Skoči na vsebino

Brno, MotoGP 2009


tusi

Priporočene objave

Ima kdo kaj podatkov kakšne so tarife za pihanje na češkem in kolk to kontrolirajo? Tolk da vemo al motor al kombi. Tenks.

Lani sem govoril z enim, ki mi je dejal:

"7x sem bil v Brnu in 7x sem plačal kazen!"

To v glavnem velja za odhod iz dirke. Pa tudi v Avstriji!!

Ko greš zvečer na drinkijado pa vedi, da ustavijo da pihne skoraj vsakega, ki zapelje iz kampa!!

To bi ti najbolje povedal znanec, ki so mu pobrali dokumente, ga zasliševali kakor KGB-jevci... čez en mesec, pa je šele lahko prišel po motocikel in papirje.

Zabavno ne...?! :hmm:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali bo res treba šotor zraven vlečt?

Še kakšen nasvet iz katere tribune, stojišča seveda se da kakšen pameten posnetek naredit :photo:

In kje se je priporočljivo pelat do Brna (štart MARIBOR), po AC, stranski cesti, se kje ustavit, kaj pametnega za pogledat, kakšen zemljevid ture? :surrender:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kaj podatkov kakšne so tarife za pihanje na češkem in kolk to kontrolirajo? Tolk da vemo al motor al kombi. Tenks.

Tarife ne vem kakšne so, vem pa da so kar strogi kar se tega tiče. Lani sem v soboto zjutraj po zajtrku hotel it z avtom iz kampa Start po kruh za čez dan, po zajtrku spil enga kratkega...no in pri izhodu iz kampa mi policaj potisne alkotest pred nos, napiham 0,1 promila, mu rečem "it´s ok?" (nisem vedel, da je 0,0) in reče "no ok, no drive" in me lepo napotil nazaj v kamp. Tako da na cesto nisem smel, kazni pa na srečo tudi nisem dobil.

Je pa zanimivo, da v nedeljo po dirki ni bilo nobene kontrole nikjer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!