Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Tud jaz sem nabavil aprilio tuono, pa da vidim mašinco kak gre, komaj čakam :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otvoritvena vožnja bo po mojem konec februarja ha ha ha, sam da temperatura dvigne se,

BIKER 77, še vedno voziš tuonota, ti je kaj ostalo od njega, čip ,kopije, kolesa, al se boš še naprej z njo preganjal :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo mogoče izkušnjo kako hitro na Marofu uničuje Supercorso SC?

Se pa imam namen pridt vozit letos kar nekajkrat, upam da se bo izšlo.

Ta čas bom pa še mal v garažo hodu ''na suho'' trenirat in z motorja viset:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo požira kar enakomerno, nič posebnega. Edino proti koncu življenskega cikla jo hitro pobere. Vozil sem jo brez grelcev pa ni blo nobenega problema, prvih par krogov stopnjuješ tempo pol pa koker gre.

Tudi za po cesti je vredu, če jo misliš skos vozit, pač poskrbiš da je topla potem pa gas :), edino kar jo avtocesta ubije, ne vem če sem se kdaj pelov hitrej ko 130 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otvoritvena vožnja bo po mojem konec februarja ha ha ha, sam da temperatura dvigne se,

BIKER 77, še vedno voziš tuonota, ti je kaj ostalo od njega, čip ,kopije, kolesa, al se boš še naprej z njo preganjal :naughty: :naughty: :naughty:

je še v prodajanju..

Ima kdo mogoče izkušnjo kako hitro na Marofu uničuje Supercorso SC?

Se pa imam namen pridt vozit letos kar nekajkrat, upam da se bo izšlo.

Ta čas bom pa še mal v garažo hodu ''na suho'' trenirat in z motorja viset:ninja:

vsi sam "upate", pol pa vedno kej vmes pride

superkorsa bo čist okej izbira

viset z motorja? a to je trening? :D

Jo požira kar enakomerno, nič posebnega. Edino proti koncu življenskega cikla jo hitro pobere. Vozil sem jo brez grelcev pa ni blo nobenega problema, prvih par krogov stopnjuješ tempo pol pa koker gre.

Tudi za po cesti je vredu, če jo misliš skos vozit, pač poskrbiš da je topla potem pa gas :), edino kar jo avtocesta ubije, ne vem če sem se kdaj pelov hitrej ko 130 :D

kolk zdrži je odvisno od tempa :D

prednja D209 gp racer ni fajn..to smo pogruntal..

drgač pa D211 gp racer :D

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo mogoče izkušnjo kako hitro na Marofu uničuje Supercorso SC?

Se pa imam namen pridt vozit letos kar nekajkrat, upam da se bo izšlo.

Ta čas bom pa še mal v garažo hodu ''na suho'' trenirat in z motorja viset:ninja:

sprednjo pobira kr fajn po levem robu, z enako nastavljenim vzmetenjem pa se na d211 obraba

sploh ne pozna..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi sam "upate", pol pa vedno kej vmes pride

superkorsa bo čist okej izbira

viset z motorja? a to je trening? :D

kolk zdrži je odvisno od tempa :D

prednja D209 gp racer ni fajn..to smo pogruntal..

drgač pa D211 gp racer :D

Ne ne, res. Sm si prikolco priskrbel, pa olje v vilcah zamenjal, pa ležaje v zadnjem vzmetenju in pestu zamenjal, pa še čip, da bo lepše delal(konjev itak ne znam izkoristit vseh..:D)...:whistle:

Hm, pol je edina kulturna opcija, da si človek uredi še en komplet koles in da gor D211 za stezo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi mi celjani nestrpno čakamo da mal adrenalina v luft spustimo :whistle:

:wub: Lepo je urihtan! :OK: Sam nova vinjeta bo zdej vse zajebala... :slap:

Kako kaže na novem marofu, vi ki ste bližje...se je segrel kej asfalt? Jst sem že nestrpen... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: Lepo je urihtan! :OK: Sam nova vinjeta bo zdej vse zajebala... :slap:

Kako kaže na novem marofu, vi ki ste bližje...se je segrel kej asfalt? Jst sem že nestrpen... :evilgrin:

Hvala lepa, sem zelo zadovoljen z njim sam gume dam taprave gor, ha asfalt na marofu se slabo greje, vendar bo kmalu verjemi, komaj čakam, če ne druga zaradi dobre družbe :OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa, sem zelo zadovoljen z njim sam gume dam taprave gor, ha asfalt na marofu se slabo greje, vendar bo kmalu verjemi, komaj čakam, če ne druga zaradi dobre družbe :OK: :OK: :OK:

tja na 1.15 boš pa že pribrcal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi celjani nestrpno čakamo da mal adrenalina v luft spustimo :whistle:

Zgleda d bodo letos tune Marof okupirale :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prideš al kaj? ne vrjamem..

Plan in želja po lanski sušni sezoni je velika, kolena srbijo :yes: , sm bomo vidl, kaj bodo dohtarji rekl oz kok dobr me bodo nazaj sestavl pa kok kmal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda d bodo letos tune Marof okupirale :whistle: :evilgrin:

Kire pa? Rio mare, Calvo...?!? :evilgrin: Si pa boste lahko fino ogledali zadnji del mojga vragca, ko vam bom pustu dovolj blizu... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kire pa? Rio mare, Calvo...?!? :evilgrin: Si pa boste lahko fino ogledali zadnji del mojga vragca, ko vam bom pustu dovolj blizu... B)

vsak tretji krog ko te prehitimo za en krog :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kire pa? Rio mare, Calvo...?!? :evilgrin: Si pa boste lahko fino ogledali zadnji del mojga vragca, ko vam bom pustu dovolj blizu... B)

Ma vse bo na izbiro, Rio mare, Calvo, Eva ;).......uf še dobr, k tisto smrtn greh od odspred vidt je res grozn :evilgrin: O:-)......a pol bo BMW vs. Aprilia...to se zna slabo končat :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak tretji krog ko te prehitimo za en krog :P

Vsak tretji?!?!? sodeč po mojih izkušnjah...in po mojih strokovnih izračunih, se zna zgodit da me še v istem krogu 2x oplazite :lol1:

Ma vse bo na izbiro, Rio mare, Calvo, Eva ;).......uf še dobr, k tisto smrtn greh od odspred vidt je res grozn :evilgrin: O:-)......a pol bo BMW vs. Aprilia...to se zna slabo končat :krneki: :whistle:

A tko...a kr tri tune morejo skupaj moči združit, da enmu vragecu konkurirate? Ni problema...tud s tremi lahko z vragecom pometeva :photo: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tja na 1.15 boš pa že pribrcal ;)

No kolikor so me merili lani sem peljal tam okoli 1.17 z yamaho r-1, tako da bo zelo težka, pa ne zaradi motorja, se bom potrudil ha ha, . :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda d bodo letos tune Marof okupirale :whistle: :evilgrin:

tuoni al yamahe, honde kawasaki itd, sam da je party pa folk dober :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes bil na izletu in se zapeljal do Novega Marofa v upanju ,da vidim podaljšano stezo,ampak sporočam da je vse enako kot laniunsure.gif

Bo pa čez par dni,(če bodo takšni kot današnji),Marof skopnel,danes še malo snega ob stezi,steza pa že pripravljena za vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na izletu in se zapeljal do Novega Marofa v upanju ,da vidim podaljšano stezo,ampak sporočam da je vse enako kot laniunsure.gif

Bo pa čez par dni,(če bodo takšni kot današnji),Marof skopnel,danes še malo snega ob stezi,steza pa že pripravljena za vožnjo.

lepo da si nam sporočil, škoda da ni spremembe, vendar nič zato sem med prvimi kandidati za vožnjo po stari celini ha ha ha, sam drug motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!