Skoči na vsebino

8. Moto susret MK Staaari Rokeri Umag - Kamp Stella Maris - 08. - 10.0


marcrnko

Priporočene objave

No da odgovorim na kratko, to kar sem napisal ni provociranje in tudi jaz imam otroke in nekaj pojma o vzgoji. Prezident in čelatko naslednič, ko vaju srečam lahko debatiramo na to ali katero koli drugo temo brez problemov in še jaz častim pijačo. Ampak kolikokrat sta reševala življenja in ko se trudiš nekoga uživeti pa ti zreven jokajo in prosijo, da ga ubudiš ampak ti veš da ne bo šlo, pa ko govoriš, da bo vse uredu pa veš, da ne bo več hodil. Primer, ko smo uživljali mater zelo mlado in je bil zraven mož in dva majhna otroka in so vse gledali pa ti ne rata in umre in si sam sebi govoriš, da ne more zaradi teh poškod umreti saj so bile že mnogo hujše pa se je dobro izšlo in nakoncu z inekcijami filaš moža ter gledaš otroke, kolikokrat zraven na skrivaj zajokaš in podobno. Oprosti vampak, ko vidim kaj takega in pomislim kaj bi se lahko zgodilo je za mene to neodgovorno dejanije.

uf, potem je pa tebi prav tezko na cesti. Tam je malo morje neodgovornega obnasanja (telefoniranje v avtu, menjanje pasov brez nakazovanja smeri, izsiljevanja, norenje voznikov in ogrozanje nedolznih)

Je pa tako, da nikol ne ves za katerim voglom te caka matilda z lopato. :) Vse nesreče so žalostne to je 2x2, infarkt te pa lahko doleti tudi u postli, kjer si baje najbolj varn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da odgovorim na kratko, to kar sem napisal ni provociranje in tudi jaz imam otroke in nekaj pojma o vzgoji. Prezident in čelatko naslednič, ko vaju srečam lahko debatiramo na to ali katero koli drugo temo brez problemov in še jaz častim pijačo. Ampak kolikokrat sta reševala življenja in ko se trudiš nekoga uživeti pa ti zreven jokajo in prosijo, da ga ubudiš ampak ti veš da ne bo šlo, pa ko govoriš, da bo vse uredu pa veš, da ne bo več hodil. Primer, ko smo uživljali mater zelo mlado in je bil zraven mož in dva majhna otroka in so vse gledali pa ti ne rata in umre in si sam sebi govoriš, da ne more zaradi teh poškod umreti saj so bile že mnogo hujše pa se je dobro izšlo in nakoncu z inekcijami filaš moža ter gledaš otroke, kolikokrat zraven na skrivaj zajokaš in podobno. Oprosti vampak, ko vidim kaj takega in pomislim kaj bi se lahko zgodilo je za mene to neodgovorno dejanije.

ja pol smo vsi ki imamo otroke neodgovorni da se sploh usedemo na motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da odgovorim na kratko, to kar sem napisal ni provociranje in tudi jaz imam otroke in nekaj pojma o vzgoji. Prezident in čelatko naslednič, ko vaju srečam lahko debatiramo na to ali katero koli drugo temo brez problemov in še jaz častim pijačo. Ampak kolikokrat sta reševala življenja in ko se trudiš nekoga uživeti pa ti zreven jokajo in prosijo, da ga ubudiš ampak ti veš da ne bo šlo, pa ko govoriš, da bo vse uredu pa veš, da ne bo več hodil. Primer, ko smo uživljali mater zelo mlado in je bil zraven mož in dva majhna otroka in so vse gledali pa ti ne rata in umre in si sam sebi govoriš, da ne more zaradi teh poškod umreti saj so bile že mnogo hujše pa se je dobro izšlo in nakoncu z inekcijami filaš moža ter gledaš otroke, kolikokrat zraven na skrivaj zajokaš in podobno. Oprosti vampak, ko vidim kaj takega in pomislim kaj bi se lahko zgodilo je za mene to neodgovorno dejanije.

Si verjetno en od unih ki vse prav vse delajo po predpisih! Anede? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še moj sinko v "bajkerski" družbi na enem od mnogih moto zborov. Kot vidite je prav užival:) Strinjam se z mnenjem, da je vseeno najpomembnejše, da je otrok s starši. Moj je velikokrat spal na dveh stolih v gostilni, bili smo deležni mnogih očitajočih pogledov a vseeno mislim, da sem ravnal prav.

Po pameti in malo manj črnogledo razmišljati! Najhujše poškodbe se otrokom dogajajo v kuhinji ali kopalnici...

post-12307-1244119406_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Najhujše poškodbe se otrokom dogajajo v kuhinji ali kopalnici...

Po novicah iz polpreteklosti nekaterim menda tudi v bolnišnicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!