skupin. Za unih 27 eur se navoziš  kolkr te je volja!

To je pa več kot odlično. 

sam moraš vedet da je max brzina nekje 150 km/h

potem pa...če ti je to fajn..

Povsem dovolj zame, ne rabim neke hude brzine ker tudi moj motor ni narjen za hude brzine ampak bolj uživanje v ovinkih, tako da je še boljše da ni velikih ravnic :) To dejstvo doda marofu še en +  :naughty:  Zdej gre motor na servis pa še temperature so že prehude, spomladi pa pridem malo gume znucat.  :evilgrin: tnx fantje.  

@Jana...hude fotke! Nisi mi rekla, da si profi...  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Ni treba veliko, pa so ljudje veseli, zadovoljni tudi na obeh straneh objektiva:D. Pa še kdaj, a ne.

LP Marofoljupcem:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo prebrau sm kr nekaj strani vendar še kar ne vem kje se sploh nahaja to dirkališče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo prebrau sm kr nekaj strani vendar še kar ne vem kje se sploh nahaja to dirkališče

Ne boš verjeu... V vasi Novi Marof

je pa to tam blizu Varaždina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa več kot odlično. 

Povsem dovolj zame, ne rabim neke hude brzine ker tudi moj motor ni narjen za hude brzine ampak bolj uživanje v ovinkih, tako da je še boljše da ni velikih ravnic :) To dejstvo doda marofu še en +  :naughty:  Zdej gre motor na servis pa še temperature so že prehude, spomladi pa pridem malo gume znucat.  :evilgrin: tnx fantje.  

@Jana...hude fotke! Nisi mi rekla, da si profi...  :worship:

se vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Tudi jaz se odločam da spomladi bi prvič sprobal varianto Marof in me zanima, če je kot začetnike na Marofu primerna guma Metzeler M3 in kdaj bi bilo potem pametno za na Marof namestiti druge gume(časi pod...)

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

:D

Kaj zdaj?!Se po temi vozita ali še vedno po vročih čokoladah hodita,da še ni "poročila" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, neučakanci ;)

sem hotel it spat ker sva se na poti domov kar precej ustavljala, pa nej bo ;) najprej sem hotel napisat da je blo danes na Marofu pusto in prazno, pa sem se spomnil da nas je bilo 20 - midva in 18 Celzijev :P in seveda sonček, a le do nekje dveh, potem se je rahlo pooblačilo... pravzaprav sem danes videl kako bi bilo, če bi imel svojo pisto - imela sva lastno pisarno v usnju, hladilnik za hrano in pijačo, pelat sva šla kadar sva hotela... nije bilo što nije bilo :naughty:

zjutraj sem pred odhodom še prečekiral če ima še kdo namen prit (pa sem dobil namesto družbe samo kup komentarjev kak pesjan sem in "fouš, fouš, fouš" :P no ja, je bil tudi kupček lepih želja ;) ) potem pa gasa do gsx750fa, naložit njegovo R1 (da sva jo odpeljala k Juretu obrnit zadnjo gumo), nato naložila še mojo Seven :wub: in se hrabro zapodila proti Marofu, novim dogodivščinam naproti :OK:

zanimivo je blo sprobat KR108 gumo (195/65 - 17), se je lepo peljala, vendar mislim da bi lepše sedla na 6" feltno... sem rabil dva kroga da sem prišel s kolenom do tal, pišuka, tolk je visoka :blink: luštno je blo spet oblečt tanko poletno mrežasto podoblekco namesto debelega windstopperja; izkazalo se je tudi da sva imela prav da sva preventivno vzela s seboj ne samo malico ampak tudi kosilo, saj kuhinja v restavraciji ni obratovala; sva pa zato izvedela da ful dogaja na prenovi piste, naslednji mesec naj bi dobili vsa potrebna dovoljenja, takoj potem se bo začela akcija - upam da se ne bo kaj zapletlo in bomo lahko naslednjo sezono res drajsali po novi, daljši pisti, juhuhu :OK:

na poti domov sva se ustavila še na odlični, vroči, gosti čokoladi v stolpu v Brežicah, ki jo je prinesla zlo simpatična, nasmejana kelnarca, potem pa še na kozarčku dirkalnega cvička v Trebnjem ;)

skratka, bil je imeniten dan, prav narejen za širok nasmeh :D vsem ki ste želeli it pa niste zbrali poguma/volje/gasa/whatever je lahko žal... kolena so zaenkrat potolažena, le sliderji so potegnili takratko, jih bom moral zamenjati :doze:

pa še nekaj slikc - seveda le iz boksov, saj ni blo nobenga da bi slikal akcijo, midva sva se rajši vozila ;)

post-163-12585955678_thumb.jpg

post-163-125859559819_thumb.jpg

post-163-125859564729_thumb.jpg

post-163-125859568093_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse drži kot je Suzuki napisal.:yes:

Je bil res fino fajn SVOJO PISTO met:lol1:. Bi mel proti nič, da se večkrat ponovilo.

Bi ne bilo tako groznega prvega sešna:eek:. Skoraj enomesečna abstinenca je nardila svoje. Kot da sm čist vse, pa prav čisto vse pozabu:yes: (očutke). Pa motoristično je bila sezona tako bogata (prek 25tkm in 5x Marof, ...). A se je zadeva iz sešna v sešn strmo izboljševala:D. Ko pa je bil Suzuki nekaj krogov zadaj in nisem vedu s katere strani bo mem skoču in kje, se je pa adrenalin dvignil na ta prav nivo. In zadeva je stekla kot je treba.:OK:.

Trajalo je vse dokler se dan ni naveličal in začel "luč" ugašat:BUA:. Še dobr da ma R1 luči. Sm parkirne pržgal, da sem lahko na km števec vidu. So ble namreč Q RR gor pa je blo pametno ta prav čas nehat. Zadnja, na levi, pod indikatorji in zato zjutraj obrnjena (Jure). Po sešnih je za v zasluženi pokoj beri reciklažo:OK:. Je dobro držala 5700 kmjev in 5 Marofov. Zdej pridejo na vrsto ta zaresnejše, ne cestne.:naughty:

O sončku in Celzijih:

Na AC na poti proti Marofu mimo ZG in pred B.. Hum-om so panoji kazali 15C. V avtu je blo 18 pa tud 19C. No par km pred Marofom v kanjonu, pa je tud pano dvignil na 16 plus. Vetra ni bilo tako, da se je ob oblačenju in pripravah R1 pojavil švic. Skoraj kot poleti:yes:! Pa poletna podobleka je bla. No, na pisti se je zadeva unesla.

Sem pa kljub prav toplemu sončku uporabil grelce za gume. Prvič. Darilo letošnje jeseni:D. Je fajn. Gume prec držijo:naughty:.

Kot je že Suzuki napisal so to pot slike le iz boksov. Tudi tiste bogi dve, ki jih prilagam.

Poleti, ko so bli fotografi zraven, se jih je nabralo po tisoč plus na dan, še posebno takrat ko sta bila fotografa Neya, Žan oz Januska.

Lep Marof je bil in to in pisal se je november osemnajstega 2009.:OK:

post-23696-125861996959_thumb.jpg

post-23696-125861997819_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem omenit krasno moto družbo iz lokala v vodnem stolpu v Brežicah:yea1:.

Zadeva je bila tako prijetna, da je prikolica pršla v garažo šele ob 01:00:whistle:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem omenit krasno moto družbo iz lokala v vodnem stolpu v Brežicah:yea1:.

Zadeva je bila tako prijetna, da je prikolica pršla v garažo šele ob 01:00:whistle:.

..in mi zastonj čakali novičk...ko sta vidva pršla, smo mi že drve žagal :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z SV-jem? Verjetno je šlo bolj počasi ali pa se da z grelci vseeno peljat konkretno?

To je bilo z Dey-Zi (CBR600), se pa je dalo peljati (za moje pojme) kar konkretno - moj best lap je bil 1:17.38, Gody-ev pa 1:18.59 (merjeno z QStarz BT-Q818X GPS in RaceChrono).

Spredaj sva imela GP211, zadaj pa Pirelli Superbike SC2.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!