Skoči na vsebino

8. Moto susret MK Staaari Rokeri Umag - Kamp Stella Maris - 08. - 10.0


marcrnko

Priporočene objave

Vse bilo super,samo izbrali smo si napačno lokacijo za naš šotor,kajti imeli smo ga ravno pri vhodu,kjer so se kurile gume,poklalo na veliko pa še ob 23h sem že šla ležat zraven mojega ki je omagal,potem si lahko predstavlate,kako je trezen bit v šotoru pa celo noč to poslušat;)No ja saj vedlo se je da smo na moto zboru,drugače pa seper;)Pridemo naslednje leto spet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bilo super,samo izbrali smo si napačno lokacijo za naš šotor,kajti imeli smo ga ravno pri vhodu,kjer so se kurile gume,poklalo na veliko pa še ob 23h sem že šla ležat zraven mojega ki je omagal,potem si lahko predstavlate,kako je trezen bit v šotoru pa celo noč to poslušat;)No ja saj vedlo se je da smo na moto zboru,drugače pa seper;)Pridemo naslednje leto spet

mi smo spali v ap polynesia pa ni blo nič manj hrupno,še dobr de smo imel waču z sabo de je red delau :zzz: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bilo super,samo izbrali smo si napačno lokacijo za naš šotor,kajti imeli smo ga ravno pri vhodu,kjer so se kurile gume,poklalo na veliko pa še ob 23h sem že šla ležat zraven mojega ki je omagal,potem si lahko predstavlate,kako je trezen bit v šotoru pa celo noč to poslušat;)No ja saj vedlo se je da smo na moto zboru,drugače pa seper;)Pridemo naslednje leto spet

:))) Izkusnje andrejka, kot na motorju tudi na motozborih. Vazno je kje postavljas sotor (sonce zjutraj, ropot, dz, itd..)

Ni slabo uporabit taborniske ali skavtske spretnosti pri teh odločitvah.

Drugo leto bomo pa vsi na kupu, ze vidm, hehe

p.s.: Ja sej se letos u Puli na TwinHornih vidmo in lahko prakticiramo ze tam

Urko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma noro je blo, midva sva že v petek prot večeru pršla in vse do nedelje uživala

za pir je blo treba poskrbet na svoj način, ker tist Favorit je scavnca...ostalo je pa vse kul blo :)

dogajal se je v campu na veliko, mal smo tud zaropotal in zakadil :whistle:

definitivno najboljši motozbor daleč naokoli B)

evo nekej podatkov , prisotnih je bilo 219 moto klubov :worship:

Pristiglih vozača motocikala: 6.107

Suvozači: 1.993

VIP gosti: 350

Akreditiranih novinara: 92

Izvođača: 158

Tehničko osoblje: 146

Security: 70

Ukupna brojka svih učesnika cca.12000

post-1406-1242218698_thumb.jpg

post-1406-1242218791_thumb.jpg

post-1406-1242218815_thumb.jpg

post-1406-1242218877_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh me je zabavalo, k so se eni hrvati zabavali z :"imaš li vinjetu za šator?" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa ti je vseeno ratalo prit,pa se nisva najdla;)

:winkiss:

super zbor kot vedno :worship:

Sam pir je bil pa naravnost ogaben!!!!!! :angry: še nažret se ga nisi mogel :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

super zbor kot vedno :worship:

Sam pir je bil pa naravnost ogaben!!!!!! :angry: še nažret se ga nisi mogel :glare:

temu se ne more reči pivo,ker tako pri nas ščijemo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kot vsako leto tudi letos fenomenalni zbor!

Jest sm se pa tud potrudu za moje punce :naughty: in jih prpelu skupi z mami na Staaare Rokere, da dobijo svoje prve zapestnice za spomin ...

post-10583-1243971107_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vsako leto tudi letos fenomenalni zbor!

Jest sm se pa tud potrudu za moje punce :naughty: in jih prpelu skupi z mami na Staaare Rokere, da dobijo svoje prve zapestnice za spomin ...

zdej je vas pa že dost.lahko ustanovite že svoj klub.predlagam ime. mk mlade čeladke. ha ha ha :worship:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vsako leto tudi letos fenomenalni zbor!

Jest sm se pa tud potrudu za moje punce :naughty: in jih prpelu skupi z mami na Staaare Rokere, da dobijo svoje prve zapestnice za spomin ...

Brez zamere ampak to je za mene totalno neodgovorno starševstvo in idiotizem ter nevem kje imajo starši glavo ali pa kje so socijalne službe. Biti na zboru ob polnoči z dojemčkoma starima približno deset mesecov in jih takole prevažati je sigurno čisto neodgovorno. :headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak to je za mene totalno neodgovorno starševstvo in idiotizem ter nevem kje imajo starši glavo ali pa kje so socijalne službe. Biti na zboru ob polnoči z dojemčkoma starima približno deset mesecov in jih takole prevažati je sigurno čisto neodgovorno. :headbang::headbang::headbang:

NEODGOVORNO SE STRINJAM CENZURA !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak to je za mene totalno neodgovorno starševstvo in idiotizem ter nevem kje imajo starši glavo ali pa kje so socijalne službe. Biti na zboru ob polnoči z dojemčkoma starima približno deset mesecov in jih takole prevažati je sigurno čisto neodgovorno. :headbang::headbang::headbang:

Ne veš vsega kako je blo to speljan zato ne komentiraj na pamet !

Sam tok za tebi podobnim v poduk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je vas pa že dost.lahko ustanovite že svoj klub.predlagam ime. mk mlade čeladke. ha ha ha :worship:

:worship:

To Špelci dopovej...ona bi še TRI !

Pol pa nevem več kako bi se vsi prpelal not za šov ha ha ha.

Pa pozdravček

mi4je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak to je za mene totalno neodgovorno starševstvo in idiotizem ter nevem kje imajo starši glavo ali pa kje so socijalne službe. Biti na zboru ob polnoči z dojemčkoma starima približno deset mesecov in jih takole prevažati je sigurno čisto neodgovorno. :headbang::headbang::headbang:

Pa ura je bila natanko 21:09 tok o tvoji vsevednosti... :whistle::whistle:

Punce so jezne nate ker si jih postaral!!!

Stare so bile 8 mescev !!!

Popravljeno . Popravil čeladko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak to je za mene totalno neodgovorno starševstvo in idiotizem ter nevem kje imajo starši glavo ali pa kje so socijalne službe. Biti na zboru ob polnoči z dojemčkoma starima približno deset mesecov in jih takole prevažati je sigurno čisto neodgovorno. :headbang::headbang::headbang:

oks ?? tukaj sem bil pa tudi jaz kot oče treh otrok izvan.najprej verjetno sam nimaš otrok,če jih pa imaš pa o vzgoji nimaš pojma.imam 2 hčerke stare 33 in 30 let obe šolane in pri svojem kruhu plus dva unuka.imam pa tudi sina starega 15 mesecev.no in z njim sem tudi že bil na moto zborih .pa tudi ponoči.bolje kot pa ga pustiti samega v stanovanju ali pa v šotoru.ima pa tudi že lajbič in džeki bajkerski seveda.nikoli pa ga ne bom silu,da bo biker.če bo sam hotel tako bo tudi meni prav.tako bo imel zelo malo možnosti,da bo padel v kakšno slabo družbo.trdim,da je v temu bikerskemu življenju še najmanj pokvarjenosti.sam sem tudi že velikokrat videl mnogo otrok na zborih.doma in po svetu.veliko teh otrok je že odraslo in so čisto normalni.

jest sem siguren,da bosta čeladko in žena dobro in lepo vzgojila otroke.

v glavnem ne vem ali si provociral ali si s tvojim pisanje resno mislil ?? v glavnem ne uči drugih kako naj delajo z otroki.ti povem,da je moj sin prav užival.večino majhnih otrok zanimajo kakšne lučke in pa stvari ki se svetijo itd.pa kaj bi še pisal brez veze.nimaš prav ko takole nekoga obsodiš sploh pa če nisi bil zraven in nekaj obsojaš po slikah.

hčere sem ti pa prej zato omenjal,ker sem jih sam vozil do discotek in so bile še zelo mlade.pol sem jih pa šel ponoči še pobrati.lahko bi me zato kdo tudi obsodil.druga plat tega pa je ,da sem vedno vedel kje so in tudi one se niso nikoli zlagale kje so.to pa zato ,ker smo si zaupali.če bo tebi približno tako uspelo boš lahko srečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak to je za mene totalno neodgovorno starševstvo in idiotizem .......čisto neodgovorno. :headbang::headbang::headbang:

kar je verjetno posledica tvoje vzgoje !? in nagradno vprašanje, čigavih staršev ? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vsako leto tudi letos fenomenalni zbor!

Jest sm se pa tud potrudu za moje punce :naughty: in jih prpelu skupi z mami na Staaare Rokere, da dobijo svoje prve zapestnice za spomin ...

Care ej :worship:

Sem se prav pošteno nasmejal - res ste dobri :worship:

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeladko,bom še jaz mal "Provociru"kot so nekateri obsodili zgražanje Oksa.Sicer upam,da si oba bombončka pripeljal z avtomobilom in jih samo za šov pred vhodom na zbor posadil v stolčka.Se strinjam,da majhne otroke privabljajo raznorazne lučke in dogajanje okoli njih,je pa tudi res da hrup,ki je na motozborih vse samo ne zmeren ne koristi slušnim organom tako malih otrok(mnenje prijatelja zdravnika).Oksovo mnenje sploh ni bilo osamljeno na zboru,sodeč po komentarju ljudi,ki so si ogledovali tvoj motor.Kritika ni letela na hrup oziroma na to,da si jih pripeljal na zbor pač pa na njuno varnost.

Mislim da je Oks mislil na to z svojo kritiko.

LP Pek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vsako leto tudi letos fenomenalni zbor!

Jest sm se pa tud potrudu za moje punce :naughty: in jih prpelu skupi z mami na Staaare Rokere, da dobijo svoje prve zapestnice za spomin ...

lušni ste, :) pa boli te, kaj si drugi mislijo o tem. :wacko:

važno je, da vi uživate. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeladko,bom še jaz mal "Provociru"kot so nekateri obsodili zgražanje Oksa.Sicer upam,da si oba bombončka pripeljal z avtomobilom in jih samo za šov pred vhodom na zbor posadil v stolčka.Se strinjam,da majhne otroke privabljajo raznorazne lučke in dogajanje okoli njih,je pa tudi res da hrup,ki je na motozborih vse samo ne zmeren ne koristi slušnim organom tako malih otrok(mnenje prijatelja zdravnika).Oksovo mnenje sploh ni bilo osamljeno na zboru,sodeč po komentarju ljudi,ki so si ogledovali tvoj motor.Kritika ni letela na hrup oziroma na to,da si jih pripeljal na zbor pač pa na njuno varnost.

Mislim da je Oks mislil na to z svojo kritiko.

LP Pek

Men verjam, da je blo tistih 200metrov za varnost Tije in Pije lepo poskrbljeno! Pripeljali smo se v spremstvu tako, da ni bilo problema!

Sem pa poslušal različne komentarje ja večinoma pozitivne , ko pa sem jim povedal kako je od ideje pa do realizacije prišlo mi je vsak čestital ...Nisem imel časa pa tudi namen tega ni bil, da vsakemu povem u čem je fora.

Glej in se čudi kaj nekateri starši naredijo za svoje otroke. :worship::worship: Jaz globoko v srcu vem, da sem naredil prav in nekaj lepega mogoče tudi edinstvenega za svoja dva CUKRA ! :naughty: Ti povem čez ene 17 let hahaha !!!

:whistle:

Lp vsem. ki živite vsaj malce po bajkersko

mi4je

post-10583-1244038272_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil čeladko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeladko family of Pussy Riders so bili legendarni. Mislim, da noben drug motor ni bil toliko pofotkan, kot babyseat-racer.

Za izvirnost 5+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da odgovorim na kratko, to kar sem napisal ni provociranje in tudi jaz imam otroke in nekaj pojma o vzgoji. Prezident in čelatko naslednič, ko vaju srečam lahko debatiramo na to ali katero koli drugo temo brez problemov in še jaz častim pijačo. Ampak kolikokrat sta reševala življenja in ko se trudiš nekoga uživeti pa ti zreven jokajo in prosijo, da ga ubudiš ampak ti veš da ne bo šlo, pa ko govoriš, da bo vse uredu pa veš, da ne bo več hodil. Primer, ko smo uživljali mater zelo mlado in je bil zraven mož in dva majhna otroka in so vse gledali pa ti ne rata in umre in si sam sebi govoriš, da ne more zaradi teh poškod umreti saj so bile že mnogo hujše pa se je dobro izšlo in nakoncu z inekcijami filaš moža ter gledaš otroke, kolikokrat zraven na skrivaj zajokaš in podobno. Oprosti vampak, ko vidim kaj takega in pomislim kaj bi se lahko zgodilo je za mene to neodgovorno dejanije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!