Skoči na vsebino

Prvi maj je praznik d.p.d...rrrrrrrrrr


rrrr

Priporočene objave

27. april je ponedeljek, 1. maj pa petek ... in me začenja skrbet.

Sam bom z dopustom stiskal, saj ga nameravam na malo daljši furi porabit. Vseeno pa me zanima, kam jo boste mahnili - tako tsti, ki boste mostiček delali, kot tudi tisti, ki boste vsak vikend posebej zlorabili. :evilgrin:

Kakšen dober predlog bom pa skopiral.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči, grem na dopust v Portorož, 27.4 v Mirno peč, nato pa nazaj na morje :yea1: . Do morja zna biti pa dolga pot :naughty: . Bom obral čimveč ovinkov.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči, grem na dopust v Portorož, 27.4 v Mirno peč, nato pa nazaj na morje :yea1: . Do morja zna biti pa dolga pot :naughty: . Bom obral čimveč ovinkov.

LP Robert

A ni 27.4. Nova Štifta? Mirna peč pa na Veliko noč... Lahko pa, da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne motiš se... Mirna peč je na velikonočni ponedeljek, ki ni na fiksen datum, zato je lahko na ta dan zunaj sneg ali pa že preko 20°C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi del jo pičita malo po BIH, drugega pa okrog Balatona.

Hm, mogoče pa prvi del okrog Balatona, ki ga zaključiva na dan OF s čakanjem na vize na Dunaju. Samo za v BiH pa pasoš rabiva. Težka bo.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne motiš se... Mirna peč je na velikonočni ponedeljek, ki ni na fiksen datum, zato je lahko na ta dan zunaj sneg ali pa že preko 20°C.

ni še fiksnega datuma za Mirno peč, kolko prej bo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mogoče pa prvi del okrog Balatona, ki ga zaključiva na dan OF s čakanjem na vize na Dunaju. Samo za v BiH pa pasoš rabiva. Težka bo.

rrrr

Nič več. :nono:

Šel bom tja, kamor mi bodo finance dopuščale. Bomo videli. Srčno rad bi nekoč za prvomajske praznike obkrožil Jadransko morje (ter ubil dve muhi na en mah in hkrati prevozil vseh šest republik bivše SFRJ).

post-15712-1234211554_thumb.png

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič več. :nono:

Šel bom tja, kamor mi bodo finance dopuščale. Bomo videli. Srčno rad bi nekoč za prvomajske praznike obkrožil Jadransko morje (ter ubil dve muhi na en mah in hkrati prevozil vseh šest republik bivše SFRJ).

Riječi ti se pozlatile. Pa bom vseeno preveril.

Ti pa preveri špuro tam čez Kosovo. Lahko je vse ok, lahko pa je malo zoprnije in je smiselno malo bolj vzhodno v Makedonijo vstopiti.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne motiš se... Mirna peč je na velikonočni ponedeljek, ki ni na fiksen datum, zato je lahko na ta dan zunaj sneg ali pa že preko 20°C.

Tako ga pa ne lomit' jetman... Kakšnih 20°C??

21°C menda!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič več. :nono:

Šel bom tja, kamor mi bodo finance dopuščale. Bomo videli. Srčno rad bi nekoč za prvomajske praznike obkrožil Jadransko morje (ter ubil dve muhi na en mah in hkrati prevozil vseh šest republik bivše SFRJ).

Igorr, kok km je pa naračunal Google za tako furo. Bi bil 1 teden dost?

lp Srecko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr, kok km je pa naračunal Google za tako furo. Bi bil 1 teden dost?

lp Srecko

Srecko,

stric Google je naračunal 3850km. Ob tempu 600km/dan bi prišel skozi v enem tednu. Morda je to malo bolj šprint varianta za nekatere, a meni tak način "potovanja" ustreza. (morda celo kak dan manj in 700km/dan)

http://maps.google.com/maps?f=d&source...=UTF8&z=6=7

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecko,

stric Google je naračunal 3850km. Ob tempu 600km/dan bi prišel skozi v enem tednu. Morda je to malo bolj šprint varianta za nekatere, a meni tak način "potovanja" ustreza. (morda celo kak dan manj in 700km/dan)

http://maps.google.com/maps?f=d&source...=UTF8&z=6=7

Thx, ja ta tvoja je kr intenzivna:). Si mi pa dal dobro idejo glede kroga po državah bivše Juge. Ta ma 2.164 km kar bo mal bolj uizi za teden dni.

lp Srecko

post-18690-1234215971_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thx, ja ta tvoja je kr intenzivna:). Si mi pa dal dobro idejo glede kroga po državah bivše Juge. Ta ma 2.164 km kar bo mal bolj uizi za teden dni.

lp Srecko

Ne pozabi še dežele sonca, Makedonije. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot vsako leto, postavlanje družinske camp prikolice v savudriji, potem pa svoboda :whistle: :worship: upam da bo lepo vreme in da bom lahko šel z motorjem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot vsako leto, postavlanje družinske camp prikolice v savudriji, potem pa svoboda :whistle: :worship: upam da bo lepo vreme in da bom lahko šel z motorjem :worship:

Jaz se bom pa ravno letos skušal tegale ognit za 1. maj. Bi naredil kakšno bolj koristno moto turo :grim No, ja koristno je že, samo fura tja do Vrsarja je bolj kratka. :D Je pa res, da sem tja prišel že po 300 km "bližnjici".

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič več. :nono:

Šel bom tja, kamor mi bodo finance dopuščale. Bomo videli. Srčno rad bi nekoč za prvomajske praznike obkrožil Jadransko morje (ter ubil dve muhi na en mah in hkrati prevozil vseh šest republik bivše SFRJ).

huda furca ni kaj............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da v Pulo na vikend z motorjem. :worship: Pa seveda mim Grobnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom pa ravno letos skušal tegale ognit za 1. maj. Bi naredil kakšno bolj koristno moto turo :grim No, ja koristno je že, samo fura tja do Vrsarja je bolj kratka. :D Je pa res, da sem tja prišel že po 300 km "bližnjici".

jest se tega ne morem ogent, taka je pogodba z domačimi, ampak, mam pa pol celo poletje mir :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom poskusil to varianto: zjutraj iz Portoroža na blagoslov v Mirno peč, nato pa čez Metliko, Plitvice, Gračac in Velebit, nato po magistrali mimo Reke čez Istro nazaj v Portorož. Stric google je naračunal cca 760 km. To mislim, da se bo dalo odpeljat še pri dnevni svetlobi, razen zadnji del proti večeru. Bo morala mašina kar konkretno dihat :hmm: .

Glede "bližnjice" jetman: dvorišče- garaža (15m zračne linije) nanese 49 km z motorjem, Domžale-LJ pa okoli 100km :whistle: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Midva s fantom bi za 1. maj malo prevozila Italijo, vendar pri nas ni resnih kandidatov za udeležbo.

Tura A ima 1900 km, tura B pa 1750 km, postanki so ogled znamenitosti.

Termin: 27.04.2009-03.05.2009

Tura A: SLO, Trst, Padova, Ravenna, Rimini, San Marino, Firence, San Gimignano, Siena, Pisa, Genova, Verona, SLO

Tura B: SLO, Trst, Padova, Ravenna, Rimini, San Marino, Firence, San Gimignano, Siena, Pisa. Modena, Verona, SLO

Obe poti sta speljani izključno po navadnih cestah, tako da ni stroškov cestnine. Spanje v Italiji v manjših hotelih je cca. 35-40 EUR na osebo/noč+zajtrk, zasedenost pa v tem času ni problem baje.

Izkušnje, mnenja, interes do soudeležbe,... piši.

LP, Ala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!