Skoči na vsebino

Največji SLO blagoslov motorjev: Nova Štifta 2009, 27.4.2009


samosamo

Priporočene objave

A se že kej ve za letos?? :?

Takole si boš zapomnil: vsako leto na Dan OF. Sedaj se sicer praznik imenuje drugače, ampak datum pa štima. Ne glede na vreme. Se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tako dobrosrčno prireditev se pa vedno odzovem. Lani sem bil prvič in se mi je vtisnilo v spomin kot res en poseben motoristični dogodek v sloveniji. Malček je k temu pripomogu tudi lep sončen dan a vendarle se je zbralo zares ogromno število motoristov, in vsi so prišli z dobrim namenom. Čutil se je moto: Vsi za enega, eden za vse. In vse pohvale MzM in ostalim organizatorjem. Tudi letos bom tam. Respect. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima...v zadnji številki revije Motorist so izdali koledar moto dogodkov za letošnje leto in Nova Štifta je zapisana pod datum 26.4....domnevam, da je šlo za napako, ker na njihovi uradni strani je 27.4....lahko pa, da se bo do takrat še kj spremenilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima...v zadnji številki revije Motorist so izdali koledar moto dogodkov za letošnje leto in Nova Štifta je zapisana pod datum 26.4....domnevam, da je šlo za napako, ker na njihovi uradni strani je 27.4....lahko pa, da se bo do takrat še kj spremenilo!

Pojasnilo glede tega lahko dobiš na www.zmks.com, kjer je objavljen tudi pravi koledar prireditev.

Datumi v reviji Motorist ( le kje so jih dobil??? ) niso bili usklajeni z ZMKS, tako da so po večini napačni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud, če bo lepo vreme, in letos tud 1. z večjo kubikažo, da bo pater Niko Ornk požegnov nov motorčič. :worship:

Davor greva letos skupi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja letos gremo spet pogledat našga Nikota,pa da kakšno rečeva.A ja Niko a so ble klobase dobre?

Sicer gremo pa že za veliko noč v Strunjan če bo vreme. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja letos gremo spet pogledat našga Nikota,pa da kakšno rečeva.A ja Niko a so ble klobase dobre?

Sicer gremo pa že za veliko noč v Strunjan če bo vreme. :naughty:

:worship: Za 11. Novo Štifto so priprave v teku. Vreme bo. Pestro bo. Klobase vrhunske, samo prekratke... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Za 11. Novo Štifto so priprave v teku. Vreme bo. Pestro bo. Klobase vrhunske, samo prekratke... :headbang:

Nič hud'ga.

Jih pa podalšajte v salame!! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
MzM vabi na 11. blagoslov in srečanje v Novo Štifto, ki bo v ponedeljek, 27. aprila 2009.
od 11.00 naprej zbiranje
12.30 - blagoslov
nato druženje ob muziki in dobri hrani.

Izkupiček od prireditve gre v celoti za fond MzM-ja. Za solidarnostno pomoč poškodovanim motoristom in članom družin je na računu društva 11.000 €.

P.S. V reviji Motorist je vpisan za Novo Štifto napačen datum - 26. april
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

...in če bo vreme tako, kot lani.... Iz leta v leto je obisk večji. Ali pa se samo jaz gibam v vedno večji gneči? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!