Skoči na vsebino

Največji SLO blagoslov motorjev: Nova Štifta 2009, 27.4.2009


samosamo

Priporočene objave

Blo supr fajn, važn da je vreme zdržal...Drgač pa kot vedno pater Niko legenda... :worship: :worship: Letos sm edin sam 1 fotko naredu :s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo... :grupni: sm bla prvič, pa bom sigurn še šla... ja pater Niko je pa res car :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, vstali smo in počasi se bo treba oblečt, pa na pot. Vreme pa bo, kakršno pač bo. Se vidimo.

...bilo je super. Vreme je zdržalo, mi pa tudi. Lepo preživet dan s prijatelji, lepih 350 kilometrov, kaj še hočem več.

Kot zanimivost -v cerkvi srečal bivšega sodelavca, ki ga nisem videl že 16 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se imeli tudi fajn.

Naredili en lep motorističen krog in vmes še malo požegnali motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo... :grupni: sm bla prvič, pa bom sigurn še šla... ja pater Niko je pa res car :worship:

Ja, fajn je govoru!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem udeležencem včerajšnjega blagoslova v Novi Štifti se zahvaljujemo, ker so kljub zelo slabim vremenskim napovedim prišli in podprli prizadevanja MzM-ja. Prepričani smo, da ste sprejeli tudi našo pobudo - za RDEČE NOSKE in poslali sporočilo SMS. Vabimo tudi druge motoriste, da plemenito poslanstvo Rdečih noskov podprete (kaj to je gotovo veste, lahko pa si ogledate njihovo spletno stran) z SMS sporočilom na 1919 in besedo z veliko NOSKI. Prispevali boste 1 €.

O zbranih sredstvih za fond MzM vas bomo še obvestili. Še enkrat hvala vsem in na svidenje drugo leto na 12. blagoslovu. :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo je pršut odnesu?

glej slikco!!!!!

sam mal več kufer boš rabu kupt če ti bo tole stalna praksa ratala !!!!

pa l.p.

post-18650-1240941797_thumb.jpg

post-18650-1240941848_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo!!

a je kje kak podatek oz. ve kdo kolk se nas je zbralo?

jes sam vem kdo je skor tazadn šov.

mi po dolgmu cajtu ni blo treba mopeda iskat k je bil edin na parkingu!!!!

post-18650-1240941988_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem udeležencem včerajšnjega blagoslova v Novi Štifti se zahvaljujemo, ker so kljub zelo slabim vremenskim napovedim prišli in podprli prizadevanja MzM-ja. Prepričani smo, da ste sprejeli tudi našo pobudo - za RDEČE NOSKE in poslali sporočilo SMS. Vabimo tudi druge motoriste, da plemenito poslanstvo Rdečih noskov podprete (kaj to je gotovo veste, lahko pa si ogledate njihovo spletno stran) z SMS sporočilom na 1919 in besedo z veliko NOSKI. Prispevali boste 1 €.

O zbranih sredstvih za fond MzM vas bomo še obvestili. Še enkrat hvala vsem in na svidenje drugo leto na 12. blagoslovu. :worship::worship::worship:

sam tole slikco pa ne morm de neb nalimu je bil pa najbl cort rdeč nosek v štifti!!!!

post-18650-1240942244_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame prvič letos itak. Bilo je fino, brez moče, pa še kar v redu golaž.

Upam da drugo leto spet pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž, a nisi ti reku že prej, preden si dobil pršut, da sem tvoj taboljš p'rjatu...?!? :D:P :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sam vem kdo je skor tazadn šov.

mi po dolgmu cajtu ni blo treba mopeda iskat k je bil edin na parkingu!!!!

:hmm: si ga pa kar deleč od mize parkirau.Sej bi tud jast še biu pa je naša sitna ratala,se je bala de se ga ne bi :drunk: ampak nism nič pretiravau ,dva :beer1: na uro mnde ni preveč za tazga poba.LP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da še jaz malo povem moje vtise. Super je bilo, zjutraj ob 8 uri ko sem prišel k Štifti je bilo sicer malo "čudno oblačno", potem pa se je razkadilo. Po deveti uri pa so se že pričeli zbirati prijatelji motoristi. Spodnji travnik je bil ob 11 uri že poln in redarji so imeli kar nekaj muke, da so našli še luknje za parking.

Po nekaterih ocenah je bilo okrog 900 motorjev in 1500 obiskovalcev. Sem imel čas pa sem malo štel hehehe. Gori v kočici na lipi.

Kar pa se tiče prijaznosti pa nimam besed. Prišla je tudi moja "žlahta" iz štajerske ki nima pojma o motorjih, pa so govoril samo v presežnikih. Najbolj se jim je dopadla pridiga od Nikota. Kaj takega še svoj živi dan nisem slišal je dejal eden. No tudi jaz se strinjam s to ugotovitvijo.

Kar pa se jim ( seveda tudi nam) zdelo najbolje je bila ta pobuda za zbiranje sredstev. Bolj sem jim tolmačil zakaj gre, bolj debelo so gledali. In vprašanje:a še kdo danes dela za druge???? DA sem odvrnil MzM. In prav je tako.

Pozdrav vsem prijateljem, ki ste prišli na Štifto, posebej še DRMu in Samu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: si ga pa kar deleč od mize parkirau.Sej bi tud jast še biu pa je naša sitna ratala,se je bala de se ga ne bi :drunk: ampak nism nič pretiravau ,dva :beer1: na uro mnde ni preveč za tazga poba.LP

Zato pa jaz svojo doma pstim,pa jo raj sam požegnam ko se vrnem! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa jaz svojo doma pstim,pa jo raj sam požegnam ko se vrnem! :naughty:
Jast sm jo zatu vzeu k je biu slab vreme napovedan de bi potlej mu mir za to sezono :?:hmm::lol1: LP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž, a nisi ti reku že prej, preden si dobil pršut, da sem tvoj taboljš p'rjatu...?!? :D:P :grim

mi je včast, :worship:

vabljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst

bo šel za dore namene

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Ja bo šu v nedelo,ga bomo pomlatil in še zalil. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!