Skoči na vsebino

STAROST IN MOTOR


1965

Priporočene objave

Ja saj, Hrvaško... :whistle:

Naj bo bosna, še zmeraj samo da nimam nič z ljubljano :))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bo bosna, še zmeraj samo da nimam nič z ljubljano :))))

Misliš, da tale strežnik, na katerem laufa Motosvet Forum, ne stoji v Ljubljani?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj tracert naredit pa boš vidu kje približno stoji :))

Mora stat daj :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1965!

Tole je pa dobro vprašanje tudi zame?!....

V bistvu je pa t'kole;

Ko sem se leta '82 (tisoč devetsto... ) čez Ameriko z motorjem peljal, sem videl mnogo "starcev" na motorjih. Ko sem se vrnil, pa sem rekel p'rjatlu eno izjavo, katero sem potem pozabil. Spomnil pa me je, ko sem tudi sam "dogitel" Abrahama. Glasila pa se je:

"Ti, Jaka! A veš, da se v Ameriki tudi 50 let stari vozijo z motorji!!!)... Hecen ne?!

Časi se spreminjajo, mar ne?!

Ampak do takrat, sem podobnih utrgancev videl še na milijone!!

:OK: Torej, 1965! :OK:

Kar gas, dokler se ne "zgrudiš"!!! :grim :010 :010

Hvala. Trezno razmišljanje :OK: . Sicer Abrahama še nisem srečal, a ga v daljavi že vseeno rahlo zazanavam :yea1: . Zadeva bo verjetno čez neeeeekaj let izgledala nekako takole:

Doma mi bodo pomagali, da se naložim na dvokolesnika, se odpeljem na kak moto zbor ali krčmo :beer1: , tam pa že ni vrag, da se ne bo našel nekdo ki mi bo pomagal razjahati kobilo, seveda če se vmes ne izgubim ali zaspim :zzz: .

:010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo eno me zanima. Kdaj pride čas, ko rečemo, DOVOLJ motorja. Od danes dalje sem MotoPenzionist. :friend1:

Do konca in naprej !

I'm timeless rider !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še kdo spominja Vodiškega Franclja ?

Poleti in pozimi se je vozil z DKV ali pa BMWjem na daljše ture. Vozil je do konca, ki je prišel prekmalu zanj. Okoli 70 jih je imel.

Ima morda kdo njegovo sliko?

Se pa spominjam pred cca 20timi leti, ko je nek postaven možakar (poznal sem ga samo na videz) snel čelado in me presenetil saj je imel med nogami novega zelenega Kawasakija na hrbu pa malo manj kot 80 križev. No za njega vem, da se je vozil dobesedno do zadnjega diha. Na križišču v Mostah pri Komendi mu je v križišču postalo slabo. Motor je postavil na tačke, snel čelado, sam pa sedel pod jablano in tam zaspal. Tako so ga našli. Rekli so, da je umrl kot si je želel. Brez trpljenja ob uživanju do zadnjega trenutka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še kdo spominja Vodiškega Franclja ?

Poleti in pozimi se je vozil z DKV ali pa BMWjem na daljše ture. Vozil je do konca, ki je prišel prekmalu zanj. Okoli 70 jih je imel.

Ima morda kdo njegovo sliko?

Se pa spominjam pred cca 20timi leti, ko je nek postaven možakar (poznal sem ga samo na videz) snel čelado in me presenetil saj je imel med nogami novega zelenega Kawasakija na hrbu pa malo manj kot 80 križev. No za njega vem, da se je vozil dobesedno do zadnjega diha. Na križišču v Mostah pri Komendi mu je v križišču postalo slabo. Motor je postavil na tačke, snel čelado, sam pa sedel pod jablano in tam zaspal. Tako so ga našli. Rekli so, da je umrl kot si je želel. Brez trpljenja ob uživanju do zadnjega trenutka.

:worship: :worship: SLAVA MU!!! :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motociklizem, sama vožnja in spremljanje le tega, ni vezano na leta, temveč je le način življenja. Zato tu leta niso pomembna, je pa res, da je vsak motorist neglede na leta, po duši mladenič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motociklizem, sama vožnja in spremljanje le tega, ni vezano na leta, temveč je le način življenja. Zato tu leta niso pomembna, je pa res, da je vsak motorist neglede na leta, po duši mladenič :OK:

pa ne samo po duši, še kaj bi se našlo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MB-ju se eden pri 73 letih še vedno vozi z novo (1000) CBR-ko. Vsaka mu čast..... :worship:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MB-ju se eden pri 73 letih še vedno vozi z novo (1000) CBR-ko. Vsaka mu čast..... :worship:

Hmmm, zanimivo. Me prav zanima, kako bo, ko bomo mi tam okol 70+ stari ... glede na to, kolk se nas zdaj z motorji ukvarja ... bomo verjetn kr orenk kamkaze/tempirane bombe :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Starost" :worship: v motorizmu, izgubi ves svoj pomen! Kajti če si zagrizen motorist, ne moreš bit' nikoli star. Predvsem, če si taprav!!

Kdor se z mano ne strinja, ne more biti moj p'rjatu! & Amen. :o :grrr :P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Starost" :worship: v motorizmu, izgubi ves svoj pomen! Kajti če si zagrizen motorist, ne moreš bit' nikoli star. Predvsem, če si taprav!!

Kdor se z mano ne strinja, ne more biti moj p'rjatu! & Amen. :o :grrr :P

.) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!