Skoči na vsebino

Vožnja brez registracije


AREA

Priporočene objave

STARI danes sem nardil 40km po ozadju Piramide, skoz gozd, pol pa po tisti cesti, ko prideš pri Vinarju ven (makadam fini) še dalje in dalje in dalje...žive duše ni blo nikjer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, jest pa že več kt en let vozim neregistrirano mofo. 125ccm. Tak se mi zdi, da ni vredn registracije :wink:

Itak pa vsi 'mladoletniki' (vsaj primeri, ki jih poznam) dobijo sodnika iz tega ni pa pol nič, ker se vse to v veliki večini primerov pozabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Npr: prehitevas avto, nasproti ti pravilno pripelje avtobus poln potnikov. Da bi se avtobus izognil nesreci zavije v desno, pri tem ga zanese in trci v pet avtomobilov, petnajst potnikov se hudo poskoduje,... Ne ga srat!  

tole ti niti obvezno zavarovanje ne pokrije :?

PS

sam v tem primeru bi te avtobzs pregazu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strom in AREA, kazen za vožnjo z neregistriranim vozilom 90 prešernov, isto za brez ali z pretečenim izpitom

jaz sem krosko vozil vrhovci- brdo- center- bežigrad, vmes srečal 2 leteča in nekaj navadnih (gledajo bolj iz zanimanja za mano), motor je bil blaten, jaz še bolj... superca, z cestnim nereg. se ne bi upal, ker ni možno po štengah gor ali dol "zaplesat"

seveda način vožnje ni bil izzivalen ampak čim bolj nevpadljiv (kolikor je z 250 odprtim cvajtaktarjem to mogoče)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jaz sem mel neregistriranega + neveljavno vozniško (preklicano, sicer s potrdilom) :shock:  :oops:  :D  :B-fly:

Ja,s teboj bodo naredili tako kot s prišleki iz območja 51....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strom in AREA, kazen za vožnjo z neregistriranim vozilom 90 prešernov, isto za brez ali z pretečenim izpitom  

Še vseen cnej kot registracija.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strom in AREA, kazen za vožnjo z neregistriranim vozilom 90 prešernov, isto za brez ali z pretečenim izpitom

Še vseen cnej kot registracija.

LP

Samo da ne gre kaj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se dons vozu, pa sm naredu priblizno 50 km :)

gnal sem ga ko prasca in sem pol za kazen v grabn zletu... :?

ampak dobil me pa niso!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se dons vozu, pa sm naredu priblizno 50 km :)

gnal sem ga ko prasca in sem pol za kazen v grabn zletu... :?

ampak dobil me pa niso!! :P

Zdaj si pa taglaven al kaj ? :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je moped a si mi fovš, ker nimaš jajc da bi se sam vozu okol brez registracije???? :P (vprašej mamico če gre s tabo, mogoče pa bo šlo!) :lol:

BTW če se pa misliš pi*dit name je pa škoda energije!!! 8)

pa ne bit hud!!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene je dons imel, da bi se mal zapelju, pa čeprav nimam več registriranga. Ampak, ko sem pa ven stopu me je hitr minil ker je blo zjutri kar mraz. Šele okoli dvanajste se je ogrelo. V bistvu so nekje samo tri ure toplega vremena na dan, to pa je premalo, da bi se mal zapelju do morja, pa tam mal uživu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je moped a si mi fovš, ker nimaš jajc da bi se sam vozu okol brez registracije???? :P

Za vožnjo brez registracije ne rabiš "jajc", pa tudi česa drugega ne ..... :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa pol???? :roll:

Prazno bučo al pa jajca, da poglihaš sranje, ki se ti eventuelno lahko zgodi! :evil:

UAUUUUUUUUUUUUUUU......mam prazno bučo.....ampak kar je največ vredno je pa to....hahahahhahaaaa......IMAM JAJCA!!!!!!!! :oops: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa pol???? :roll:

Prazno bučo al pa jajca, da poglihaš sranje, ki se ti eventuelno lahko zgodi! :evil:

UAUUUUUUUUUUUUUUU......mam prazno bučo.....ampak kar je največ vredno je pa to....hahahahhahaaaa......IMAM JAJCA!!!!!!!! :oops: :D :D

Točno to sem mislil Klimbra. In tudi vem, kako bi ti ukrepal, če bi se ti bognedaj kaj naredilo na cesti. Sigurno ne bi stisnil repa med noge in pustil po tvoji krivdi oškodovanega na cesti z dolgim nosom. Imam prav?

Mislim da! :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa pol???? :roll:

Prazno bučo al pa jajca, da poglihaš sranje, ki se ti eventuelno lahko zgodi! :evil:

UAUUUUUUUUUUUUUUU......mam prazno bučo.....ampak kar je največ vredno je pa to....hahahahhahaaaa......IMAM JAJCA!!!!!!!! :oops: :D :D

Točno to sem mislil Klimbra. In tudi vem, kako bi ti ukrepal, če bi se ti bognedaj kaj naredilo na cesti. Sigurno ne bi stisnil repa med noge in pustil po tvoji krivdi oškodovanega na cesti z dolgim nosom. Imam prav?

Mislim da! :wink: :lol:

Saj veš kako je bilo preteklo sredo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je KekecIII. Ravno o tem govorim.

Na K mi grejo te govorance, ko bi vsi nekaj tablce skrival, pa brez registracije vozil, za škodo in bognedaj poškodbe, ki bi jih povzročili se pa ne brigajo. Če si toliko korajžen, da zavestno kršiš zakon in solidarnostno pokrivanje škode (kar zavarovanje je), si tudi toliko korajžen, da posledice prevzameš nase! Ni fer enga sesut na cesti in stisnit pičko! Žal imam vtis, da te "krivinaške" debate odpirajo ravno taki. Žal. Upam da se motim.

Pa ne mislit, da imam alergijo na tiste, ki se brez tablice ali zavarovanja kam zapeljejo. Sploh ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, pa so tud mene dobli! :evil: Vozim po parku s hitrostjo 5km/h (dobesedno) in me vidijo z Trubarjeve ulice! In pol samo s prstom pokaže naj pridem k njemu, sem že klel vse po spisku! Hvalabogu je bil ta policaj še dober človek da me ni nekaj brezveze j**** v glavo - pač sem mu razložo da ga peljem pripravit za zimo pa je te očitno po nekem nadnaravnem čudežu razumel - vglavnem 10.000 (5.000 v 8 dneh) zarad vožnje v naravnem okolju (parku), za neregistriran motor pa nisem dobil nič! Mampa taki občutek da je ta policaj tud neki motorist!! Mogoče z motosveta :?: :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vecsrecekopametipress :D

s tem da sem imel jaz se vecjo ko sem se vozil na zacetku sezone kaksen mesec brez registracije pa se srecal nisem policajev - res pa da sem se vozil vec al manj po cestah dalec od kaksnih magistralk in podobnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!