Skoči na vsebino

Supermoto 2009


bladzo

Priporočene objave

Kombinacija z dirkami starodobnikov je bila dobra ideja, ker je bilo mnogo bolj zanimivo kot samo supermoto in tudi kar nekaj ljudi se je nakapljalo. Ampak se pa vidi, da poligon ni dirkališče, ker manjkajo bankine in se potem svinjarija nosi na progo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak se pa vidi, da poligon ni dirkališče, ker manjkajo bankine in se potem svinjarija nosi na progo.

hvala bogu da je svinjarija...čene ni supermoto:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mislm da je bilo to najboljša prireditew izpeljana do sedaj.mega

Vse čestitke organizatorjem dirke in vsem tistim ki so dirko omogočli.Hvala vsem dirkačem starodobnikov,da so nas prenašali.

Pa ena velika zahvala za gostišče ker so nam zagotovili kompletni dnevni obrok hrane.Tega res ne vidiš nikjer,pa naj bo to svetovno ali pa vesoljno prvenstvo.

Pa še ena velika graja za tiste ki so bili zaslužni za to da jim je ratalo dirko enkrat prej tudi že odpovedali.

Še enkrat kapo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajs a sem prav videl, da si se po delovni soboti še na nedeljo odločil oddelat na kros motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem, da je bila Supermoto dirka na AMZS Vransko lepo speljana, sploh ker so bili zraven še starodobniki in se je tako skoz nekaj dogajalo brez utrujajočega čakanja....Pohvala organizatorjem in upam, bo na Vranskem še več takšnih zadev, čeprav škoda da vsaj nekaj malega tam ni zgrajenega kot dirkališče, se pravi s šikanami in to, glede na to kako je velik celoten kompleks...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo folk...dj tisti k dirkate alpa tisti k ne...jst mam doma še nove pa rablene gume za supermoto...slick in dežne...če kdo kej rabi...k čene jih bom zažgaw tuki doma :) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj...a kdo ve ce je aprilia sxv 450..550..uredu motor...ali kater super moto bi mi svetovali??:?:)

KTM kupi...Aprilia so jajca ;) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ktm so jajca... japonci so zakon (honda, yamaha....)

Na prvih mestih v DP pa skoz italijani (Husqvarna, Aprilia) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo pove kdaj bo naslednja supermoto dirka ter v katerem kraju? Na vranskem je bilo super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če kdo išče solidno ohranjen supermoto motor, me lahko pokliče na 031-657-259,Janez. Prodajam Aprilio SXV 550 za 3.700 € + kombinezon zastonj.

Hmm, jaz gledam tole Aprilio, pa me zanima kako je kaj z mašino in koliko km oz. ur ima???

Lahko mi pošlješ tudi na PM!

Popravljeno . Popravil Urban K.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje mi je nekdo prišepnil na uho da je v nedeljo dp v Logatcu: Mar je kaj resnice v tem, ali je potrebno brezbožneža skuhati v vrelem olju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje mi je nekdo prišepnil na uho da je v nedeljo dp v Logatcu: Mar je kaj resnice v tem, ali je potrebno brezbožneža skuhati v vrelem olju?

Samo 3 posta visje bi moral pogledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spregledal :headbang:

Z ooproščenjem gospoda :whistle:

Oprosceno seveda ;)

In fantje, kako se vam je Logatec zdel. Nazalost mi ni uspelo pridet pogledat, sem pa videl Pfeiferja in njegovo CRFjko na gopodarskem razstaviscu. Ni kaj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!