Skoči na vsebino

Novi Marof 09'


jose

Priporočene objave

Hola marofoljupci,

jasno da sem se hecal, pišuka, sej se mi je po 93 dneh posta že mal keglalo :wacko: itak je blo v soboto pol MotoSveta na Marofu :slap: :OK: in je bil ful žur :D smo mel tud nekaj učnih krogov za ukaželjne :D no v soboto je blo še mal oblačno, glih tolk da ni blo prevroče, danes pa krasen dan, že skor prevroče, 23 Celzijev smo vidl ležat na enmu kupu ob štirih popoldne ko smo se pokali domov :)

piknik včeraj tud carski (tle moram takoj popravit, meso je prispeval rude, jst pa nekaj rdeče vitamniske pijače :P ) Gregs se je zelo potrudil odigrat Dančijevo vlogo (čeprav upam da se naslednjič naslednjič vidimo, Štajercka naveza, da ne boste ponucal vso zeleno barvo!!!), in to uspešno, ker smo požrli čist vse kar je spekel :whistle: pa Gody je pripeljal pokazat svojo novo pridobitev, krasno lepotno rdečo zadevico s kurjim krilom na tanku :naughty:

danes zjutraj od 9 do 12 ure je bla pista čist prazna, le nas nekaj neumornih užitkarjev se je ganjalo naokoli, potem so uleteli še častni gostje :naughty: caca in Malar s familijami, nabirati so se začeli gledalci, uletel je ProBike Bojan, dva Ducatija - Bizixxx in polovička, Marko in še nekaj starih znancev, tko da je blo vzdušje - in izzivi na pisti - čist tapravi, hehe

v obeh dneh sem naredil 140 krogov (10 od teh na čistupikohudospedenanem dirkalniku - tud ta je mel kurje krilo na tanku :P ), prehitel znanega slovenskega dirkača :naughty: :whistle: in se nasploh neizmerno zabaval - hvala, druščina, carji ste bli :worship:

s seboj sem imel tudi fotoaparat, a nisem naredil niti ene slikce - ni blo časa ker se je blo treba skoz vozit :blush: in zdele sem crknjen ko pes (ampak na tak najboljši možen način :OK: ) upam da bodo ostali prispevali slikce (marko55, Tamau, rude, Bojan, Bizi... še kdo??)

drugič upam da se nam boste pridružili še vsi ki ste manjkali tale čudovit dirkalni vikend!!! zdej grem pa neki pojest, k sm čist out, pa markotove slikce pogledat, hehe... zaug

Kdaj pa kdaj se nam vsem zgodi, da rečemo ali napišemo kakšno stvar, ki prehiti možgane za tistih nekaj sekund, ko roka že napiše ... najbolje je brez gorkih misli. Nikomur ne prinesejo nič dobrega.

Kakšno navdušenje veje iz tega tvojega pisanja, Suzuki! Ej, privoščim ti vsako sekundico na Marofu, pa celo tiste, ko nisi sedel na motorju. Očitno si se kraljevsko zabaval. :worship: :yea1:

Štajerska naveza bo ziher uletela v eni naslednjih seans, jasno, da sta Duo disaster glavna, jaz sem le za kibicarja zraven, za okrasek že več ne, ker mi emšo onemogoča, bo pa razlika od lani, saj sem tokrat celo brez bergel. :P

Imam pa namen z Godyjevo novo lepotico probat, kak se da po pisti vozit. Lastnik se je že strinjal, da ne bo kakega letanja ... :whistle: .

Še enkrat bravo za slovensko motosvetovsko okupacijo hrvaškega ozemlja ta vikend!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo namen iti na Marof med torkom in četrtkom?

Jst nekaj štrumfam v tej smeri, hmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso lap timerji delal ker je blo tko noro super duper dabest fajn :evilgrin:

italjanska roba brez navodil pa to :D

heh, jest mam še zdej mal muskulfiberja od sobote :D

noro je blo, treba ponovit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend na Marofu je bil res carski. Mislim, da je od vseh nas še najbolj užival Suzuki. Tako zadovoljnega ga nisem videl že dolgo časa.

Še mal slikc nedeljskega kolenčkanja.

post-300-1239020735_thumb.jpgpost-300-1239020744_thumb.jpg

post-300-1239020754_thumb.jpgpost-300-1239020761_thumb.jpg

post-300-1239020768_thumb.jpgpost-300-1239020776_thumb.jpg

post-300-1239020787_thumb.jpgpost-300-1239020811_thumb.jpg

post-300-1239020817_thumb.jpgpost-300-1239020825_thumb.jpg

post-300-1239020832_thumb.jpgpost-300-1239020847_thumb.jpg

post-300-1239020854_thumb.jpgpost-300-1239020862_thumb.jpg

post-300-1239020872_thumb.jpgpost-300-1239020881_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend na Marofu je bil res carski. Mislim, da je od vseh nas še najbolj užival Suzuki. Tako zadovoljnega ga nisem videl že dolgo časa.

B R A V O !!!

Škoda da ni večje foto-reportaže :(

kajti vreme vam je bilo hudo naklonjeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vsi foromci..tudi mene daje želja da bi si šel za začetek sezone ogret kolena..no upam da bi prišel do njih :naughty: ,in v mislih sem imel jutrišnji dan ker pravi zelo toplo,vendar bo s časom bolj tako,,zato bi bila boljša varianta NEDELJA,če ima namen kateri iti,ki se nate zadeve bolje spozna,prijava..itd,bi mi bilo v veelje če bi se vam lahko pridružil,hvala v naprej

Popravljeno . Popravil monsterzx6r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo jutri še kdo gor?

Nubenga neu tak da bota mela pisto zase.. sam ne ga predobr naučit drajsat ker bo pol še eden boljši od mene to pa ni fajn, rabm začetnika da mi družbo dela ko bom šla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frips,reci mi a zjutraj že greš gor..ker če bi popoldan šel bi šel s tabo..samo tel bi mi reko,pa te rufnem,..ker dopoldan bom komaj lahko registriral svoj motor..zato ne morem cel dan..v nedeljo pa ko sem želel iti ,pa sem videl da bo deževno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp zjutri že, bom pa tam nekje do 15 ure max mislim. Tel maš v profilu, 041

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok društvo! Evo par slikic i od mene... :photo:

http://www.facebook.com/album.php?aid=1073...25675&saved

Hola stari,

ma ti si fotocar, vsako leto boljši :worship: hvala!!! upam da boš naslednjič mel čas ostat na pikniku :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko doma, živ, cel in zdrav...ampak z musklfibrom...takim prijetnim :OK:

Z Bagiom sva ob cca 11 že drajsala po pisti. Vreme 1A, ne prevroče, ne prehladno, nikjer žive duše...ampak res....nnobeeeenngaaaaaaaaa.

V takem raju sva vztrajala do cca 14 ure. Dobri dve uri preganjanja je bilo več kot dovolj za prvič.

Glede časov.....nič:P No Bagio me je nekaj meril z mobitelom.....in izmeril mene in moj tanker od motorja 1:23:26. Hja bi lahk šlo mal hitrej, sam je vse po tleh plužlo :rolleyes:

Sicer pa...ko je....cajte, glavn da sem se zdivjal.

Slike sledijo, ko jih dobim dol iz tega čuda od fotoaparata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko doma, živ, cel in zdrav...ampak z musklfibrom...takim prijetnim :OK:

Z Bagiom sva ob cca 11 že drajsala po pisti. Vreme 1A, ne prevroče, ne prehladno, nikjer žive duše...ampak res....nnobeeeenngaaaaaaaaa.

V takem raju sva vztrajala do cca 14 ure. Dobri dve uri preganjanja je bilo več kot dovolj za prvič.

Glede časov.....nič :P No Bagio me je nekaj meril z mobitelom.....in izmeril mene in moj tanker od motorja 1:23:26. Hja bi lahk šlo mal hitrej, sam je vse po tleh plužlo :rolleyes:

Sicer pa...ko je....cajte, glavn da sem se zdivjal.

Slike sledijo, ko jih dobim dol iz tega čuda od fotoaparata.

Ja no ...Frips je drajso,jst sm se pa vozo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Frips,

vidim da si nekako ful razpoložen danes :naughty:

v tej silni evforiji ne spreglej da se vremenska napoved za soboto vztrajno boljša :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Frips dej kak upoload slik nared, k si tak dobr fajn polagu :kva2: .

@Bagio. Midva se bova pa skupaj vozla, pa prehitevala drug drugega, ker Frips ne zna. Sicer pa za prvič je brez veze, da pretiravaš, ker se zna hiter zgodit, da kakega ličarja rabiš :)

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Frips dej kak upoload slik nared, k si tak dobr fajn polagu :kva2: .

@Bagio. Midva se bova pa skupaj vozla, pa prehitevala drug drugega, ker Frips ne zna. Sicer pa za prvič je brez veze, da pretiravaš, ker se zna hiter zgodit, da kakega ličarja rabiš :)

Tako ja,mal se bova vozla,mal kurla na žaru,Frips se bo pa samo vozu ker druzga ne zna :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike bodo jutri, ni kabla doma. Frips zna jest tudi :P Vozit se pa lih ne zna še tak k bi on hotu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!