Skoči na vsebino

Vožnja brez registracije


AREA

Priporočene objave

mam občutek, da se vi ne zavedate tega, da kdor ima motor se sigurno kdaj pelje brez reg. ce ne že na tehnični pregled (brez izjeme) - mislm da je mal takih k dajo motor na prikolco in ga potem peljejo tako na servis/teh. pregled...

roko na srce vsi se vsaj enkat na sezono vozmo brez tablice!!!

pa upam da ne boste hudi name.... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je... samo je mal drugacen obcutek ce se peljes recimo registrirat ali na tehnicnega kot pa ce se vozis brez reg. zaradi tega ker manjka denar za registracijo.

ko sm se jaz peljal registrirat motorcek mi sploh ni blo panike se peljat, prej sem pa gledu za polcaji da so me oci bolele :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...roko na srce vsi se vsaj enkat na sezono vozmo brez tablice!!!...

...se tudi večkrat na sezono vozimo brez tablice...s kolesom... :P

...če pa misliš vožnjo brez tablice z mopedi...ne vem od kje ti ta ideja :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam občutek, da se vi ne zavedate tega, da kdor ima motor se sigurno kdaj pelje brez reg. ce ne že na tehnični pregled (brez izjeme) - mislm da je mal takih k dajo motor na prikolco in ga potem peljejo tako na servis/teh. pregled...

roko na srce vsi se vsaj enkat na sezono vozmo brez tablice!!!

Eeee.... WRONG! Sam sem npr. tako neumen, da vsako pomlad plačam preizkušnjo... :roll: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam občutek, da se vi ne zavedate tega, da kdor ima motor se sigurno kdaj pelje brez reg. ce ne že na tehnični pregled (brez izjeme) - mislm da je mal takih k dajo motor na prikolco in ga potem peljejo tako na servis/teh. pregled...

roko na srce vsi se vsaj enkat na sezono vozmo brez tablice!!!

pa upam da ne boste hudi name.... :oops:

Jaz sem sel na Mackovo in sem si priskrbel preizkusnjo za tri dni - 5000 SIT

Dajo ti papirnato reg. oznako pa se zavarovan si.

Je pa res da sem se s to isto "papirnato" vozil se par dni po izteku :oops: :oops:

Ce ze ne mores zdrzat, da se ne bi z nereg. motorjem vozil, je bolje da mas vsaj preizkusnjo namest taprave. V policijskih oceh lepse zgleda ;)

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam občutek, da se vi ne zavedate tega, da kdor ima motor se sigurno kdaj pelje brez reg. ce ne že na tehnični pregled (brez izjeme) - mislm da je mal takih k dajo motor na prikolco in ga potem peljejo tako na servis/teh. pregled...

roko na srce vsi se vsaj enkat na sezono vozmo brez tablice!!!

pa upam da ne boste hudi name.... :oops:

Njet, imam celo leto registriranga, tako da ni problema. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped jaz sem ga letos prvič odjavu, ker sem nujno rabil denar, pa še od zaupnih virov sem izvedu da bo ta zima hudo mrzla. Ker grejo vsako leto registracije tok gor se mi že splača vračat, ker dobim kar nekaj denarja nazaj. Drugače pa moj moto pravi zajahaj kawasaki in prehiti hondo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped jaz sem ga letos prvič odjavu, ker sem nujno rabil denar, pa še od zaupnih virov sem izvedu da bo ta zima hudo mrzla. Ker grejo vsako leto registracije tok gor se mi že splača vračat, ker dobim kar nekaj denarja nazaj. Drugače pa moj moto pravi zajahaj kawasaki in prehiti hondo.

A ni tisto o Kawasakiju in Hondi ravno obratno :?: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam občutek, da se vi ne zavedate tega, da kdor ima motor se sigurno kdaj pelje brez reg. ce ne že na tehnični pregled (brez izjeme) - mislm da je mal takih k dajo motor na prikolco in ga potem peljejo tako na servis/teh. pregled...

roko na srce vsi se vsaj enkat na sezono vozmo brez tablice!!!

pa upam da ne boste hudi name.... :oops:

Ko sem letos dobil motor nazaj, sem ga na tehnični pregled peljal na prikolici, drugače pa registracije ne odjavljam in se na tehničnega lahko pripeljem povsem legalno.

Pa nisem nič hud nate, samo povem, da ne delamo vsi istih piz*arij - eni delamo kakšne druge... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roko na srce vsi se vsaj enkat na sezono vozmo brez tablice!!!

E, vidiš, tu se malo motiš. Jaz imam moja motocikla prijavljena celo leto in opravim registracijski postopek nekaj dni prej, kot pa crkne stari, zato tvojega pogoja ne izpolnjujem tako, da se tvoja treditev spremeni v vsi-1. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nikoli ne odjavim motorja, tako da ga peljem na tehničnega (samo po nalepko :lol: :lol: ) povsem legalno. To ponavadi naredim vsaj 20 dni pred potekom stare registracije (beri zavarovanje in nalepka) :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roko na srce vsi se vsaj enkat na sezono vozmo brez tablice!!!

E, vidiš, tu se malo motiš. Jaz imam moja motocikla prijavljena celo leto in opravim registracijski postopek nekaj dni prej, kot pa crkne stari, zato tvojega pogoja ne izpolnjujem tako, da se tvoja treditev spremeni v vsi-1. :wink:

Veš kaj Brrrm lepo da se za sebe potegneš, ampak tam mora biti vsi-2.

Še nisem neregistriranega motorja peljal.

Mulci bi rekli, ja stari cvika, ga ni dovolj v hlačah.

Ne vedo, da če do sranja pride, so težave lahko 100 x hujše kot nekaj 10kSIT.

(sranje : nesreča in vse kar je v zvezi z njo povezano, lahko te nekdo toži, da ko ga boš skeširal, lahko na kant prideš)

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj Brrrm lepo da se za sebe potegneš, ampak tam mora biti vsi-2.

Še nisem neregistriranega motorja peljal.

Mulci bi rekli, ja stari cvika, ga ni dovolj v hlačah.

Ne vedo, da če do sranja pride, so težave lahko 100 x hujše kot nekaj 10kSIT.

(sranje : nesreča in vse kar je v zvezi z njo povezano, lahko te nekdo toži, da ko ga boš skeširal, lahko na kant prideš)

TO POPOLNOMA TRŽI. :( Samo kaj ko pa na kaj takega ne pomislimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Drugače pa moj moto pravi zajahaj kawasaki in prehiti hondo.

Čisto možno, ker mimo obeh Yamaha pade.

Se strinjam popolnoma! :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moped je napisal:

Tratnjak Damijan je napisal:

. Drugače pa moj moto pravi zajahaj kawasaki in prehiti hondo.

Čisto možno, ker mimo obeh Yamaha pade.

Se strinjam popolnoma!

Dokler je suzuki parkiran doma. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam,da se komu kaj ne zgodi,ko se vozi okoli brez registracije.tudi v primeru,da je soudelezenec kriv se lahko zavarovalnica "obesi" na voznika neregestriranega vozila in ga tozi za odskodnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moped je napisal:

Tratnjak Damijan je napisal:

. Drugače pa moj moto pravi zajahaj kawasaki in prehiti hondo.

Čisto možno, ker mimo obeh Yamaha pade.

Se strinjam popolnoma!

Dokler je suzuki parkiran doma. :o

Pol pa mimo vseh treh pade ! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil včeraj odjaviti motorja. Do izteka registracije mi je ostalo še 5 mesecev, pa sem izvedel kolk bom nazaj dobil, no pa sem še vedno mislil odjavt, pol sem pa še za stroške odjave, potrdila o odstranitvi nalepke in stroškov prijave + bencin, čas in živci videl da bi nazadnje za teh 5 mesecev bil na profitu za kakih 7 jurjev. Pred okencem sem si potem premislil in pustil motor registriran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanima me če je bil v zbrani družbi na letališču MB, v nedeljo dopoldan še kiri drugi motosvetovec razen Vili50? Pogovor je teko o plastifikaciji registrske tablice in stane baje 6000 SIT. Ve kdo kaj več o tem? Ne spomnim se točno kjer to delajo, beseda se začne s črko A... :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend se je vozu letos pol leta brez registracije,brez zavarovanja in brez izpita...naredu priblizno 2k km...brez bliznjega srecanja z policaji....namesto tablice si je dal gor fotokopijo prevleceno z folijo...sploh se ni videlo razlike....

Zanima me pa,ce bi slucajno povzrocil nesreco,kjer bi bil kdo hudo poskodovan...ali pride potem v postev tudi moznost zasebnih tozb? Poleg seveda tozb od zavarovalnic udelezencev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni zadost že, da povzročiš nesrečo in nardiš na kakšnemu mercedesu za kšnih 10mio sit :!: :?:

Pol lahko celo življenje odplačuješ tolko kokr če bi mel skoz dva motorja 1100ccm registrirana :roll:

ne vem če se splača tvegat :?:

Sm mel še pred leti, ko to še ni blo zakonsko obvezno tomosa zavarovanega-sam takrat ni prišlo več kot 5k sit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!