Skoči na vsebino

Blagoslov Motorjov v Mirni Peči 2009


Aljaz92

Priporočene objave

Aja še to, od kdaj do kdaj pa tole traja?

Od takrat, ko se odpre prva pipa za točenje piva, pa do takrat, ko se sprazni zadnji sod.

:o)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bom pa čist zahinavla....bo me ne :grrr ...I'm so ashamed....sm vreme pa zihr bo, glih zato :rolleyes:

Potem pa prosim, da pečenko in vse druge stvari kar v garaži na mizo postavita z mamo ... si bomo sami postregli - hvala!

(Torto pa prosim gori v kuhno skrij, ne bi je rad delil z drugimi. Hvala še enkrat!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me zanima tko okvirno časovno, ker en kolega, ki bi rad šel lahko zbira al pride popoldne okol 3h al pa dopoldne, pa ob ene 2h gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me zanima tko okvirno časovno, ker en kolega, ki bi rad šel lahko zbira al pride popoldne okol 3h al pa dopoldne, pa ob ene 2h gre.

sej piše na vabilu - maša ob 10h, žegn ob 11h ... a misliš, da bojo vsi kr do večera tam visel pol? ... eni bojo mal pojužnal pa kaj spil, pa šli na furo, drugi bojo pa koj na furco letel ... sprobat novo 'zavarovanje' ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa prosim, da pečenko in vse druge stvari kar v garaži na mizo postavita z mamo ... si bomo sami postregli - hvala!

(Torto pa prosim gori v kuhno skrij, ne bi je rad delil z drugimi. Hvala še enkrat!)

Mati bojo doma...jz pa očitno tud hehe :whistle: ....sm zgleda bo mogla tud moj motor žegnat pelat...bog nam pomagaj :lol1: jz bom pa v strežbi, tk d sm prek mojga trupla prideš do torte :krneki: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež je napovedan :headbang:

Pridem lohk za gridgirl pa držim marelo, k sm zlo pokončna :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so letos tisti, ki bodo spljuval celo zadevo?

Nekam dolgo je mirno. :whistle:

Popljuval so zadevo na Upravni enoti,ker jim nedojo žegna za prireditev ampak kolikor jaz vem bo vseno stekolo nemoteno samo,če bo vreme ! :yea1:

Ps:kot vedno :devil: v Lj. gospodje pišejo predpise ti loleki Dolenjski jih pa izvajajo,kot v stari Yugi,ko so nam predpise pisali v Bg v Sloveniji smo jih pa izvajali!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popljuval so zadevo na Upravni enoti,ker jim nedojo žegna za prireditev ampak kolikor jaz vem bo vseno stekolo nemoteno samo,če bo vreme ! :yea1:

ja zakaj pa patri niso ustanovili moto društva MK krog ki sveti in lebdi nad glavo ! O:-)

ni organiziran motorizem za RKC ! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kej tazga naredil, bi vsi člani ob včlanitvi dobil :D

Eni mamo to že serijsko vgrajen.....smo lohk častni člani O:-) , vedno in povsod.....skor :evilgrin: ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se bo treba pa z bodočim predsednikom MK dogovort.

Pomojem bi se dal kej zment, pod pogojem, da je krogec dobro viden tudi ponoči...

Drugače pa napoved ni najbolj rožnata, zgleda da bog ni naklonjen temu žegnu, lani sneg, letos dž... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se bo treba pa z bodočim predsednikom MK dogovort.

Pomojem bi se dal kej zment, pod pogojem, da je krogec dobro viden tudi ponoči...

Drugače pa napoved ni najbolj rožnata, zgleda da bog ni naklonjen temu žegnu, lani sneg, letos dž... :D

Un gor zgleda ne mara, d se "grešniki" zbiramo :whistle: :krneki: ....djte čez let mal bl v hram hodt....sveti, d nau pomote, k tle na dolenjskem se človk rad zmot :grim ....pa mal žebrat za urame :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne se tolk sekirat zaradi dežja. On zgoraj se je odločil, da lahko ima vsak svoj žegn na domačem dvorišču in ni treba se okol vozit in povečevat količine toplogrednih plinov. Alzo, žegen bo za vsacga na domačem dvorišču, kdor si želi še več, pa naj gre kam drugam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!