Skoči na vsebino

Dežne gume


marko55

Priporočene objave

Zanimajo me vaše izkušnje z dežnimi gumami. Kolikor sem gledal je izbire precej malo. Recimo v dimenzijah spredaj 120/70/17 in zadaj 180/55/17 sem našel le Metzeler/Pirreli.

Ideja je taka, da bi imel v primeru, ko vplačaš track day že mesec vnaprej za vsak slučaj s sabo še dežne gume. S slick gumami verjetno po dežju ni ravno prijetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

jst mam sicer Bridgestonke za dež, dobijo pa tudi Dunlopke, npr tule

je pa neverjetna razlika v vožnji, v dežju res nimaš kaj iskat s slick gumami, tko da se strinjam da je fajn met dežne gume s seboj za rezervo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

jst mam sicer Bridgestonke za dež, dobijo pa tudi Dunlopke, npr tule

je pa neverjetna razlika v vožnji, v dežju res nimaš kaj iskat s slick gumami, tko da se strinjam da je fajn met dežne gume s seboj za rezervo :OK:

Prva stvar ki sem jo odtipkal v Google je bil Čarman motosport. Ampak Dunlop drži dežne gume le v širini 195. Dež, motor in jaz nismo ravno najbolj posrečena trojica in mi ni do tega, da bi eksperimentiral še s širino gume.

Sem pa našel še Michelinke v moji dimenziji.

Kar se dirkalnih pnevmatik tiče so tile gumarji bolj kot ne eni šlampci. Njihove spletne strani so na to temo namreč precej skope ali pa podatkov sploh ni. Da o dežnih pnevmatikah sploh ne govorim.

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

ne sekiraj se toliko zaradi številk, Dunlop ma itak čist čudne pri dirkalnih gumah, npr na moji KR106 piše 125/80 - 17, pa ne zgleda čist nč drugače kot "navadna" 120/70 - 17... tudi gume istih dimenzij (in različnih tovarn) so različnih širin, če jih boš izmeril... tko da vprašaj Gašperja, pa ti bo povedal kaj daj na tvoj motor oz feltno :worship:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva stvar ki sem jo odtipkal v Google je bil Čarman motosport. Ampak Dunlop drži dežne gume le v širini 195. Dež, motor in jaz nismo ravno najbolj posrečena trojica in mi ni do tega, da bi eksperimentiral še s širino gume.

Sem pa našel še Michelinke v moji dimenziji.

Kar se dirkalnih pnevmatik tiče so tile gumarji bolj kot ne eni šlampci. Njihove spletne strani so na to temo namreč precej skope ali pa podatkov sploh ni. Da o dežnih pnevmatikah sploh ne govorim.

Lahko pa dobiš tudi Continental dežne katere se dobijo v željeni dimenziji. Je v ceniku na naši strani. Zaloga tudi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa dobiš tudi Continental dežne katere se dobijo v željeni dimenziji. Je v ceniku na naši strani. Zaloga tudi!

Hvala za info iz prve roke. Nisem glih hotel v nedeljo težit po telefonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!