Skoči na vsebino

Brno, MotoGP 2009


tusi

Priporočene objave

Živjo!

Torej letos se odpravljamo s kolegi na ogled tekme. Vzeli bi karte za Standing - C/F (infield), 3 dnevne.

Zanima me:

- cena prek neta je zej 80€ (+ poštnine), koliko so karte dražje na samem prizorišču ob dnevu dogodka

- je šansa da jih zmanjka ali ne?

Lp, Tuši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Torej letos se odpravljamo s kolegi na ogled tekme. Vzeli bi karte za Standing - C/F (infield), 3 dnevne.

Zanima me:

- cena prek neta je zej 80€ (+ poštnine), koliko so karte dražje na samem prizorišču ob dnevu dogodka

- je šansa da jih zmanjka ali ne?

Lp, Tuši

Dražja bo za 50 procentov pa tudi zmanjka jih lahko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Torej letos se odpravljamo s kolegi na ogled tekme. Vzeli bi karte za Standing - C/F (infield), 3 dnevne.

Zanima me:

- cena prek neta je zej 80€ (+ poštnine), koliko so karte dražje na samem prizorišču ob dnevu dogodka

- je šansa da jih zmanjka ali ne?

Lp, Tuši

Weekend on spot-2400 CZK, to je cc. 88 e.

Da bi jih zmanjkalo-dvomim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Torej letos se odpravljamo s kolegi na ogled tekme. Vzeli bi karte za Standing - C/F (infield), 3 dnevne.

Zanima me:

- cena prek neta je zej 80€ (+ poštnine), koliko so karte dražje na samem prizorišču ob dnevu dogodka

- je šansa da jih zmanjka ali ne?

Lp, Tuši

Če jih slučajno zmanjka (do sedaj jih ni nikoli) imaš za mrežo "pod klancem" odlično "tribuno".

Pa še v senci si!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem seu lansko leto v mugello in karte smo kupili v agenciji 110 eu tam so bile pa 90 eu tako da so ceneje tam sam ziher je ziher da se jih kupi pri nas l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Torej letos se odpravljamo s kolegi na ogled tekme. Vzeli bi karte za Standing - C/F (infield), 3 dnevne.

Zanima me:

- cena prek neta je zej 80€ (+ poštnine), koliko so karte dražje na samem prizorišču ob dnevu dogodka

- je šansa da jih zmanjka ali ne?

Lp, Tuši

DA NEBI ZASTONJ HODILI BAJE LETOS DIRKE NE BO :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA NEBI ZASTONJ HODILI BAJE LETOS DIRKE NE BO :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Malo si zamešal Češko in Madžarsko, kajne?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Akdo ve kako je s kampom na dirkališču!

hvala datum se bliža

Na dirkališču ni mogoče kampirati! :?:wallbash: Pa tudi varno ni, ker fantje po progi vozijo z vrtoglavo hitrostjo! :O

Sta pa ene dve možnosti (dva kampa) nekoliko od dirkališča stran... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor se hočeš ponoči kaj naspati (če se gre za več dni) predlagam zgornjega oz. tistega čisto na vrhu hriba, praktično v gozdu :grim . Imena se ne spomnim :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepozabno je tam,mel se bote noro fajn.čist noro je.Pa jst sm šov s 125 kubikov.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi jaz grem na motoGp brno, pa me zanima v kateri kamp se splača it, ker imamo avto-dom. Hvala za informacijo. :worship: LP

post-20265-1249229111_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi jaz grem na motoGp brno, pa me zanima v kateri kamp se splača it, ker imamo avto-dom. Hvala za informacijo. :worship: LP

Taspodnja dva kampa.

Kamp Start je najbližji do vhoda na dirkališče, zato je tudi najbolj zaseden. Problem so pa sanitarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kulk je cena za soboto in nedeljo, za to najcenejšo varjanto, se pravi stojišče?

Cena od 26-40€, pozicije A in ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa iščem eno "samostojno" bajkerco za GP Brno.

Pogoj;

Lasen prevoz, lasten šotor, lasten beštek in obladovanje kuhanja :book:v vseh mogočih situacijah (tudi če ni vode).

1).....

2).....

3).....

4).....

5).....

.........

Kar tukaj se prijavljajte!! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa iščem eno "samostojno" bajkerco za GP Brno.

Pogoj;

Lasen prevoz, lasten šotor, lasten beštek in obladovanje kuhanja :book:v vseh mogočih situacijah (tudi če ni vode).

1).....

2).....

3).....

4).....

5).....

.........

Kar tukaj se prijavljajte!! :010

Kaj pa bajkeri :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena od 26-40€, pozicije A in ostalo.

Mislim, da ne bo štimalo - cena za cenejše tribune je 47€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z družbo nameravamo iti v brno, karte pa nameravamo kupiti na dirkališču. Kot sem gledal po internetu se je cena za stojišča A,B… gibala okoli 45 €, za stojišče C in F pa 87 €. So na samem dirkališču karte cenejše ali so še dražje? Je možno da kart zmanjka (predvideno je da prispemo na samo dirkališče v petek dopoldan). Pa glede kampa me še zanima kakšna je cena in če je možno da je v petek že use zasedeno?ker prenočišča pomojem kje v kakšnem hotelu ali apratmaju se ni več za dobiti, če pa že kaj ostalo je pa verjetno zelo drago. :?

Zanima me še katero stojišče priporočate :grim

Se vidimo gor… :beer2: ko bomo držali pesti za #46 :naughty:

Popravljeno . Popravil karlovacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z družbo nameravamo iti v brno, karte pa nameravamo kupiti na dirkališču. Kot sem gledal po internetu se je cena za stojišča A,B… gibala okoli 45 €, za stojišče C in F pa 87 €. So na samem dirkališču karte cenejše ali so še dražje? Je možno da kart zmanjka (predvideno je da prispemo na samo dirkališče v petek dopoldan). Pa glede kampa me še zanima kakšna je cena in če je možno da je v petek že use zasedeno?ker prenočišča pomojem kje v kakšnem hotelu ali apratmaju se ni več za dobiti, če pa že kaj ostalo je pa verjetno zelo drago. :?

Zanima me še katero stojišče priporočate :grim

Se vidimo gor… :beer2: ko bomo držali pesti za #46 :naughty:

V petek kart ne bo zmanjkalo, jih imajo tudi v nedeljo :grim . Cena je 2400 kron za vikend, kar znese malo manj kot 100 EUR. 87 EUR je bilo v predprodaji. Veliko vidiš na travni tribuni C (pa najbolj zagreti navijači so tudi tam :evilgrin: ), pa še "TV" je tam tako da gledaš komplet krog.. Sabo si nesi nekaj za pod "rit". Kampi se "polnijo" v petek, pokliči in si rezerviraj prostor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto kupimo karte na dirkaliscu, cena je ista. V peterk dop ni problema za karto kupit. za stojisca ne bo zmanjkalo kart ker jih vsako leto 100.000 vec prodajo.

Kamp za avtodom ni bohve kaj priporocljiv ker vsako leto vdirajo samo v avtodomem ce mas sotor vejo da si socialc in ti niti ne gledajo kaj mas notr.

l.p.

btw: ce bi se kdo odpravlja z motorjem naj mi poslje p.m. jaz bom sel verjetno ze v cetrtek, se eno turco po avstriji pa nikje respat pol pa v petek do campa start, kolegi bodo tam cakal s postavljenim sotrom.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje :rolleyes: na primer če kupim karto za A,B..stojišča, se da potem s to karto priti na C oz. F tribuno :Pevilgrin.gif kontrolirajo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje :rolleyes: na primer če kupim karto za A,B..stojišča, se da potem s to karto priti na C oz. F tribuno :Pevilgrin.gif kontrolirajo to?

Kontrola je :krneki:

Lahko pa s karto za C+F prideš na A,B :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!