Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

:? Zakaj bi pa želela, da se kdo razbije?

Po mojem je bla tale izjava čist neumestna. :headbang:

Dajte raj mal čase popisat.

Popravljeno . Popravil mojgap
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je bla tale izjava čist neumestna. :headbang:

Dajte raj mal čase popisat.

niso lap timerji delal ker je blo tko noro super duper dabest fajn :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizi, sem vidu da si se tud ti na Motorju pelju... Me prav firbec matra, kako hiter je bil Gašper...

Suzuki mi je zabičal, da ne smem povedat, da so se poleg krosk vozil tudi cestaki. Nekaj slikovnega gradiva se nahaja v albumu...

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1690

prva slika me zanima ker motor je..ne morem zgruntat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso lap timerji delal ker je blo tko noro super duper dabest fajn :evilgrin:

Tko je, k Suzuki uleti :-) Nč ne morš verjet, kako je dol, zmer nas mal poheca :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi reku, da je Z750 al pa Z1000 (ne ločm najbl) z zalimano lučjo :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Zakaj bi pa želela, da se kdo razbije?

Mogoče, ker mam dober razlog za to :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa.........."nekdo" je pa popapal svoj ponos pa obiskal Marof...... :whistle:

čak k bo mogoče "nekdo" rekel da je fajn.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, ker mam dober razlog za to :krneki:

Ne poznam tvojih razlogov, niti ne vem na koga leti, ampak s komurkoli že imaš konflikt, prelagam da to rešita kot odrasle osebe. Take želje, ne samo da so popolnoma neprimerne, motor je resna zadeva in še prehitro se lahko kaj resno zaplete in konča najhuje, tudi na pisti, ki je kao varna. In tega jaz pač ne bi želel nikomur.

Sicer se me to sploh ne tiče, zmotilo me je samo zato, ker je bila neumesna pripomba v temi, kjer se pogovarjamo o športnem motociklizmu in take zadeve ne sodijo zraven. Je en kup ostalih tem za prepucavanje na takšnem nivoju.

Drugače pa ima biker77 popolnoma prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neprava želja nekomu drugemu..se lahko teb zgodi ;)

Like I care B) , k jz sm svoje že pokasirala :whistle:

Ne poznam tvojih razlogov, niti ne vem na koga leti, ampak s komurkoli že imaš konflikt, prelagam da to rešita kot odrasle osebe. Take želje, ne samo da so popolnoma neprimerne, motor je resna zadeva in še prehitro se lahko kaj resno zaplete in konča najhuje, tudi na pisti, ki je kao varna. In tega jaz pač ne bi želel nikomur.

Sicer se me to sploh ne tiče, zmotilo me je samo zato, ker je bila neumesna pripomba v temi, kjer se pogovarjamo o športnem motociklizmu in take zadeve ne sodijo zraven. Je en kup ostalih tem za prepucavanje na takšnem nivoju.

Drugače pa ima biker77 popolnoma prav.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki je pa poudarek na "mogoče".....

MOGOČE si hotel reči :D

Like I care B) , k jz sm svoje že pokasirala :whistle:

:whistle:

in ni šanse da bi še enkrat a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva slika me zanima ker motor je..ne morem zgruntat..

Slika res ni ostra ker nisem bil jaz za aparatom (če si na to meril). Drugače pa je Z750.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sharpi, fantje imajo prav. Nikoli ne želi nekomu nekaj, česar sama ne želiš, da se tebi pripeti, ker se ti lahko vrne kot bumerang.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika res ni ostra ker nisem bil jaz za aparatom (če si na to meril). Drugače pa je Z750.

ostrina me ni zanimala...tok spet ni dobra da bi jo na zid lepil :whistle:

smo pogruntal ja da je Z..

in? honda že kej napreduje s časi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in? honda že kej napreduje s časi?

Honda že gre (tudi najina), ampak šofer pa ne... :whistle: Bo treba baje mal kasnej bremzat pa prej odpirat plin... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sharpi, fantje imajo prav. Nikoli ne želi nekomu nekaj, česar sama ne želiš, da se tebi pripeti, ker se ti lahko vrne kot bumerang.

:grrr ....sm nedotakljiva :whistle: (sm res dela tole.... če stopš mački na rep zacvili ....se zahvaljujem vsem sodelujočim :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda že gre (tudi najina), ampak šofer pa ne... :whistle: Bo treba baje mal kasnej bremzat pa prej odpirat plin... :hmm:

najbrž ja..mogoče se boš kdaj mal zbremzal..kar ni škode..mogoče bo zadnji del mal zaplesal..kar je kul k se enkrat privadiš..

sej bo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ....sm nedotakljiva :whistle: (sm res dela tole.... če stopš mački na rep zacvili ....se zahvaljujem vsem sodelujočim :lol1: )

si sam dokazala kok prtegnjena si..

ti jest povem če noben drug ne upa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž ja..mogoče se boš kdaj mal zbremzal..kar ni škode..mogoče bo zadnji del mal zaplesal..kar je kul k se enkrat privadiš..

sej bo..

ja, v soboto sem mal preveč hotel in sem bil vsaj ene 5x na travi in še ene 3x na asfaltu izven idealne linije. Na srečo je bilo vse pokonci.

Bo treba bolj počasi pa s filingom, ker sem prišel do spoznanja, da na silo ne narediš ničesar dobrega (pa tudi hitrega časa ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si sam dokazala kok prtegnjena si..

ti jest povem če noben drug ne upa..

Hvala za kompliment :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ....sm nedotakljiva :whistle: (sm res dela tole.... če stopš mački na rep zacvili ....se zahvaljujem vsem sodelujočim :lol1: )

Kr neki.. Če nekdo opozori, da določen "primitivizem" ne sodi v to temo, bi jaz res težko rekel, da to pomeni stopit mački na rep. Sploh ker se ta fraza ponavadi nanaša na to, kadar se oglasi "mačka". Tu pa pač dvomim da sem jaz ali biker77 tisti na katerega je "želja" letela..

Ma nima veze..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nben se ni razbou....tud šit, jz sm pa vsaj za enga upala :evilgrin:
Mogoče, ker mam dober razlog za to :krneki:
:grrr ....sm nedotakljiva :whistle: (sm res dela tole.... če stopš mački na rep zacvili ....se zahvaljujem vsem sodelujočim :lol1: )

Nimam ti kaj druga rečt!Kot OPICA BABJA :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!