Skoči na vsebino

MULTISTRADA 620 ALI VERSYS?


Guzzila

Priporočene objave

Če boš menjal ZRX1200S za enega od teh dveh greš "z dežja pod kap". Moje mnenje...

zakaj že? predvsem verzis je za kratke fure precej bl uporabn ko ZRX, lažji sodobnejši. ZRX je moja želja, ampak pljunmo resnici u obraz. motor je letnik 84 z mal dodelavami, grušt iz prbližno iste dobe. stvar je pomoje kr nerodna. verzisa pa lahko zakadiš še na kak lepši makadam. ko sediš na njem ni majhen, in 650ccm zelo spodobno servisira ne zahtevnega uporabnika. multistrada je Ducati z vsemi plusi in minusi. pr 620 mi ni všeč. de je z avjona videt da je to "tamala pa tapocen" Včasih je mercedes A 2008 ful bolši od maercedesa E letnik 1990. . . downsizing ni vedno slaba stvar. razn za egomanjake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak Jacob primerjava je z Multistrado!!! Ta pa ga naščije v vsem, razen seveda v stroških vzdrževanja in udobju na 500km + dnevno.

Kolikor je meni znano (bral pac v revijah), je Multistrada GRDA, zahtevna za vzdrževanje, precej neudobna in nesposobna prepeljat se tako mičken makadam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano (bral pac v revijah), je Multistrada GRDA, zahtevna za vzdrževanje, precej neudobna in nesposobna prepeljat se tako mičken makadam...

Aja, sej res, grdota je merljiva ... (Tipu je očitno všeč, če se odloča med Versysom in Multistrado)

Zahtevna za vzdrževanje? Zakva že - in v katerih postavkah bolj od Kawasakija?

Neudobna? Hmmm ... Je Versys 'bolj udoben'? Si primerjal?

Nesposobna za makadam - a Versys je pa off-roader, al kaj? :naughty:

Preveč bereš ... Pa preveč nakladaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak Jacob primerjava je z Multistrado!!! Ta pa ga naščije v vsem, razen seveda v stroških vzdrževanja in udobju na 500km + dnevno.

Tukaj bi samo dodal še - udobje na 500+ km dnevno na Multistradi je super ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sej res, grdota je merljiva ... (Tipu je očitno všeč, če se odloča med Versysom in Multistrado)

Zahtevna za vzdrževanje? Zakva že - in v katerih postavkah bolj od Kawasakija?

Neudobna? Hmmm ... Je Versys 'bolj udoben'? Si primerjal?

Nesposobna za makadam - a Versys je pa off-roader, al kaj? trance_25_naughty.gif

Preveč bereš ... Pa preveč nakladaš.

Podpis :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pišite kar hočte, ampak če išče zanesljiv vsakodnevni poceni bike, med tema dvema Ducati to gotovo NI! :closedeyes:

...Ducati je pač za tiste, ki hočejo imeti "vuuaaaaooo Ducatijaaa" ZNAMKO (kao) :evilgrin:

Pa če me ne bi prepričalo nič drugega in če bi bila oba enako "grda" udobna in ne vem kaj še vse, bi me prepričala gola STATISTIKA... ta pa (tu se menda vsi strinjamo) kaže japoncu v prid! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pelji se z Versysom pol pa še Multistrado pa boš videl kaj je motor! Razlika je ogromna (vozil sem 1000, tako da morda bo spet nekdo ki bo moledoval, da ne morem sodit o 620, a ta bi bila bosa!). Ja Versys je cenej, pa bolj zanesljiv, kufri lepš na njem zgledajo... a če morda kolegu ni samo to pomembno, ampak mu je tudi kaj glede vožnje potem se tehtnica prevaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pišite kar hočte, ampak če išče zanesljiv vsakodnevni poceni bike, med tema dvema Ducati to gotovo NI! :closedeyes:

...Ducati je pač za tiste, ki hočejo imeti "vuuaaaaooo Ducatijaaa" ZNAMKO (kao) :evilgrin:

Pa če me ne bi prepričalo nič drugega in če bi bila oba enako "grda" udobna in ne vem kaj še vse, bi me prepričala gola STATISTIKA... ta pa (tu se menda vsi strinjamo) kaže japoncu v prid! :whistle:

Čez veliko lužo, v deželi Obame :afro1: prisegajo na Versys, Ducati je pač Ducati, vzemi ali pusti. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj post je že šestintrideseti pa še vedno mnenj toliko, kot nas, ki pišemo. Odloči se po svojem srcu ali pa glavi!

Če ti zadeva ne bo ustrezala boš pač prodal in se naslednič odločil drugače. Ajd veliko užitka ob nakupu pa kar koli bo že!

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: V tem grmu tiči zajec.

Verjetno ga,ker je tako fini,udoben,uporaben,ter nasploh najboljši prodaja :lol1:

Dejstvo je,da je multistrada grda ko...oz. je kr neki :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vaša mnenja. V bistvu sem presenečen kakšna debata se je razvnela v tej zvezi. Čudite se zakaj se bom ločil od ZRX-a. Sigurno ne zaradi tega ker bi bil "zjeban". Tako kot vsi moji kawasakiji do sedaj je v odličnem stanju. Tudi recesija ni vzrok. Enostavno sem ugotovil, da glede na trenutno razpoloženje, leta ipd. potrebujem nekaj bolj igrivega, lažjega, manj močnega. Kot vse na tem svetu se tudi jaz spreminjam tako sem iz čoperja (VN 800A) presedlal na čistega klasičnega nakeda (Zephyr 750) in nato na velikega sport turinga - ZRX-a.

Ker pa iščem motor, ki v sebi združuje športne, supermoto in enduro gene ter je predvsem lahek, sem prišel do omejenih dveh modelov. Mislim da sta to edina motorja na tržišču, ki imata vse te predispozicije. Dejstvo je da bi bil Versys racionalen in dober nakup, Multistrada je bolj emocionalna zadeva, večini ljudi pa se oba zdita grda - ampak vsake oči imajo pač svojega malarja.

Sicer pa sem se v bistvu že skoraj odločil, da kupim Multistrado vendar ta veliko po možnosti v S verziji. Odkar sem prodal Alfo 156 namreč zelo pogrešam nekaj italijanskega v hiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pelji se z Versysom pol pa še Multistrado pa boš videl kaj je motor! Razlika je ogromna (vozil sem 1000, tako da morda bo spet nekdo ki bo moledoval, da ne morem sodit o 620, a ta bi bila bosa!). Ja Versys je cenej, pa bolj zanesljiv, kufri lepš na njem zgledajo... a če morda kolegu ni samo to pomembno, ampak mu je tudi kaj glede vožnje potem se tehtnica prevaga.

A ja?

post-19673-1237450872_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pišite kar hočte, ampak če išče zanesljiv vsakodnevni poceni bike, med tema dvema Ducati to gotovo NI! :closedeyes:

...Ducati je pač za tiste, ki hočejo imeti "vuuaaaaooo Ducatijaaa" ZNAMKO (kao) :evilgrin:

Pa če me ne bi prepričalo nič drugega in če bi bila oba enako "grda" udobna in ne vem kaj še vse, bi me prepričala gola STATISTIKA... ta pa (tu se menda vsi strinjamo) kaže japoncu v prid! :whistle:

Ducati ni poceni (multistrada 620 je stala kakih 10 jurčkov nova, se mi zdi), Versys je trenutno 7 (z ABS-om).

Kje pa imaš to STATISTIKO, na katero se sklicuješ in se menda 'vsi strinjamo')? Daj, da vidim, s čim naj se kao strinjam?

Poznam recimo statistiko moje Multistrade ... a te zanima, kakšna je? Verjetn boljša od marsikaterega japonca ... a se 'vsi strinjamo' glede tega? :naughty:

Skratka -daj te se razni pametnjakoviči mal brzdat, kadar vas zasrbi, da bi pač mal 'navijali' za eno znamko ... Če ti ne voziš Ducatija, in če ga tudi nikoli ne bi rad, to še ne pomeni, da je to slab motor ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pelji se z Versysom pol pa še Multistrado pa boš videl kaj je motor! Razlika je ogromna (vozil sem 1000, tako da morda bo spet nekdo ki bo moledoval, da ne morem sodit o 620, a ta bi bila bosa!). Ja Versys je cenej, pa bolj zanesljiv, kufri lepš na njem zgledajo... a če morda kolegu ni samo to pomembno, ampak mu je tudi kaj glede vožnje potem se tehtnica prevaga.

A si tele mislil? :naughty:

post-19673-1237451339_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez veliko lužo, v deželi Obame :afro1: prisegajo na Versys, Ducati je pač Ducati, vzemi ali pusti. :beer1:

Hmmm ... prisegajo tudi na Multistrado ... "Ducati MS1000 - Motorcycle USA's pick for Best Standard of 2005"

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

...

...

...

...

Stari, a misliš, da bo zdaj Kawaman končno zapopadel, da prodajaš multistrado, ali mu naj kdo obzirno namigne na PM ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, a misliš, da bo zdaj Kawaman končno zapopadel, da prodajaš multistrado, ali mu naj kdo obzirno namigne na PM ?

Hej, Youngst'r, sploh ne gre za to.

Gre sam za to, da mi gre qrac, ko se najde en kup pametnjakovičev, ki kr neki klobasajo, pa prav tisti, ki tut v drugih temah (včasih še bl, k't jst).

Multistrado tukaj zagovarjam tko kot izbrisane, Rome ali kaj podobnega. Pač samo zato, k so se mal preveč na njo 'uscali'. Si tega res ne zasluži, k je fajn motorček.

Pa je Versys prav tako super motor (so mi povedali, ker vozil ga še nisem). Nimam nič proti njemu.

Kawaman išče drugačno Multistrado - išče 620, ali pa 1000 S (moja je navadna 1000).

Če ga bo pa zanimala, Kawamana, bo pa že sam povedu ...

Včasih je človk pač (skor) sam proti vsem. No, pazit je treba, da ni na konc še sam proti seb :-]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja MTS je dejansko lepa in zrihtana vendar je napačne barve. Sicer pa sem kot dolgoletni lastnik Alfe Romeo vajen takšnih odzivov. Ljudje ki niso nikoli vozili Alfe so jo najbolj pljuvali. Prodajne statistike niso tisto na kar bi se bilo potrebno 100 % ozirati. Žensk si tudi ne izbiramo na podlagi statistike. Vse imajo svoje napake tako kot Ducatiji in Alfe, brez njih pa ne moremo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoja MTS je dejansko lepa in zrihtana vendar je napačne barve.

Mah, slikana je s talepe strani. Na desni strani ma pa par prask, udrtino v auspuh ... pa mal za par milimetrov maska štrli, k je treba nosiuc zamenjat. Posledica blagega soočenja s trdo realnostjo pač :-)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja?

To svojo slikco si dal kot primer lepih kufrov al kaj? Daj umiri se malo, a ne vidiš da pišeš ti 6 postov in pol enega nekdo drug? Malo si se prenapumpal, tako da ustavi konje! Ja maš super najgršega Ducatija, ki sem ga tudi sam imel namen nabavit, a so me določene reči vseeno odbile od njega. Da ne boš spet nabijal o tistih, ki samo pljuvajo po določenih firmah, ki jih nikoli niso in jih ne bojo meli! Prav tako z veseljem napišem dobre in slabe reči še o marsičem ostalem, kar sem imel, sem želel imeti in nekoč bom imel! Tu fantje želijo realnost in maksimalno objektivnost. Tako eno nabijanje ene "Mashine" ne koristi nobenem!

Pelje se pa proti Versysu Duc res odlično, čeprav je Versys eden boljših v svojem razredu in je odličen vsestranski motor, predvsem za svojo ceno. A oba sta po svoje grda ali pač lepa - to je pač stvar posameznika :) Vsekakor je moje mnenje, da naj kolega kupi Multistrado, če želi malo več od divje, na pol športne vožnje, če pa mu je na prvem mestu samo udobna, nezahtvena vožnja, nezahtevno vzrdževanje, nič olja nikjer....potem je pa Versys boljši!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka -daj te se razni pametnjakoviči mal brzdat, kadar vas zasrbi, da bi pač mal 'navijali' za eno znamko ... Če ti ne voziš Ducatija, in če ga tudi nikoli ne bi rad, to še ne pomeni, da je to slab motor ...

...tule so nekako postavili MS 1000 na zadnje mesto: PRIMERJALNI TEST ...pa NE PRAVIM da je slab motor... :trance_33_sleep: ta 1000-ka je gotovo boljša od Kawe 650... ampak v istem rangu kubature pač po svojem prepričanju bolj "navijam" za japonca... :trance_33_sleep:

v svojem postu pa nisem mislil na prodajno statistiko ampak na zanesljivost oziroma nepokvarljivost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LINK NE DELA - ne smem delat reklame... si ga lahko pa preberete na eni izmed SLO MOTO strani Uvrstitev je bila sledeča BMW GS 1200, Varadero 1000, KTM LC8 950, TDM 900, Vstrom 1000, KAWA klv-1000, MS-1000... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!