Skoči na vsebino

NESRECA V MARIBORU!


Hanzi

Priporočene objave

VCERAJ PRI 24 URAH SEM ZASLEDIL ŠE ENO SMRTNO NESRECO MOTORISTA.POROCALI NISO NIC KDO JE KRIV SAMO KAKO JE MOTORIST IZGUBIL ŽIVLJENJE IN POKAZALO ŠE NAJMANJ TRI HUDO ZBITE AVTOMOBILE.STAVIM DA SI JE 99%GLEDALCEV USTVARILO ŠE ENO NEGATIVNO MNENJE O MOTORISTIH MENI SE JE PA TAKOJ SUMLJIVO ZDELO KAKO MORE EN MOTOR UNICITI TRI AVTOMOBILE PRI TEM PA MOTORIST OBLEŽATI MRTEV TIK OB MOTORJU. DANES PA VIDIM V DELU DA JE BIL MOTORIST NA PLOCNIKU OB MOTORJU KO JE V NJEGA PRILETEL AVTO NATO PA TA ŠE V DVA DRUGA AVTA.

SRECNO VOŽNJO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je voznik AVTOMOBILA zadel v desni robnik, kar je botrovalo k temu, da je izgubil oblast nad vozilom, ki ga je odbilo na levo stran cestišca, kjer je trcil v druga štiri vozila, med katerimi je bil tudi motorist.

Kakšna pa je bila hitrost avtomobilista, koliko casa je že voznik, ali je bil v ustreznem psiho-fizicnem stanju, ali ...?

Potem pa naj še kdo rece, da so motoristi krivi za morijo po naših cestah! Me prav zanima, kakšen bo epilog te tragicne nesrece (mrtev motorist, avtomobilist pogojno (?) dve leti - dolgoletna praksa kaže na takšen razplet).

Želim vam varno vožnjo in cimvec srece takrat, ko se bodo na cestah v vaši bližini pojavljali podobni "morilci" !

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prijatelj pozna voznico kabria, ki je bila udeležena in je mogla policaju v frulo pihat (Dregerja, da nebo pomote).

Bebo, ki je zacel celotni spektakel, se bo v bližnji prihodnosti poslovil od izpita, kar se lahko debeli dvojki na fruli zahvali.

So pa ljudje baje kozlali ko so mimo hodli, ker naj bi bilo od motorista kar nekaj delov odpadlo. Pa sopotnica je tudi pred par dnevi umrla. BAd.

IN KRIVI SMO VEDNO MOTORISTI MOTHERFUC**** !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prijatelj pozna voznico kabria, ki je bila udeležena in je mogla policaju v frulo pihat (Dregerja, da nebo pomote).

Bebo, ki je zacel celotni spektakel, se bo v bližnji prihodnosti poslovil od izpita, kar se lahko debeli dvojki na fruli zahvali.

So pa ljudje baje kozlali ko so mimo hodli, ker naj bi bilo od motorista kar nekaj delov odpadlo. Pa sopotnica je tudi pred par dnevi umrla. BAd.

IN KRIVI SMO VEDNO MOTORISTI MOTHERFUC**** !!!

šE VEDNO MI NI JASNO KDO JE ZAKRIVIL NESRECO (PREDVIDEVAM DA KDO OD AVTOMOBILISTOV) CE SE MOTIM ME POPRAVI PROSIM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vas vprašam, prijateljcki, ce kdo ve, koliko je bilo mrtvih na zloglesnem Pula Biker days-ih? Slišala sem, da je bila morija...Smešno, ko pa se na morju ja nic ne pije, vreme ni prevec soparno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne mislim, da bi se mi zdela smrt smešna. Mislim samo, da se nihce - niti z avtom niti z motorjem - ne bi smel!!! voziti alkoholiziran naokoli. Velikokrat se govori o hitrosti..., vendar pa je dejansko najvecji sovražnik voznikov alkohol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry alko je med motoristi sele na cetrtem mestu kot vzrok nesrece. pred njim so nepravilna smer in stran voznje (prehitevanje z strani motorista ali avtomobilista), neprilagojena hitrost (skoraj vsi padci+ vecina odvzemov prednosti), se nekaj in sele pol alkohol. vinjeni motoristi povzrocijo 10x manj nesrec kot vinjeni avtomobilisti. sicer pa mislim da veliko stevilo motoristov ne pije ko vozi kar se lepo vidi na raznih srecanjih ko tisti ki kampirajo pijejo in vecina tistih ki grejo zvecer domov samo pivo,dva pol pa konec.

v puli pa je morija tudi zaradi cest, ostalega prometa, pa se vsi se v kratkih hlacah in brez celade vozijo zato so posledice padca hujse.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede Pule me zares zanima kaksna je bila bilanca tedna. Sam sem bil tam in moram rect, da sicer zanimiv odnos policajev do motoristov - skozi glavno krizisce so samo usmerjali promet medtem, ko je bilo moc videti bravure po zadnjih kolesih mimo njh ampak vse ok in prav, dokler se ni vse skupaj sprevrglo v pretiravanje ob prekomernem uzivanju alkohola...

Udelzen sem bil pa v nesreci in sicer kot pesec(!!!). Edino uro, ki sem jo prezivel brez motorja zaradi prevec popitega, me je zbil prevec pijan Italijan - zalagal je levi ovinek, sicer ne prehitro in priletel s hrbtne strani vame (z ramo in celado). Rezultat - on je koncal ob cesti v kamnih in drevesu jaz pa z pocenim kolenom in poskodovanim zapestjem (kar je naravnost odlicno, glede na situacijo). Ceste so pa okrog Pule morilske, tako da zanimivo, da prejsnji vikend ni bilo se kaj hujsega...pa naj se kdo rece, da je pes najbolj varno...

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 06/08/2001 14:53:43

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, verjamem ti, kar si rekel glede petega mesta in alkohola pri motoristih. Vendar pa je verjetno slika druga, ce gledaš na stvar posredno.

Poleg tega pa se ne strinjam o tisti pravljici, da gredo z zborov domov motoristi z le dvema piroma v riti. Mogoce imaš ti malce drugacne izkušnje, kot jaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

glede Pule me zares zanima kaksna je bila bilanca tedna. Sam sem bil tam in moram rect, da sicer zanimiv odnos policajev do motoristov - skozi glavno krizisce so samo usmerjali promet medtem, ko je bilo moc videti bravure po zadnjih kolesih mimo njh ampak vse ok in prav, dokler se ni vse skupaj sprevrglo v pretiravanje ob prekomernem uzivanju alkohola...

Udelzen sem bil pa v nesreci in sicer kot pesec(!!!). Edino uro, ki sem jo prezivel brez motorja zaradi prevec popitega, me je zbil prevec pijan Italijan - zalagal je levi ovinek, sicer ne prehitro in priletel s hrbtne strani vame (z ramo in celado). Rezultat - on je koncal ob cesti v kamnih in drevesu jaz pa z pocenim kolenom in poskodovanim zapestjem (kar je naravnost odlicno, glede na situacijo). Ceste so pa okrog Pule morilske, tako da zanimivo, da prejsnji vikend ni bilo se kaj hujsega...pa naj se kdo rece, da je pes najbolj varno...

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 06/08/2001 14:53:43

Anubis, v resnici si imel "sreco", da te je tale Giovanni našel in zbil s plocnika. A ni ironicno, kako se uzgodba o nedolžnih udeležencih v nesrecah vedno koncajo enako...

Policaji pa so ravno tako bili...prisotni ali totalno odsotni je drugo vprašanje. Tam so res stali in usmerjali promet (kao), vendar pa so bili zgolj formalnost. Nihce si ni motoristov prevec resno k srcu jemal, cetudi so bili nekateri ocitno pijani na motorju. Pa saj je logicno - dokler je v moto-turizmu denar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:ko je bilo moc videti bravure po zadnjih kolesih mimo njh ampak vse ok in prav, dokler se ni vse skupaj sprevrglo v pretiravanje ob prekomernem uzivanju alkohola...

Udelzen sem bil pa v nesreci in sicer kot pesec(!!!).

Nubis..... Rad bi videl nekoga, ki se pijan vozi po zadnjem kolesu, ali izvaja wheelija na sprednjem....

Ko tole berem, se mi zdi, da je tvoje in Jackijeno mnenje o motoristih precej borno in slabo... Vsi stalno pijani povzrocajo konstantno nevarnost na cestah....

HALO!!!!

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Poleg tega pa se ne strinjam o tisti pravljici, da gredo z zborov domov motoristi z le dvema piroma v riti. Mogoce imaš ti malce drugacne izkušnje, kot jaz...

Ja, res je.... Ponavljam kot že zgoraj napisano... Motoristi se pod stalnim vplivom alkohola preavžajo naokoli, ker drugace ne gre....

Kar se tice nesrec v Puli....

Prva se je zgodila v torek ponoci, ko sta se dva na Skuterju vozila po obvoznici BREZ LUCI. Za njima je pripeljal domacin na motornem kolesu (sicer IT registracija), ker jih ni videl se jima je prilepil na rit. Sopotnik na skuterju takoj mrtev, voznica skuterja polomljena od pasu navzdol(kolki, noge), motorist zlomljen tilnik - Alkohol v krvi 0,0

Druga nesreca sreda, naslednji dan. Voznik motorja se vracal domov v vasico Galižana, kjer mu je pot presekal Ceh (zapeljal se je direktno na levo stran cestišca)-celno trcenje, motorist mrtev na licu mesta. Alkohol-voznik avtomobila 2,7 promila, motorist 0,0.

Zdej pa pametni, odgovarjajte....

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ak!

Niti najmanj nimam slabega ali "bornega" mnenja o motoristih ali motoristicnih dogajanjih - konec koncev tudi sam spadam v to sredino in zakaj bi pljuval v lastno skledo. Dejal sem, da se mi je zdelo vse ok in nadvse zabavno dokler nisem opazil precej izjem, ki so zaradi prevec zauzitega alkohola ogrozali sebe in druge. To nicesar ne dokazuje (da se motoristi vozijo okrog pijani in ne vem kaj se) ampak hotel sem poudariti samo to, da nekaj takih primerkov vrze slabo luc na celotno dogajanje in vsi vemo, kaksno je splosno mnenje o nas huliganih na dveh kolesih - "pijani in brez kulture voznje".

Vecina nas se po prevec popitega alkohola ne vozi naokrog, saj navsezadnje bike ni poceni in zakaj bi ga ogrozal, ce ze kaj drugega ne...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Puli se redno dogaja, da zacnejo stvari spontano uhajat izpod nadzora - predvsem na cesti, pri kaficu Zen...

Zacnejo se predstave voženj po zadnjem, sprednjem, kurjenjem gum...

Problem nastane takrat, ko POSAMEZNIKI, ki zaradi vpliva alkohola postanejo prepogumni in izvajajo bedarije (kot v tvojem primeru)... Naloga drušcine, ki se je pripeljala skupaj je, da te posameznike sama izloci iz prometa.

Policija zadevo samo opazuje, tu in tam zapre promet in tudi oglobi posameznike(Lansko leto so v nemoci policaji ustavili tovornjak in ga postavili cez celo cesto).

Sami moramo poskrbeti zase in svoje, da ne bo prihajalo do takšnih kolobocij...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natanko to...drugace pa je celotna Pula krasen dogodek :)

Jackie: kak idiotski Giovanni pa se vedno in povsod najde :)

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, cestitam! Prišla sta do pametnega zakljucka.

Z obema se strinjam, Anubis, zmeraj se najde kakšna izjema, ki potrjuje pravilo - v tvojem primeru nori Italijan, vendar normalno, da se nasplošno motoristi ne vozijo okrog pijani...AK, veš, da nisem tega mislila.

Bodimo dobre volje in se imejmo radi...življenje je lepo, kajne!??!

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa smo skupaj: vecina jih prespi ko pije, nekateri pa ne. ampak glede na kolicino popitega si predstavljajte kaka morija bi bila ce bi se polovica udelezencev peljala domov ob 12 ponoci!

ker so nesrece redke sklepam da pijani prespijo (med njimi tudi jaz ki na srecanje sploh ne grem ce se morem pol vozit domov). pivo je prevec mamljivo.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!