Skoči na vsebino

Majice - HORNET


Fr3nky

Priporočene objave

naj bi bile narejene ta teden, torej od 4.5 do 9.5....naj bi bilo. Smo res na čakalni listi :) Vse je tam, kalup je že narejen, samo še tisk in to je to...

Potem pa, bo svoje obavila Pošta Slovenije :D lol

lep pozdrav

mi2 sva se pogovarjala za osebni prevzem... no če se bo to res zgodilo, potem lahko vzamem še za koga... prevzem je potem koper ali celje z okolico, če vam je lažje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v Portorožu študiram, tako da mi je koper najbližje...

Drugače pa tud od časa do časa grem v Polzelo, pa grem mimo Celja, tako da se tudi to zna zgodit... Mogoče se bo našla kakšna majčka viška, za dimenzije pa nisem točno siguren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bi bile narejene ta teden, torej od 4.5 do 9.5....naj bi bilo. Smo res na čakalni listi :) Vse je tam, kalup je že narejen, samo še tisk in to je to...

Potem pa, bo svoje obavila Pošta Slovenije :D lol

lep pozdrav

Jest bom zveseljem kje prevzel majice, saj posta ne nosi na dom, hodim pa tudi ne po posto, ker smo skregani s postarko mafijo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, imaš podobne probleme kot sem jih jaz imel????

hehe, sem se preselil na vikend, pa mi je stalno prebivališče v mestu, pa so rekli, da nebojo, ker je daleč pa ker ne vem kaj...

pa je teta šefica pošte nekje drugje, pa je rekla da to vse more it :) hahaha, tako da smo sikali in sedaj nam nosijo cajtinge in vse :)

res, banda !!! :)

hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam ,da vam uspe dobiti majice do tega vikenda ko je UMAG .Matr boste fensi .

Ma ja u Umagu bi se takoj spoznal s tako sexi majckami :) al pa ce je kar v Umagu prevzem se zmenimo za uro pr ta levem sanku... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako, se opravičujem vsem ki čakate na majice... Tudi moja prijateljica Sanja se Vam opravičuje, majice bi morale biti v petek končane in niso bile, zakaj, ne vem. Ji na šihtu niso rekli, samo so ji rekli, da upajo da nismo jezni...

No, danes bi morale biti končane, problem je pa v tem, da jaz pridem šele v petek domov, tako da vam bom razposlal v petek ali soboto, kako bo...

So pa baje majice zelo lepe, nisem je imel priložnost še videt ampak verjamem Sanji na besedo :)))

torej, LEP POZDRAV in upam da se kje vidimo in najdemo z oblečenimi majicami :))))))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, LEP POZDRAV in upam da se kje vidimo in najdemo z oblečenimi majicami :))))))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam samo da ni kake zamere, ker se tak dolgo čaka na te majčke :)))

dobro da ni kdo dal avansa, bi mislo da sem ga nategno :))))

dobro je samo to, ker čakate v upanju, da jutri pozvoni prijazni gospod iz Pošte Slovenija in vam reče, tukaj imate za podpisat in za plačat odkupnino :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj prideš domov?Nikjer te ni bilo videt ta vikend....A baje se ti nova kelnarca dopade-sem bil prepričan,da boš prikrožil in prinesel majice :naughty: Maš vse tri zame?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam samo da ni kake zamere, ker se tak dolgo čaka na te majčke :)))

dobro da ni kdo dal avansa, bi mislo da sem ga nategno :))))

dobro je samo to, ker čakate v upanju, da jutri pozvoni prijazni gospod iz Pošte Slovenija in vam reče, tukaj imate za podpisat in za plačat odkupnino :)))

super :OK: , ma kaka zamera, ti si prišel z idejo na dan, organiziral celotno zadevo, za teden ali dva te pa tudi ne bomo sekiral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sesir :))))

pa ja, je lušna ja =)

em, naročene imam vse 3 zate, baje da so še neke posebne želje? ženskih nisem dal nič več delat, moških bi se pa našlo :)) bo par tudi S, tako da mogoče vam kaj prav pride :P

če je to res, da bi morale biti včeraj gotove, se vidimo sigurno in ti jih osebno dam :P

lepo se imej :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majice so narejene in so pri meni doma...v ponedeljek Vam moja teta vse to pošlje. Dela na pošti. Katerim sem pa oblubo pa dobite po poti :)

tak za info, nategnli so me, govorili so eno, dobil sem drugo, tako da bodo majice po 9€ plus stroški poštnine, upam da ne preveč...

Res da gre za omejeno serijo, ampak upam da se splača dat... presodite sami, če komu ni prav, ne rabi plačat in bom majico imel jaz...bom pa celo leto hodil v istih majicah :P

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majice so narejene in so pri meni doma...v ponedeljek Vam moja teta vse to pošlje. Dela na pošti. Katerim sem pa oblubo pa dobite po poti :)

tak za info, nategnli so me, govorili so eno, dobil sem drugo, tako da bodo majice po 9€ plus stroški poštnine, upam da ne preveč...

Res da gre za omejeno serijo, ampak upam da se splača dat... presodite sami, če komu ni prav, ne rabi plačat in bom majico imel jaz...bom pa celo leto hodil v istih majicah :P

srečno

hej

jst jo bom imela vseeno.

a za mene si dobu posebno?

povej mi... a je možno, da jo prevzamem pol naslednji teden na primorskem? ta teden še ne bom mobilna in bom še doma.

če ti je odveč, potem mi jo raje pošlji po pošti, ker sama ne morem nikamor in sem odvisna od drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, majice naj bi bile danes poslane... Dal sem jih Teti ki dela na Pošti, tako da... še en velik Hvala za njo, da bo spakirala vse te pakete :)

(pomoje je danes ceu dan govorila, a mi ravno on mora bit nečak? :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, majice naj bi bile danes poslane... Dal sem jih Teti ki dela na Pošti, tako da... še en velik Hvala za njo, da bo spakirala vse te pakete :)

(pomoje je danes ceu dan govorila, a mi ravno on mora bit nečak? :P )

:worship: kaj pa kaka čokolada za čakanje bo tud not? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...da si vsaj rekla preden sem dal majčke naprej...veš da bi ti dal noter, če ne čokolado pa en burek :) hehehehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...da si vsaj rekla preden sem dal majčke naprej...veš da bi ti dal noter, če ne čokolado pa en burek :) hehehehehehe

sej res burek si mi dolžn :P

no pa rec svoj tet, nej še u en paket burek zapakira :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, majice naj bi bile danes poslane... Dal sem jih Teti ki dela na Pošti, tako da... še en velik Hvala za njo, da bo spakirala vse te pakete :)

(pomoje je danes ceu dan govorila, a mi ravno on mora bit nečak? :P )

Dokler ne dobim majice ne grem več na Horneto. :rolleyes:

:worship: kaj pa kaka čokolada za čakanje bo tud not? :whistle:

Čak mal, a nisi ti na začetku podkupovala zdej morjo pa drugi tebe. Meni nč več jasno. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, a nisi ti na začetku podkupovala zdej morjo pa drugi tebe. Meni nč več jasno. :unsure:

sej nč hudga če nč jasn, glavn da pridem do cukra al pa bureka :wub::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cokolado si bos itaq lahk v salcko zlila...

Komaj cakam majce....pa upam, d pol eno srecanje upicimo.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!