Skoči na vsebino

FEISTRITZ BIKERS BUNCH 2003


MOTOVILC

Priporočene objave

Če le ne bo dežja prideva tudi midva(jaz in moja boljša polovica)Naroči na vhodu ,ko se pripelje rdeč GPZ 750 naj natoči dvojno dozo borovničk,midva sva namreč bolj zmrznjena pri vas je pa itak zmeri mraz :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mičken info iz plakata :P

Petek:

The C.O.O.P.S.

Night Shadow

Kvatroriti

Virus

Sobota:

X-Sandra

Silent Glory

Fire Bird

Alter Ego

Fosgen

Pridem tud jest pofirbcat v sosednjo vas :OK: , če bom le uspela stlačit motosvetovo mikico nase :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, glasbeni program spet tak, da bo treba ušesa z voskom zalit ... :)

Grde striptizete pa zihr tud majo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, glasbeni program spet tak, da bo treba ušesa z voskom zalit ... :)

Grde striptizete pa zihr tud majo :angry:

Ej Simči, zdej si pa malo dosadu s to tvojo zateženostjo. Pejdi enkrat na zbor in uživaj. Jaz sem bil na vseh zborih v Bistrici doslej in je bla zmeraj dobra žurka. Tudi takrat ko smo gasili tipa in njegov motor, ko sta se vžgala.

P:S: Si bil sploh kdaj v Bistrici na zboru???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, glasbeni program spet tak, da bo treba ušesa z voskom zalit ... :)

Grde striptizete pa zihr tud majo :angry:

..vsake oči imajo svojega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej pa vsi za mano ponavlate z dvojno dozo.Nič ne bo od tega ker je ideja moja in če jaz dovolim ,da dobite dvojno spijem pol jaz še eno na račun vsake dvojne :OK:

U pa nisem vedla da imam v soboto prva nastop samo nekaj malega so pobrkljali v imenu tisti X naj bi bila drugače 7 na koncu pa v imenu je črka R preveč.Evo sam ne vsi dam jit ko me boste slišali :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v il.b. definitivno pridem :yea2:

bil vedno dober žur(tud po dežju in burji ko je šotor premaknilo) in ne vem zakaj ne bi šel letos na res dober brkinski šnops ;o LESBO SHOVU pa nima smisla razglabljat kajti to moraš videt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na zboru je bilo super.....nekaj motosveta......pa motovilc nas je stalno obiskoval in skrbel za naše počutje....lepo....žal sva odpeljala domov ob 00.00 tako da striptiza nismo vidli...boste povedali kak je bil...., :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dejte malo povedat kako je bilo in kaj je dogajalo. Jaz nisem mogu pridet ker mi je moja mašinca crknla :cry: :cry: verjetno je baterija ...... Jao pa tko sem tel.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro, ta boljši letos. Že na vstopu sm moral plačat vstopnino z 5-imi dozami šnopsa, kaj se je pa nortri dogajalo :yea2:

drugače pa en velik aplavz za organizatorje blo je super, kdor ni bil na tem zboru mu je lahko res žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Striptiz je bil bl švoh

Eko mene spet tu, po dolgem času pregledam komentarje in kaj vidim!

Bemti, če nejso bile 4 punce dovolj, si pa res zahteven! :wacko: Razen če nisi šel prej spat, :zzz: preden so punce odigrale svojo vlogo do konca! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek je najprej kazalo, da bo zasedba na minimalcu in so vsi na drugih feštah ali na prezimovanju ali kaj. Pa je proti večeru steklo, čeprav je bil mrazzz. Quatroriti so prav v redu špilali. Ogrevanje na alko in skakanje ob muziki. PASULJ DOBER. Noč ledeno mrzla kot pozimi, pa je vseeno šlo (sem se iztreznil in oblekel...).

Sobota : dopoldne sonček, raztepli smo se po okolici in šanku. V zelo zgodnjem popoldnevu pa je zbor postal taprav in privalilo se je polno folka iz mnogih koncev. Še iz Ljubljane O:-)

Panoramska vožnja : povsod smo bili, je bila v zmerno hitrem tempu in po fajn cestah, tako da nismo samo prva druga po mestu. Zeloo v redu (s pir pavzami).

Vreme in temperature super (ves čas). Motosvet je imel klopco označeno, pa je bila bolj prazna-verjetno častni boji pri šanku.

Muzika v začetku malo eksperimentalna in nenavadna, pol pa rastur do jutra (ali dokler nisem padel, kar je bilo prej). Nepotrpežljivi fastcomerji so resda zamudili odličen scenarij erotike za ta večer : predigra je bila dooolga in dogajalo v treh nadaljevankah. Mislim, da je bil res najshow letos. Plac je bil lep, storjena škoda minimalna, FRB zelo delavni in aktivni - razen petkove zmrzali fenomenalen žur !

P.S. Krepavni se zahvaljujem za žeblje v piru, ker mi je primanjkovalo železa :D

P.P.S. Dobr da nimam Harleya, ko bi pol moral v Fucker See :devil: in bi zamudil tole reč.

Požrite se, kdor ni bil.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvet je imel klopco označeno, pa je bila bolj prazna-verjetno častni boji pri šanku...

Normalno, da je bila bolj prazna, če noben od vas ni prišel.... Drugače pa smo bili prisotni in za mizo: Sanda7, Thundercat, Sulica, Klmn, Kat, Biba,.... upam, da nisem koga pozabila....ja, pa Motovilc

Res ne vem, zakaj niste tudi ostali vsaj pozdraviti prišli <_<

Drugače sem prvič bila na tem zboru....in glede na to, da sva s Thundercatom računala odriniti okoli 21.00, odšla pa 00.00 - vam vse pove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm biu u petek, hvala bogu z avtom(9*C) ker če ne bi zmrznu, se ni dalo niti pive držat u roki

fešta pa je bla dobra kot vsako leto prej- pač je taka atmosfera da se človek tam dobro počuti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav i pohvala! Jedan od boljh...ma, meni naj skup ove godine. Tako i treba, da se pocnemo pomalo pozdravljat od ovogodišnje sezone...jos par winterpartija i gotovo :cry:

p.s. mala nezgoda...poradi predobrega borovniceka ostala bez fotoaparata! :BUA: :BUA: :BUA: Pa ono...ako ste mozda nasli crni fotoaparat (stara kanta ali sentimentalna vrijednost) ili barem film jer slike na njemu su fuul coool...mi javite! Sretna vlasnica placa pivo :K :K :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. mala nezgoda...poradi predobrega borovniceka ostala bez fotoaparata! :BUA: :BUA: :BUA: Pa ono...ako ste mozda nasli crni fotoaparat (stara kanta ali sentimentalna vrijednost) ili barem film jer slike na njemu su fuul coool...mi javite! Sretna vlasnica placa pivo :K :K :K

Ma smo včeraj že vse počistili, tako da je upanje na foto bolj slabo :? , bomo pa vseeno še mal pobrskali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvet je imel klopco označeno, pa je bila bolj prazna-verjetno častni boji pri šanku...

Normalno, da je bila bolj prazna, če noben od vas ni prišel.... Drugače pa smo bili prisotni in za mizo: Sanda7, Thundercat, Sulica, Klmn, Kat, Biba,.... upam, da nisem koga pozabila....ja, pa Motovilc

Res ne vem, zakaj niste tudi ostali vsaj pozdraviti prišli

Ma ja, sem še bolj frišen na forumu, pa v fajn dobri slabi družbi sem bil, pa sem se splašil. Zdaj ko sem dešifriral OLP in podobno, se bom raje enkrat tam prikazal (še trezen), če je v redu....

Moj mulc je eno pikro prijavu : a se lahko včlani v "virtualni" klub, če ima virtualen motor :naughty:

Upam pa, da se kmalu vidimo tudi kje na terenu, samo zdajle planiram izlet na Korziko (to ste me spet vi napumpal, da se da). Upam, da bo moped zdržal. Bom povedal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal dolgo sem rabila. :yea2: NO da še jaz napišem nekaj vtisov.Bilo je :OK: v glavi se mi je dogajalo,tako da me ni nič zeblo razen zjutraj ko je doza začela popuščati.Ma je blo tko super da pridem drugo leto spet.Sploh pa župca mi je zutrej tok pomagala,da tud verjet ne morem,ma sem pol celo nedeljo skor prespala kar sem bla pa budna sem pa samo jela in se nisem nikakor najela.Hvala vsem ki ste me prenašali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!