Skoči na vsebino

MULTISTRADA 620 ALI VERSYS?


Guzzila

Priporočene objave

Definitivno menjavam motor. V ožjem izboru sta Multistrada 620 in Versys. O obeh motorjih sem prebral vse kar se je prebrati dalo. Zanimajo pa me konkretne izkušnje forumašev: poraba, stroški vzdrževanja, napake, okvare....

Kateri so torej argumenti za in proti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je čist vseen kaj boš kupil, itak boš ti vozil, ne jaz... :naughty:

Men je bolj všeč multistrada, je pa verjetno Versys boljši za vzdrževanje...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav bi žele komentarje lastnikov teh dveh motorjev. Saj veste kako gre tisto: "Le čevlje sodi naj Kopitar...."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav bi žele komentarje lastnikov teh dveh motorjev. Saj veste kako gre tisto: "Le čevlje sodi naj Kopitar...."

Tisti, ki imajo Versysa, bodo rekli 'Versys je super sem ful zadovoljen'. Ugani, kaj bodo rekli lastniki Multistrad 620 (ki jih je pri nas ful malo)? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav bi žele komentarje lastnikov teh dveh motorjev. Saj veste kako gre tisto: "Le čevlje sodi naj Kopitar...."

Ugani kaj si mislim šele o tvojem avtobusu... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da imaš zdaj 1200, bi jaz razmislil o multistradi 1000. Ima lepše vpetje zadnjega kolesa, širšo gumo in več navora.Rabljene so že relativno ugodne.

Jaz sem jo imel in sem bil načeloma zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš menjal ZRX1200S za enega od teh dveh greš "z dežja pod kap". Moje mnenje...

se podpišem.. kot da bi šel iz Mercedesa na AX-a...

kaj se ti je pa pri Kawi zamerilo? :unsure: (da ne boš obžaloval te poteze)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele sedaj sem videl da imaš zrx1200 in zdaj bi šel na MS ali verysjfkslf ali kako je že?????

multistrado sem vozil, ver..... pa ne. MS je motor za cesto, ver.... zgleda tudi, ZRX tudi. razen bolj pokončnega sedenja in malo lahkotnejšega handlinga nevem kaj bi bilo na obeh boljše, agregat sigurno ne?

torej preden zajadramo predaleč povej kaj te na ZRX moti pa ti lahko povem če boš to na MS dobil ali ne. nevem pa če je kdo ki je vozil oba, verjetno so redki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne serji ga s tako menjavo! Razen če je ZRX že res zjajcan! Pri versysu dobiš morda edino modernejši agregat s poceni vzdrževanjem in nizko porabo ter morda malo udobnejši položaj voznika... Na enem zadnjih testov teh endur je bil sicer zmagovalec (pred BMW 650, Transalpko in Vstromom)... Multistrada men sploh ni všeč, tako da je ne bi niti gledal (pa še Italijan je...) ...ZRX pa ostaja legenda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej izbiri definitivno Versys.

Soseda ga ima, sosed pa kravco od Caponorda.. pa se skorajda raje pelje z Versysom... ziva igracka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup´ beemveja. :whistle:

Opa....si videl,da je brumer,da tud bandita pod dobre motorje in vračaš? :whistle: ali ga zgolj "prehitevaš" :unsure:

Po moje kar boš kupo,težko verjamem,da boš zadovoljen!

Multistrada,pa je res samo za :fight1: :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa....si videl,da je brumer,da tud bandita pod dobre motorje in vračaš? :whistle: ali ga zgolj "prehitevaš" :unsure:

prehitevam. da ne bo brumer vedno na tapeti. :P

v koncni fazi bo moral kupiti kar njemu sede, tako na rit kot po zepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... keeer. ... ?

Ker sem vozil kar nekaj malih endurasev, od Transalpke, do Tenereja do Versysa, Pegasota in Pegaso Strada... pa je Versys za povprecnega uporabnika super. Nezahteven, nicken, potegne dovolj, igracka preko ovinkov, za dva sicer mal majhen, za solo voznika pa povsem dovolj.

..... ga ima tud sosed :slap:

Ja. Simpl zato, ker ga ima sosed in sem ga iz tega razloga lahko sprobal tudi sam.

Skratka, meni je vsec. Celo tolk, da razmisljam o tem, da bi bil Versys super drugi bajk pri hisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem vozil kar nekaj malih endurasev, od Transalpke, do Tenereja do Versysa, Pegasota in Pegaso Strada... pa je Versys za povprecnega uporabnika super. Nezahteven, nicken, potegne dovolj, igracka preko ovinkov, za dva sicer mal majhen, za solo voznika pa povsem dovolj.

Nisi pa multistrade ... in njega je zanimalo predvsem v tej primerjavi ...

eh, džabe baba priča priču ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak Jacob primerjava je z Multistrado!!! Ta pa ga naščije v vsem, razen seveda v stroških vzdrževanja in udobju na 500km + dnevno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!