Skoči na vsebino

IMOT 2009


mbguzzi

Priporočene objave

Zakaj si potem sploh šel na sejem? Saj je skoraj povsod vedno enako... Kurc mi smo se imeli ok, je domači proizvod poskrbel za to. No razočaran sem nad hostesami, ni bilo kaj pametnega za videt :BUA: , no razen tam pri "rock" štantu je bla en dobra mačka, druga pa na drogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj vtis.... prvenstveno sem šla tja, da si napasem oči na motorčkih... vsak (ne)sposobnež se je vsedel na vsak motor.... in glede na to, da sem bila včeraj, in če so delali to, kar seveda so, tudi ostale dni, me ne čudi, kako zgledalo mašince, če jih malo bolj pogledaš... popraskani tanki od zadrg, pasov, ogrlic( ja, očitno je tudi to možno)...čist kriza...nobenega spoštovanja obiskovalcev... in valda, ko se perona vsede gor mora vse preštimat..in koliko prestav (kot da ne piše na listu posavljenem pred motorjem), kake ročice..mislim vseeee kar si lahko zamisliš... :headbang:

hostese...česprav sem ženska menim, da je fajn, če se na tovrstnih dogodkih vidi tudi kaj takega... malo za smeh, malo za ideje za pusta... ampak to je bilo predvsem nabiranje idej za pusta... moje osebno mnenje-z leti, po možnosti z več pameti kot v mojih letih, je fajn, če imaš malo več obleceno... dajte no...z vsem spoštovanjem- mlajše najemat za te stvari!! :whistle:

drugače pa cel dan preveč za hojo po sejmu.... sem pa mislila, da je oprema dejansko cenejša...ne za 20EUR ampak za malo več...da mašobčutek: e, če zdaj kupim, sem pa na boljšem, kot če bi šel v trgovino

amak ne.... čudno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm bil mal razočaran nad neprisotnostjo hostes (hvala bogu za - da ne bom pretiraval - za 100x lepše SLOVENKE). Sam sem se sicer usedu na motorje, ki so me res zanimali za v morda prihodnje nakupe (predvsem pozicija na motorju), drugače pa dokler se ne pelješ ne veš kako je. Dodatna oprema in pa cunje so bile pa dražje kot pri nas za 20 eur s tem, da ti dajo naši še kakšen popust, če imajo dober dan al pa, če maš zraven še punco, da večje face izpadejo. Izlet in pa družba drugač u redu, pričakovanja od samega sejma pa ostala malo lačna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja če bi kdo bral kar sem že pred leti napisal o imotu mogoče nebi bil presenečen. imot ni nič drugega kot malo večji moto sejem. dosti poceni robe, dobra roba pa znižana samo v izjemnih primerih. motorjev več ali manj, odvisno od znamke, hostes pa bolj za vzorec.

kdor hoče videt moto salon (kjer pa ne moreš kupovat) pa mora na eicimo v milano ali intermot v koln - vse ostalo je bolj tako - tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri drugi so bili zelo zadovoljni (rokavice od 15, škornji od 45, kurbe od 30. klobase po 3,50). Klobase so res drage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!