Skoči na vsebino

Največji SLO blagoslov motorjev: Nova Štifta 2009, 27.4.2009


samosamo

Priporočene objave

Blagoslov je bil zakon! Toliko je pozitivnih vibracij in topline v Novi Štifti, Niko vedno prispeva unikatne maše in pridige. Organizator se je čudovito pripravil in opravil svoje poslansvo. Kočevski medvedi bomo vedno pomagali in prihajali. Bikersi pozdrav vsem, Predy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, plus še gor ob in nad potko.

Najboljši je bil pa tisti mali rdeči "čoper"...ve mogoče kaj zaen moped je bil to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, plus še gor ob in nad potko.

Najboljši je bil pa tisti mali rdeči "čoper"...ve mogoče kaj zaen moped je bil to?

...zdaj, če misliva enakega, a ni bil kitajski? Nekaj na Quing shui...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdaj, če misliva enakega, a ni bil kitajski? Nekaj na Quing shui...

Točno motofrik!

...tega je predelal fotr od un'ga sinka, ki je prišel k nam v šolo in ga je tovarišica takole predstavila otrokom:

"No dragi otroci, to je pa vaš novi sošolec, Kitajček, ki mu je ime Čing-Čang-Čong, kar v dobesednem prevodu pomeni "Otrok sedmih očetov"". :O

Janezek pa dvigne roko, se zamisli in izjavi:

"Se mi je kar zdelo, da od dveh jajc ne more biti tolk' rumen!!" :kva2: :kva2:

No, to je tist Kitaj'c. :grim :P:D

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pa res ne spomnim imena, na mašini je pa pisalo ''made in China''... Bi pa zanimivo bilo izvedeti, kaj bo čez 10, 15 let s temi Kitajčki. Japonce so tudi z levo roko jemali, ko so začeli prodirati v svet s svojimi motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pa res ne spomnim imena, na mašini je pa pisalo ''made in China''... Bi pa zanimivo bilo izvedeti, kaj bo čez 10, 15 let s temi Kitajčki. Japonce so tudi z levo roko jemali, ko so začeli prodirati v svet s svojimi motorji.

Ah kaj, mi bomo še zmeri prsegal na tadomače proizvajalce,okol se bomo vozil pa z kitajci alpa japonci :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajanje je snemala tudi RTV, ve kdo kdaj je bilo predvajano na TV? Če je bilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajanje je snemala tudi RTV, ve kdo kdaj je bilo predvajano na TV? Če je bilo...

Mi smo gledal poročila tist pa nasledn dan, pa ni blo nč... Sem tud jest opazla, da je bla RTV kamera (no saj nalepka RTV je bla na kameri :rolleyes: ), pa nikjer nč ni blo :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj zato sem pa pogledal vse dnevnike v arhivu RTV...

Pa v cerkvi sem v prvi vrsti pel, kot angelček, he-he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj zato sem pa pogledal vse dnevnike v arhivu RTV...

Pa v cerkvi sem v prvi vrsti pel, kot angelček, he-he...

Aja to si bil ti, tm u prvi vrsti :P ... sm pa lih hotla vprašat, kdo se je tko ven metal, sam zato, da bi bil na televiziji :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bolje,da nič ne prikažejo po tv,ker vse zaj...Sem gledal dokumentarec Vonj po hitrosti,smo tudi nastopal,pa so tako prikazal,kot da smo največji pijanci,divjaki in kurbirji.V glavnem vse najslabše.naj nam tista novinarka ne zameri,ker smo jo vsi povrsti skurcal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, saj zato sem pa pogledal vse dnevnike v arhivu RTV...

Pa v cerkvi sem v prvi vrsti pel, kot angelček, he-he...

:worship: Bravo Motofrik, se mi je zdelo, da si bil ti. Morda boš pa na filmu o življenju in delu frančiškovih redov. Ob 800 letnici pripravljajo dokumentarec. To je blo to.

Mediji so bili obveščeni, ampak ni bilo nikogar. Tako, da se opravičujemo vsem, ki so imeli nove frizure...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!