Skoči na vsebino

GREMIUM M/C Vabi 21.3.2009 na SEASON START PARTY


gremiummc

Priporočene objave

SEASON START PARTY Bo letos na novi lokaciji v okolici Ilirske Bistrice EX diskoteka Labirint - Povodni mož, Topolc - Ilirska Bisrica

S pričetkom ob 19 uri :) Pa vse tja do jutranjih ur :)

Food,Drink, music & moore

Vrtela se bo dobra glasba:)

Manjkal pa ne bo niti striptiz

GREMIUM POWER

post-16705-1236186762_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zmrm bliže party jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi nardil enkrat party z glavo na zabavo:) he he

A bo za glasbo poskrbel sloviti DJ DIK?!:) Pridem po avtogram.:)

Pukli bomo život....spet.......:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga ko sem ravno že tuki kje je točno ta tolakiciuja. Pred enim tednom mi je metoda sicer razlagal ampak nisem zihr da sem si prav zapomnil. Postojna proti Ilirski bistrici(naj bi bile dve cesti!?!?!) ena na Parje in ena drugje - mislim da čez Pivko. In če grem na Parje pridem v Ilirsko in moram nazaj proti Postojni 3 km in je discvoteka Labirint na desni, če grem pa čez Pivko pa je 3 km pred Ilirsko na levi. Je to prav ali ne?!

A so v Ilirski še ljudožerci al so se že preobrazili v polentožerce......?!

Aja a futr bo al je bolje da se prej kej ustavim in najem in kakšni napotki kje je kej dobr za jest(na poti!!!!)

Lp in se ga vidmo v soboto, da se ga skupi "prizadenemo"!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BO DOGAJALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIII

ČČČČČČČČČČAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMM

MMMMMMMMMMM--------------------------------

PUKLI KO ZVEČARKE :headbang: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj morjo bit vsi dobri žuri vedno tik pred mojim naslednjim izpitom :headbang:

Tako pač je ;) vsi imamo enake probleme verjemi. Sam pomoje so čage prepogoste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem se pa tok dolgo časa preštimoval za ta žur, sedaj pa ne bom mogel priti :cry: ampak ne smem obupati, ker do sobote je še nekaj časa in mogoče se mi pa nasmehne sreča potem pa :bounce: :OK: :yea2: :beer2: :beer1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: tudi mi smo bili prisotni nekaj fotk za spomin M/C GREMIUM pa vse pohvale bilo je nepozabno tko da pridemo seeee

post-14300-1237902279_thumb.jpg

post-14300-1237902303_thumb.jpg

post-14300-1237902327_thumb.jpg

post-14300-1237902348_thumb.jpg

post-14300-1237902370_thumb.jpg

post-14300-1237902392_thumb.jpg

post-14300-1237902412_thumb.jpg

post-14300-1237902434_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!