Skoči na vsebino

Brno, MotoGP 2009


tusi

Priporočene objave

Še eno vprašanje :rolleyes: na primer če kupim karto za A,B..stojišča, se da potem s to karto priti na C oz. F tribuno :Pevilgrin.gif kontrolirajo to?

karlovacko!

Ti se raje znajdi, pojdi za ograjo pri tadolgem klancu (v hrib) pred ciljno ravnino(šikano), se namesti v senčko, :O eno "karlovačko" pivo v roko in si zastonj oglej dirko! :unsure: :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tud gor iz gozda smo ze gledal ene 3-4leta nazaj, ko smo kate izgubil/al so jih ukradel v soboto pol pa u nedeljo iza mreze oz kolega je kaj na drevo splezal je se lepse videl kot iz tribune.

l.p. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščemo še četrtega sopotnika za ogled Brna. Imamo karto že kupljeno in gremo z osebnim avtom v nedeljo ob 2h iz Ljubljane in takoj po dirki nazaj.Stroški so karta + deljeni stroški za gorivo in cestnine. Interesenti me lahko kontaktirajo na mobi ali PMS! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo grem na gp brno-samo na dirko ,pa me zanima ,če kdo gre iz pomurja ali od drugod, da se lahko skupaj peljemo --iz murske bi šel okrog 4 ure zjutraj-z motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene še nekaj zanima, glede kampov. kateri so še poleg kampa start, radi bi namreč tistega kjer bi se lahka usaj malo naspali. :grim zanima me še to, ko prideš na samo dirkališče je to kje označeno kako do teh kampov priti, ali je to bol tako tako. :?B)

hvala za odgovore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene še nekaj zanima, glede kampov. kateri so še poleg kampa start, radi bi namreč tistega kjer bi se lahka usaj malo naspali. :grim zanima me še to, ko prideš na samo dirkališče je to kje označeno kako do teh kampov priti, ali je to bol tako tako. :?B)

hvala za odgovore :D

Kampi http://www.brnograndprix.com/images/campgrounds800.jpg

Če se hočeš kolker tolk naspati, potem pojdi v kamp Žebetin. Označeno je bolj tako tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi mi brez Suzukija. Hvala ti. :)

Hola mojster,

hja, brez mene in brez enga uča bi bil napol slep, če pa še slišal ne bi bi bil pa tud gluh :)

se vidimo v nedeljo nekje okoli Eja ali Gja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo nas iz Brna, je blo prav fletno, hvala družba :OK: drugo leto seveda spet :naughty:

še par slikc

post-163-1250519958_thumb.jpg post-163-1250519965_thumb.jpg

post-163-1250519975_thumb.jpg post-163-1250520022_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

OK malo sem zmeden... me je pičilo da bi šou gledat pa pojma nimam kaj in kako se mi splača... kakšna pomoč.. nasvet??? hvala

Poišči gostilno s prenočišči. Cenovno isto kot qrčev kemp Start sam da dobiš tuš, zajtrk, normalno za spat... v Startu bil pred parimi leti. Z eno besedo KATASTROFA :headbang: Tuši brez vode, posran polski wc, butasti nemci ki nabijajo svojo govedino ob 5 zju3... :headbang: Nobene zabave, slovenci se držijo vsak za sebe pa šparajo pri pijači in jedači. Vsi ostali pa žurajo. Če greš z družbo priporočam gostilno s prenočišči PA NAREDITE SVOJ ŽUR :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve kulk $$ bo letos vstopnica? :ninja:

Mal na uradno stran pogledaš pa je :whistle:

http://www.automotodrombrno.cz

Bi pa lahko tudi temo Brno GP2010 "nastavil", sigurno bo kdo tam in bo fotke prilepil.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa še vedno ni jasno, če je od meje z avstrijo pa do dirkališča potrebna češka vinjeta ali ne. Ima kdo res preverjene informacije o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa še vedno ni jasno, če je od meje z avstrijo pa do dirkališča potrebna češka vinjeta ali ne. Ima kdo res preverjene informacije o tem?

ne rabiš nobene vinjente, samo pelješ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa še vedno ni jasno, če je od meje z avstrijo pa do dirkališča potrebna češka vinjeta ali ne. Ima kdo res preverjene informacije o tem?

Za motorje na Češkem ne potrebuješ vinjete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motorje na Češkem ne potrebuješ vinjete.

Hvala, samo mene najbolj zanima za avtomobile. Samo sem nekje dobil informacije, da do Brna vinjeta ni potrebna, drugje pa spet, da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ima kdo kaj podatkov kakšne so tarife za pihanje na češkem in kolk to kontrolirajo? Tolk da vemo al motor al kombi. Tenks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kaj podatkov kakšne so tarife za pihanje na češkem in kolk to kontrolirajo? Tolk da vemo al motor al kombi. Tenks.

so kr zaj.... meja je 0.0 - kontrole pa so zelo pogoste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!