Skoči na vsebino

BIKER'S DRINK PARTY HOLCARJI V Vinija-Suzy


mojcka_l

Priporočene objave

post-10-1108552976.jpgpost-11945-1238339959_thumb.jpg

BIKER'S DRINK PARTY

MK HOLCARJI

in

VINIJA- SUZI

vas vabita

dne 2. 5. 2009 od 20h dalje

Kje: okrepčevalnica VINIJA-SUZI ORTNEK (med V. Laščami in Ribnico)

VABLJENI vsi bikerji in ljubitelji dobrega žura,

na žur do jutranjih ur.

Vse informacije na tel:

Janko 041964165

Suzy 040729764

Poskrbljeno bo za dobro glasbo, vroče hostese bodo poskrbele za žejne in kot se za Biker's Party spodobi hot striptiz show

post-11945-1238339959_thumb.jpg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem sigurnu , je glih po penziji , za kašn drink se bože najdlu drobiža :beer1: . Mau me pa za štango skrbi , tam najmajo nobene , punce pa rabjo kašno trdo opuro , de se pol ob njej lepu ovijajo , kaj naj toku ? Sicer pa kaj b' s' jest s tm glavo :headbang: , saj imajo Holcarji znajdliuga predsednika in lušno podpredsednico ,

bojo že poskrbajl' de bo lušnu , a ne ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem sigurnu , je glih po penziji , za kašn drink se bože najdlu drobiža :beer1: . Mau me pa za štango skrbi , tam najmajo nobene , punce pa rabjo kašno trdo opuro , de se pol ob njej lepu ovijajo , kaj naj toku ? Sicer pa kaj b' s' jest s tm glavo :headbang: , saj imajo Holcarji znajdliuga predsednika in lušno podpredsednico ,

bojo že poskrbajl' de bo lušnu , a ne ..

hehe hvala :winkiss:

itak da bo luštn..štanga pa tut ni problem..imamo stol pa mize...pa lohk tut tebe namest štange uporabmo :naughty:

kaj prauš? sj prostovolcu se b še naštel hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe hvala :winkiss:

itak da bo luštn..štanga pa tut ni problem..imamo stol pa mize...pa lohk tut tebe namest štange uporabmo :naughty:

kaj prauš? sj prostovolcu se b še naštel hehe

E de bi pa kašna na tacga fanta zlajzla , kokr sm jest , a se mau hecaš , b mogla mt že gasilske lujtre za tako osebo . No ja , kašna Jagoda b' se m' pa še u naročje zabrisala , sva prjatla velika Z E LO O ! Me prou zanima , če se bo lahku ona pršla mau slč u Ortnek :? Oboževaucu ima zadost , kar pogled

post-23244-1238609343_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E de bi pa kašna na tacga fanta zlajzla , kokr sm jest , a se mau hecaš , b mogla mt že gasilske lujtre za tako osebo . No ja , kašna Jagoda b' se m' pa še u naročje zabrisala , sva prjatla velika Z E LO O ! Me prou zanima , če se bo lahku ona pršla mau slč u Ortnek :? Oboževaucu ima zadost , kar pogled

opa opa dobr si ti...lujtre? hm mejnda ne...:D

sj si ti dečko dobar a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr Z E L O , pa tut star glih en prou , za dva orng dečkota :hmm: . Sicer pa dobrga fanta , al pa fajn punce naj nikdar preveč , a ne . Pa tud kašnga drinka , kratkga al doucga ni nikul preveč , pa kašne fejst gerle , pa če tut okul štange pleše , naj nkul zadost , tu je samu zdravje . Člouk more vse pokonzumirat , kar kul mu življajne ponuja , de ti naj pol na stara lajta pa žou , če si kaj spustu .

Sej če tokle pogledaš , kaj pa nam vsm najbl škod? :slap: Ati povajm po pravic : " ŽIVLJENJE JE ŠKODLJIVU , SAJ DOKAZ ZA TU JE " SMRT " , a ne . :OK: Pa lajp dan želim usm skupa , kdurkul bo že sm pošnofou , na kašno pijačko pa le pridte , vas bo Suzanca vesela Z E L O .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če tokle pogledaš , kaj pa nam vsm najbl škod? :slap: Ati povajm po pravic : " ŽIVLJENJE JE ŠKODLJIVU , SAJ DOKAZ ZA TU JE " SMRT " , a ne . :OK: Pa lajp dan želim usm skupa , kdurkul bo že sm pošnofou , na kašno pijačko pa le pridte , vas bo Suzanca vesela Z E L O .........

Janko res svaka čast.....tole tvoje narečje zahteva precej koncentracije za branje, pa vseeno...lepo, da si se logiral...se vidimo :winkiss: :winkiss:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janko res svaka čast.....tole tvoje narečje zahteva precej koncentracije za branje, pa vseeno...lepo, da si se logiral...se vidimo :winkiss: :winkiss:

Jest najmam nobenh problemu z brajnam :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E de bi pa kašna na tacga fanta zlajzla , kokr sm jest , a se mau hecaš , b mogla mt že gasilske lujtre za tako osebo . No ja , kašna Jagoda b' se m' pa še u naročje zabrisala , sva prjatla velika Z E LO O ! Me prou zanima , če se bo lahku ona pršla mau slč u Ortnek :? Oboževaucu ima zadost , kar pogled

janko če boš pa lojtro rabu pa ni problema bo pa hasilec SAMO ksno prpelu sam pomoje nav treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest najmam nobenh problemu z brajnam :evilgrin:

jst tut najmam problemu haha:P

janko če boš pa lojtro rabu pa ni problema bo pa hasilec SAMO ksno prpelu sam pomoje nav treba

no kr tut take rabmo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa še najkaj b' rad dodau . Tu naj vela vsm baykerjm in automobilistm' , k' se čez ORTNEŠKO RAVNICO pelajo , vzmite s' cajt , pelite vsaj m'mu Suzi bara in avtobusne postaje po predpish , saj je ta ravnica že spet enm' mladm' motorist' živlejne uzela , žalostnu , prou z'rajs . Če s' bo pa kdu mau cajta uzeu , pa se l'pu pred baram ustavu , pa kašno kavico al pa sokc prvošču , pol dobiš šele občutk brzine , k' vidš , koku en' ku brez glave norijo m'mu , pol te pa kar mau mraz strese . Je pa še ena dobra stvar , vsaj z tiste motoriste , k' so mau bl žajn' , u SUZI BAR' imajo us' MOTORIST' , k se z matorji tam ustavjo 10% popusta pr pijač :naughty: , tu je pa tut za pohva'lt :OK: .Se vidmo na zabav' :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še najkaj b' rad dodau . Tu naj vela vsm baykerjm in automobilistm' , k' se čez ORTNEŠKO RAVNICO pelajo , vzmite s' cajt , pelite vsaj m'mu Suzi bara in avtobusne postaje po predpish , saj je ta ravnica že spet enm' mladm' motorist' živlejne uzela , žalostnu , prou z'rajs . Če s' bo pa kdu mau cajta uzeu , pa se l'pu pred baram ustavu , pa kašno kavico al pa sokc prvošču , pol dobiš šele občutk brzine , k' vidš , koku en' ku brez glave norijo m'mu , pol te pa kar mau mraz strese . Je pa še ena dobra stvar , vsaj z tiste motoriste , k' so mau bl žajn' , u SUZI BAR' imajo us' MOTORIST' , k se z matorji tam ustavjo 10% popusta pr pijač :naughty: , tu je pa tut za pohva'lt :OK: .Se vidmo na zabav' :chase:
Potlej si se pa že večkrat ustav tle,a si iz teh 10% za gumo pršparau al tud za registracijo :beer1: :010 .Po kuk pa je :beer1: z popustom :? A je dobr :SS:drunk:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele se pa ne da nč več pr obisku bifeju pršparat za gume , pa registracijo , pa kaj vem , kaj še vse , zdele si umetnik , če lohka ob vseh teh stroških sploh še za kak :beer1: al pa :kava: dinčite pršparaš .

Pa ni blema , če boš zlo žejn , pol kar prid u Ribnco na obisk , mam par piksn na hladnm , te nau nč

kuštal , pa :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak s kej zverina stara?! :OK::yea1: se vidva jutr na Blokah! :beer2:

lp iz žirovskih hribov

Popravljeno . Popravil BIG YELLOW
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čedalje mn sm mrcina , sam še starina , pa še ob zobe me je dala muja zobozdravnica , socjalne namreč in tu prou na današn' dan , bemti sveca :headbang: vidva pa se u Loškm Potoku , če prideš na žegn , na Blokah naj nč' . Sm pa najdu eno sliko od ene Žirouske zverine , pogled koku je lajpa , ta je iz Štifte .... O:-) :yea1:

post-23244-1239990041_thumb.jpg

post-23244-1239990126_thumb.jpg

post-23244-1239990371_thumb.jpg

post-23244-1239990502_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zdele se pa ne da nč več pr obisku bifeju pršparat za gume , pa registracijo , pa kaj vem , kaj še vse , zdele si umetnik , če lohka ob vseh teh stroških sploh še za kak :beer1: al pa :kava: dinčite pršparaš .

Pa ni blema , če boš zlo žejn , pol kar prid u Ribnco na obisk , mam par piksn na hladnm , te nau nč

kuštal , pa :yea1:

U mater tule sm pa šele zdejle vidu :slap: zdej pa najbrž nemaš več :beer1: :beer2: .Ne vem kaku sm lahko tole spregledau :?:lol1::hmm: LP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele se pa ne da nč več pr obisku bifeju pršparat za gume , pa registracijo , pa kaj vem , kaj še vse , zdele si umetnik , če lohka ob vseh teh stroških sploh še za kak :beer1: al pa :kava: dinčite pršparaš .

Pa ni blema , če boš zlo žejn , pol kar prid u Ribnco na obisk , mam par piksn na hladnm , te nau nč

kuštal , pa :yea1:

pridm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas se bo treba prpravt za parti :beer1: :beer2::yea2::SS:drunk::yea1:

jap...škoda k furam...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do jutri boš že prfurala :yea1:

usi srečn dam pršl...pa tut prdsednik:P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu tam enkrat popldan in še pol zvečer. Ugalnvnm carsko. Sploh hišna "hostesa" motoristka je bla zlo HOT :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu tam enkrat popldan in še pol zvečer. Ugalnvnm carsko. Sploh hišna "hostesa" motoristka je bla zlo HOT :grupni:
Najbrž si tole mislu :hmm::OK::yea1:

post-23364-1241363122_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!