Skoči na vsebino

MV Agusta L.E.


RSV Mille

Priporočene objave

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2718881" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=2718881</a>

v glavnem, na avto . netu se prodaja nova Agusta, limited edition, cena pa samo skromnih 87.000 evrov :headbang:

Popravljeno . Popravil RSV Mille
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem, na avto . netu se prodaja nova Agusta, limited edition, cena pa samo skromnih 87.000 evrov :headbang:

Ja to je pa F4 1000 CC, pa lepo piše da jih je samo 100 na svetu- tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa F4 1000 CC, pa lepo piše da jih je samo 100 na svetu- tko da...

ja sj, ni važno to, da maš motor, ki ima performanse približno enake (ali celo mal slabše) kot vsi sodobni tisočaki za 11 ali 12.000 evr., glavno da ga maš ti pa še 99 drugih... :unsure:

ok, zihr je nekaj posebnega, samo to je po mojem čisto pretiravanje. Bog ne daj, da ga streseš po cesti...že če ti na mestu pade na tla je škoda ogromna, da ne govorim o verjetno extremno dragih servisih pa dodatni opremi...

Desmosedici ma vrjetno kr opazno boljšo ciklistiko, pa stane celo premoženje manj, tak da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj, ni važno to, da maš motor, ki ima performanse približno enake (ali celo mal slabše) kot vsi sodobni tisočaki za 11 ali 12.000 evr., glavno da ga maš ti pa še 99 drugih... :unsure:

ok, zihr je nekaj posebnega, samo to je po mojem čisto pretiravanje. Bog ne daj, da ga streseš po cesti...že če ti na mestu pade na tla je škoda ogromna, da ne govorim o verjetno extremno dragih servisih pa dodatni opremi...

Desmosedici ma vrjetno kr opazno boljšo ciklistiko, pa stane celo premoženje manj, tak da...

Kar cepetaj še dalje....Glej, da te ne bo pobralo od favšije..... :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam dobiš še uro zraven :P

pa rdečo dekco za potleh in dve rdeči stojali, je mel kolega brutale pa mi je pokazal vse jebačke stvari, ki ti jih dajo zraven kot veselemu lastniku.... na to moraš gledat kot na ferarija ali pa lambo to je ta kontekst....

za se vozit no ja zame ni sem prevelik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa rdečo dekco za potleh in dve rdeči stojali, je mel kolega brutale pa mi je pokazal vse jebačke stvari, ki ti jih dajo zraven kot veselemu lastniku.... na to moraš gledat kot na ferarija ali pa lambo to je ta kontekst....

za se vozit no ja zame ni sem prevelik...

pa še to sm pozabu napisat da limited edition je itak vsaka MVA zato ker jih več kot tisoč po modelu letno itak ne nardijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar cepetaj še dalje....Glej, da te ne bo pobralo od favšije..... :naughty:

uh ja, sj bi lahk biu favšn - na kaj? na brezvezn nakup (no ja, urca bi mu lahk pršla res prav :naughty: ) al na tvoj perpetum mobile (mogoče pa voziš tomosa :naughty: :headbang: )?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh ja, sj bi lahk biu favšn - na kaj? na brezvezn nakup (no ja, urca bi mu lahk pršla res prav :naughty: ) al na tvoj perpetum mobile (mogoče pa voziš tomosa :naughty: :headbang: )?

Vozim s ponosom Tomos avtomatik, zaletavček :naughty:  Picek, čuvaj glavo s totim tvojim zaletavanjem, jo boš še nuco.... :D

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam :D Za vsak namen svoj motor, še eno drekpumpo bi pripeljal za del tega denarja, da bi blo za kakšno nedeljo do morja priropotat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim s ponosom Tomos avtomatik, zaletavček :naughty: Picek, čuvaj glavo s totim tvojim zaletavanjem, jo boš še nuco.... :D

Ko da bi vedel,da voziš ponos Yugoslavije... :whistle:

Pa tud glede zaletavanja z glavo maš prav - me res zadnje cajte boli, hvala za nasvet

Popravljeno . Popravil ups
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!