Skoči na vsebino

Supermoto 2009


bladzo

Priporočene objave

Evo Barakuda paket zate, pripravljen motor z veliko opreme in gum za na pisto... HONDA CRF 450 Supermoto s prometnim dovoljenjem (motor je možno registrirati), ima 36 ur, pred 1 uro menjana glavna gred, bat in ventili, z veliko dodatne opreme, pripravljena za dirke ali rekreativno vožnjo:

- nova platišča Excel 5,0 x 17 zadaj in 3,5 x 17 spredaj

- novi CNC frezani nastavljivi križi OBERG

- nova 22/28 balanca REIKON z novimi ALU ščitniki

- STM drseča sklopkam + serijska sklopka

- BREMBO 4-batna zavorna čeljust in radialna zavorna ročka

- nov BRAKING zavorni disk

- startna priprava Pro Circuit

- cel AKRAPOVIČ titanium racing izpuh

- cel HM racing izpuh dodato

- nove plastike z dekorjem

- originalni deli (elektrika, luči, nosilci, stopalke..wink.gif

- dodam še rabljene gume več kosov

Več info pa na PM.

blush.gif

ta motor je bil pa nekoč od bizjaka a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je, Bizjak je bil prvi lastnik, jaz sem pa drugi.

Žal sem naredil v 4 letih le 1 uro z motorjem, tako da jih ima sedaj 36.

Iz garaže gre s težkim srcem, saj sem nanj dal cca. 2500 € v zadnjih dveh letih, a tako pač je. Kupec bo pa zelo vesel nakupa, saj ima praktično vse novo: bat, ojnica, ventili, sklopka, kolesa, zavore, križi, balanca, plastike......

Pa še dokumente za registracijo ima, kar pomeni, da se ga da registrirati.

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

A se bo ta vikend slučajno kaj dogajalo na Vranskem ??

Slišim da bi naj ble neke moto dirke, kaj pa pa ne vem ??

Ima kdo kak boljši info ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Katastrofa, sm ravn dans gledal, več kot pol dirk v tujini... nč čudnega da je tko mal udeležencev, če se spomnim 5-6 let nazaj smo mel res dobro prvenstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa, sm ravn dans gledal, več kot pol dirk v tujini... nč čudnega da je tko mal udeležencev, če se spomnim 5-6 let nazaj smo mel res dobro prvenstvo.

Sej ti že naslov teme vse pove... "Supermoto 2009"...

Tole je pa res ena žalost ratala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti že naslov teme vse pove... "Supermoto 2009"...

Tole je pa res ena žalost ratala....

Res škoda ane?

Un projekt Tomos cup oz 125 klasa je bla res kul, dirkači so bli met top na Eu prvenstvu... dobri boji so bli, res je blo kul it pogledat kako dirko... še clo tuki gor se je pisalo od tega, zdej pa sam še Nastran drži stik z najboljšimi, pa še za njegažal ni ne vem kakega zanimanja med motoristi, škoda.

"Svaka čast" zvezi kam jim je uspel prpelat tole prvenstvo

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je žalost tale SM in nasploh vsi slovenski moto športi.

Delno ali pa celo v veliki večini pa je za to kriva Slovenska zveza in njihov odnos do vseh ki so vlagali v ta šport.

Vsaj v času od kar sem bil jaz prisoten na tekmovanjih (1992-2007) so se obnašali kot da dirkači obstajajo samo zaradi zveze in ne zveza v pomoč in servis dirkačem!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Na Vranskem je izobešen plakat, da naj bi 20.8 in 21.8. potekala supermoto, minimoto, ter dirka starodobnikov :D

Sem že tam :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTO WEEKEND v Centru varne vožnje Vransko

SPOROČILO ZA JAVNOST

Klub starodobnih dirkačev Vransko 20. in 21. avgusta 2011 prireja MOTO WEEKEND, v sklopu katerega bodo v Centru varne vožnje Vransko hitrostne dirke starodobnih motociklov, supermoto koles in minibike motard koles, ki bodo štele za državno prvenstvo Slovenije, evropski pokal in prvenstvo Alpe Adria.

V soboto, 20. avgusta, bo na sporedu državno prvenstvo starodobnih motorjev, ki bo potekalo v štirih kategorijah s skupno 13 razredi. Tekmovalni dan se bo pričel s prostimi treningi ob 8. uri zjutraj, ob 14. uri pa bodo na sporedu dirke, ki bodo predvidoma trajale do 19. ure.

V nedeljo, 21. avgusta, bodo najprej na sporedu dirke starodobnikov za prvenstvo Alpe Adria, sledijo supermoto za prvenstvo Alpe Adria, minibike motard za prvenstvo Alpe Adria, supermoto za državno prvenstvo ter supermoto za evropski pokal. Tekmovalni dan se bo pričel s prostimi treningi ob 8. uri zjutraj, nadaljeval pa ob 11. uri z dirkami, ki bodo trajale predvidoma do 17. ure.

Lepo vabljeni na Vransko!

Takole piše na strani občine Vransko :) Potem je že nekaj na tem!

http://www.vransko.si/index.php?option=com_content&view=article&id=459:moto-weekend&catid=35:turizem&Itemid=87

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nastran pa četrti na dirki svetovnega prvenstva, svaka čast!

Škoda sam da se moto novinarjem ne da pisat o tem, rajš čakajo na kak PR copy - paste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!