Skoči na vsebino

Nevidno bogastvo


Leteči

Priporočene objave

Motorider v kolikšni nakladi se je natisnila ta knjiga, kaj več kot prejšna?

Sibirska 800 izvodov

Nevidno bogastvo 1.200 izvodov.

Pa še pri meni je najcenejša; (25 EUR) Dokler ne poide...

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tati!

Ti si pa en "lump", ker me vedno mal' na "hladno" daješ...

itak kot vedno, ne veš še s kom imaš opravka, :headbang: :headbang: :headbang: se nikoli ne vprašaš zakaj se me vse ženske bojijo.............. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak kot vedno, ne veš še s kom imaš opravka, :headbang: :headbang: :headbang: se nikoli ne vprašaš zakaj se me vse ženske bojijo.............. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

ha, ne podcenjuj vse ! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki radi prisluhnete Miranovim moto dogodivščinam ena dobra novica, v petek 13.3. ob 19 uri nam bo v gostilni v Vidergi (med Izlakami in Moravčami), tudi letos povedal mnogo zanimivega in poučnega, o svojih izkušnjah in prigodah iz svojih potepanj.Tokrat s poudarkom na Argentini ,Čilu in gotovo še kaj.Gotovo pa bo imel z sabo še kakšen izvod novo izdane knjige Nevidno bogastvo, za vse ki smo zamudili njeno predstavitev v Litiji. :naughty: Povabljeni vsi , ki mu radi prisluhnete. :worship:

Popravljeno . Popravil du-le
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sibirska 800 izvodov

Nevidno bogastvo 1.200 izvodov.

Pa še pri meni je najcenejša; (25 EUR) Dokler ne poide...

LPM

V knjigarni sem videl ceno tvoje knjige :whistle: tvoja cena je :worship: ti bom moral dati za kokto :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto zvečer mi je uspelo najti čas, ker sem bil preveč zjeban od smučanja in prebrat knjigo do konca, joj kako so se mi sline cedile, kot sem pričakoval me knjiga ni razočarala, zares sem jo z užitkom v dveh dahih prebral, lepo branje, en kup koristnih izkušenj in iztočnic za razmislek, priporočam nakup !

V času njunega potovanja med indijanci sem spremljal Borštnikov blog, zares škoda, da se niso utegnili srečati v Andih, bilo bi zanimivo brat o tem danes.

Miran :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V knjigarni sem videl ceno tvoje knjige :whistle: tvoja cena je :worship: ti bom moral dati za kokto :yea1:

Za vse,ki bi knjigo želeli po ugodni ceni mislim, da bo za to priložnost v petek v Vidergi :naughty: če mu jih je le še dovolj ostalo.

Popravljeno . Popravil du-le
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Miran, končno prebral prvi del, saj veš sem bral počas, ker vem, da si počas pisal ;) Super stvar za nas, ki nam tak podvig ne uspe, da malo podoživljamo taka potovanja. Ko preberem še drugi del, bom pa kritiziral ;) , ampak ne javno, bova drugič kakšno rekla ob kozarčku "ta dobrega".

Kdor še ni bral, priporočam, posebej še zdaj, ko se bolj malo vozimo in je več cajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!