Skoči na vsebino

Majice - HORNET


Fr3nky

Priporočene objave

najlepša je že dala :D

ja lanski je bil lanski, letošni je letošni, naslednje letni bo pa upam še bolši od obeh skup :)

hm, samo da ste zadovoljni, čeprav so me pošteno nategnili s temi majcami...

Sem človek, za katerega je beseda VSE...če se neki reče tako mora bit...če nebi vse skup naročil preko kolegice, bi šel tam, bi jim te majice na nos nabil...najprej se zmenimo za ceno, potem za majice in potem je vse kontra...ampak dobro, zelo sem si želel majic, zato je tako kakor je...Se opravičujem ker so dražje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepša je že dala :D

ja lanski je bil lanski, letošni je letošni, naslednje letni bo pa upam še bolši od obeh skup :)

hm, samo da ste zadovoljni, čeprav so me pošteno nategnili s temi majcami...

Sem človek, za katerega je beseda VSE...če se neki reče tako mora bit...če nebi vse skup naročil preko kolegice, bi šel tam, bi jim te majice na nos nabil...najprej se zmenimo za ceno, potem za majice in potem je vse kontra...ampak dobro, zelo sem si želel majic, zato je tako kakor je...Se opravičujem ker so dražje...

Nehi traumirat! Majce so super, cena je ugodna in vsi smo zadovoljni. :OK: Raje se zmenmo kdaj gremo skupaj mrčes sprehajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Ljutomeru nas je bilo kar nekaj z novimi majicami. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala res vsem...da sem tudi jaz prišel do teh majic... bistveno je zadeva bila ceneje, kot če bi si jo sam dal naredit :) sam sem uzel 5 majic...

če bi pa še kdo rabil majico, pa imam še nekaj majic velikosti M...

komi čakam, spet tisti naš hornet Day ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala res vsem...da sem tudi jaz prišel do teh majic... bistveno je zadeva bila ceneje, kot če bi si jo sam dal naredit :) sam sem uzel 5 majic...

če bi pa še kdo rabil majico, pa imam še nekaj majic velikosti M...

komi čakam, spet tisti naš hornet Day ;D

No, pol mi pa se eno M poslji..resno. Naslov pa ze imas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Sem nov na forumu, zato pišem zdaj ko je verjetno že vsega konec in so majice mimo :headbang: . Če se slucajno da dobiti še kakšno majico bi bil zelo zelo vesel.........od zdaj dalje bom pa redno spremljal dogajanja. Aja zakaj pa tukaj, do letos vozil bandita od letos ponosno čmrlja 900 :worship: ..

Fr3nky sicer te ne poznam osebno, bi bilo pa fino če se da dobit kakšna majčka......

Lp mrky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala res vsem...da sem tudi jaz prišel do teh majic... bistveno je zadeva bila ceneje, kot če bi si jo sam dal naredit :) sam sem uzel 5 majic...

če bi pa še kdo rabil majico, pa imam še nekaj majic velikosti M...

komi čakam, spet tisti naš hornet Day ;D

Živio ! Hvala za majco ki si mi jo poslal ! Sprva sem študiral kaj sem sploh naročil ko sem dobil poštarja pred vrata he he ,....

poj pa sem se spomnil ah se vidi da me daje emšo :lol1: Skratka hvala vsem L P David (DSR)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ja res, kdaj se bomo z majicami važili??? :D

jest nc ne sparam se ze kr vazm ;)

Lep vreme za viknd pa gremo, verjetno tut u Ziri na Sairach-e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Spet odpiram temo :)

Če kdo želi kakšno majico ali da naredimo nov motiv, se dan danes lahko zmišljujemo :) Ni potrebno več naredit 50 majic da bi se splačalo...

Lahko tudi oblikujemo nove...

Kako stoijo stare majice? Trenutno mi kolega zatrjuje, direkten print na majice z dobro kvaliteto - do sedaj je bilo omejeno na eno ali dve barvi (dve barvi so bile ful dražje) danes je to malo drugače.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet odpiram temo :)

Če kdo želi kakšno majico ali da naredimo nov motiv, se dan danes lahko zmišljujemo :) Ni potrebno več naredit 50 majic da bi se splačalo...

Lahko tudi oblikujemo nove...

Kako stoijo stare majice? Trenutno mi kolega zatrjuje, direkten print na majice z dobro kvaliteto - do sedaj je bilo omejeno na eno ali dve barvi (dve barvi so bile ful dražje) danes je to malo drugače.

Lep pozdrav

Moja majca je ok, res jo pa bolj kot ne sparam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenki jst sem tud za.. Da se še jst považim kaj mi brenči med nogami :)

Neki sem prebral o mitingu je še kaj interesa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da narediš po ustaljeni praksi. Pošlji predloge kako bo izgledala majica in ceno, potem ti pa zainteresirani na mail pošljemo število, dimenzije in naslov v kolikor pošlješ po pošti, sicer pa potrdilo, kje bomo prevzeli majice.

Komaj čakam slikce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem za, da nebi bile črne, ker je vroče za znoret :) pa še debele majice so... je pa res, da bolj kot so debele, bolj kvalitetno je vse skupaj...

Letos lahko naredimo drugače, lahko se malo bolj zmišljujemo, ker imam drugačno navezo - prejšnega dobavitelja sem skenslal, ker se je preveč delal norce, pa zmeraj cene neki spreminjal...

Lahko si vsak po mili želji zbere majico, bomo že prej potem točno določene majice - BARVE naročili in tisk je potem lahko po želji drugačne barve... Kot je nekdo rekel pinki majice in tistk ZELEN... ka jst vem :D

Namesto kluba, smo skupina Hornetašov :)

Lahko tudi vi vsi skupaj razmislite kaj bi dali na zadnjo oz prednjo stran :) Pa potem lažje skupaj skombiniramo - VEČ GLAV, VEČ VE :)

Je pa res, da sem prav važen ko hodim v Majici, ki je LIMITED EDIŠN :) ogromno jo nosim in veliko se pere in tisk je še vedno ok.

o tistem dnevu hornet day bomo letos še govorili, samo upam da ne spet aprila, ko bo mrzlo :) Shorty, ta praznik bomo pa sigurno nadaljevali - čeprav me lani ni bilo, ker mi bivši delodajalec ni hotel dat fraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!