Skoči na vsebino

200 milj Daytone 2009


Noise

Priporočene objave

Evo, pa so prispeli, naredili tehničnega, jutri pa Boštjana začneta s treningi...

--> http://www.motosvet.com/daytona-09-slovenc...tehnicnega.html

20090304020544_fteryxu18ijbmd.jpg

Še dve povezavi na zanimive vsebine:

- Pred odhodom na Daytono '09, Intervju z Boštjanom Pintarjem v Tednoskopu, 26.2.2009

- 200 milj Daytone prvič ponoči, 19.2.2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro prišraufajte vse tačke in zavorne ter prestavne ročke. :P Vso srečo :OK:

No ja fp4492 al karkoli je že tvoj nick, tale ti je pa malo ušla kajneda?

Drgač pa fantje dobra vest je tole. želim Vam vsem skupaj veliko športne sreče in pa seveda čimboljšo uvrstitev. Lep pozdrav iz Velenja.

Zdr@vKo

p.s. pričakujemo pa tudi kakšno poročanje o dogajanjih. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja fp4492 al karkoli je že tvoj nick, tale ti je pa malo ušla kajneda?

Niti ne, ne poznaš dogajanj iz zadnjih dveh dirk Daytone (pa tudi na kakšni drugi dirki se je to že dogajalo Boštjanoma)? Sicer pa, moj post je bil mišljen kot šala, zato sem siguren, da mi fantje ne bodo zamerili. Jih bom vprašal, če se moram opravičiti. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na katerem svetovnem programu bodo to predvajali v živo ali vsaj približno ažurno?

Na spletnem tv bi se dalo kr fajn spremljat.

Kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na katerem svetovnem programu bodo to predvajali v živo ali vsaj približno ažurno?

Na spletnem tv bi se dalo kr fajn spremljat.

Kdo ve?

Lansko leto je bilo na motors tv - letos pa nisem še nobene reklame zasledil tako da slabo kaže da bo kej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud z moje strani srečno, ja to bi pa res lahko bilo kakšno predvajanje na TV ali pa OnlineTV! Sej drugač pa 24ur!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso srečo banda iz Ljubljane/Velenja...bi pa vseeno raje videl, da bi tudi jaz vam lahko v živo pomagal ;) :P :whistle:

Vso srečo in lep pozdrav, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi velikega števila nastopajočih (79) so organizatorji na osnovi časov s prostih treningov tekmovalce razdelili v dve kvalifikacijski skupini. Na hitrejšo in počasnejšo. Oba Slovenca sta nastopila v skupini hitrejših in od obeh Boštjanov je bil tokrat uspešnejši Škofjeločan Pintar, ki se je v svoji skupini pripeljal na 16. mesto, kar je zadostovalo za skupno 18. štartno pozicijo, medtem, ko je Ljubljančan Skubic zasedel 22. čas, in bo jutri zvečer na svoji deseti dirki v Daytoni, štartal z 24. štarnega mesta.

Fenomenalno. Tako dobro nam na treningih in kvalifikacijah ni šlo še nikoli. Potrebno se je namreč zavedati, da je dirka dolga 320 kilometrov in da mesto ali dva na startu ne štejeta tu prav dosti. Predvsem sem zadovoljen s svojim tempom in časi, ki sem jih dosegal. V nekem trenutku sem se priključil vodilni skupini, tovarniških voznikov, ki so me »potegnili s seboj« in ugotovil sem, da jih brez težav lahko sledim. Takrat mi je tudi uspel najboljši krog. Zares sem vesel in odlično nam kaže. Če bo dirkaška tehnika zdržala in če bo še sreča na naši strani, imamo jutri zvečer vse možnosti za sanjski uspeh," je dejal Boštjan Pintar.

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi velikega števila nastopajočih (79) so organizatorji na osnovi časov s prostih treningov tekmovalce razdelili v dve kvalifikacijski skupini. Na hitrejšo in počasnejšo. Oba Slovenca sta nastopila v skupini hitrejših in od obeh Boštjanov je bil tokrat uspešnejši Škofjeločan Pintar, ki se je v svoji skupini pripeljal na 16. mesto, kar je zadostovalo za skupno 18. štartno pozicijo, medtem, ko je Ljubljančan Skubic zasedel 22. čas, in bo jutri zvečer na svoji deseti dirki v Daytoni, štartal z 24. štarnega mesta.

Fenomenalno. Tako dobro nam na treningih in kvalifikacijah ni šlo še nikoli. Potrebno se je namreč zavedati, da je dirka dolga 320 kilometrov in da mesto ali dva na startu ne štejeta tu prav dosti. Predvsem sem zadovoljen s svojim tempom in časi, ki sem jih dosegal. V nekem trenutku sem se priključil vodilni skupini, tovarniških voznikov, ki so me »potegnili s seboj« in ugotovil sem, da jih brez težav lahko sledim. Takrat mi je tudi uspel najboljši krog. Zares sem vesel in odlično nam kaže. Če bo dirkaška tehnika zdržala in če bo še sreča na naši strani, imamo jutri zvečer vse možnosti za sanjski uspeh," je dejal Boštjan Pintar.

:worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :yea1: :yea1: Vso srečo jutr, bom držu pesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav iz Daytone v Slovenijo!!

Najprej hvala vsem za dobre zelje. Zaenkrat nam gre vse po planu, fanta lepo ozemata motorje, danes smo se pa kvalificirali na dirko.

Jutri imamo se warm-up, zvecer ob 20-ih pa gre zares.

Upamo na najboljse, racunamo pa tudi na navijace iz Slovenije.

Hvala vsem se enkrat in se slisimo!!!

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: samo tako naprej. Je kdo že izvedel kje bo prenos, če sploh . . . :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo fanta.

Vem, da vam uspeh ne izostane. Čestitke v vsakem primeru.

Pozdrav iz Velenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!