Skoči na vsebino

Okus po hitrosti, slo moto dokumentarec -


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

DEJSTVO je, da se na film posname tisto KAR FOLK (vsa raja - NE samo motoristi!) GLEDA! In v tem filmu je bilo TO ZAJETO! Res, malo provokativnosti pač! In četudi samo 30 % SLO MOTO SCENE - ja, tisto ta pikantno se gleda...

Ampak temu se potem težko reče 'dokumentarec', se ti ne zdi?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj se vsi tako tresete za svoj ugled,sej pa ni bil naslov odaje motorizem v SLO,niti ne moto klubi v SLO,pač pa je bil naslov oddaje OKUS PO HITROSTI,ki je pokazu neki nalitih,neki prehitrih in neki sesutih,kar bi se vse lahko vsebinsko obravnavalo pod naslovom te oddaje.

Sej obstajajo tud oddaje o kakšnih pjancih in narkičih,pa to še ne pomen,da je cela SLO zadeta in nalita.

ful ljudi ki ima motor se okliče motorist. in marsikomu je pomembno, kako ta beseda, motorist, zveni. kakšno konotacijo ima. se strinjava? recimo v ZDA so imeli temnopolti tak problem, da so se vsi izrazi izrodili in postali žaljivče nigros, coloured, black. . .zdaj so afroamericans. . . No, eni smo motoristi. in v naši državi je to nekaj slabega. v naši kulturi to zveni podobno kot pijanc, cigan, buzerant. . . zelo nespoštljivo. in ta film se je šlepnil na stereotipe ki argumentirajo tak zven besede. imel je možnost in sredstva da vsaj za trenutek spremeni to žalostno stanje v katero smo pahnjeni motoristi ki se z prikaztanim v filmu nemoremo in ne želimo identificirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen dolgčas bi šele bil, če bi posneli film o PC monosvetovcih. Kot če bi posneli "objektiven" dokumentarec o voznikih golfov, kliotov, fiatov....ena sama sivina in dolgčas.....ne bodite smešni, tega celo na youtube ni. :naughty: Kdo bi to sploh gledal? :nono:Boring life - boring movie

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem v klubu, ki pa je DAAALEEČ od vsega na filmu... nobenih pretiranih NETOV, KODEKSOV, PRAVIL... NOBENIH ODPIZDJENIH ZBOROV, NOBENEGA ljubitelja ROCK ŽUROV (sami SLO frajtonar narodnjaki), nobenega SS racing Grobnik fana... Ja, pripravimo pa žegen, pa na izlete se vozimo, pa na kak zbor tudi... :whistle:

fak, vi ste še večji ološ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . No, eni smo motoristi. in v naši državi je to nekaj slabega. v naši kulturi to zveni podobno kot pijanc, cigan, buzerant. . . zelo nespoštljivo. in ta film se je šlepnil na stereotipe ki argumentirajo tak zven besede. imel je možnost in sredstva da vsaj za trenutek spremeni to žalostno stanje v katero smo pahnjeni motoristi ki se z prikaztanim v filmu nemoremo in ne želimo identificirat.

Vsem mojim nemotorističnim frendom so kul bajkerji, za razliko od motoristov, ki se jim zdijo samo kot eni udeleženci brez sporočila v prometu in nič več, . Kako smo si različni! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen dolgčas bi šele bil, če bi posneli film o PC monosvetovcih. Kot če bi posneli "objektiven" dokumentarec o voznikih golfov, kliotov, fiatov....ena sama sivina in dolgčas.....ne bodite smešni, tega celo na youtube ni. :naughty: Kdo bi to sploh gledal? :nono:Boring life - boring movie

Zamešal si hollywoodske filme in dokumentarce ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem mojim nemotorističnim frendom so kul bajkerji, za razliko od motoristov, ki se jim zdijo samo kot eni udeleženci brez sporočila v prometu in nič več, . Kako smo si različni! :worship:

Dokler jim hčerk ne odpeljejo na zadnjih zicih pa psa povozijo ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful ljudi ki ima motor se okliče motorist. in marsikomu je pomembno, kako ta beseda, motorist, zveni. kakšno konotacijo ima. se strinjava? recimo v ZDA so imeli temnopolti tak problem, da so se vsi izrazi izrodili in postali žaljivče nigros, coloured, black. . .zdaj so afroamericans. . . No, eni smo motoristi. in v naši državi je to nekaj slabega. v naši kulturi to zveni podobno kot pijanc, cigan, buzerant. . . zelo nespoštljivo. in ta film se je šlepnil na stereotipe ki argumentirajo tak zven besede. imel je možnost in sredstva da vsaj za trenutek spremeni to žalostno stanje v katero smo pahnjeni motoristi ki se z prikaztanim v filmu nemoremo in ne želimo identificirat.

Ma zdej pa mislim da že mal nabijaš.16 let že bajkam, pa nism nkol dubu občutka,da me kdo gleda ku pjanca cigana al pa buzeranta,pa se nism sam po krajevni skupnosti vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

DEJSTVO je, da se na film posname tisto KAR FOLK (vsa raja - NE samo motoristi!) GLEDA! In v tem filmu je bilo TO ZAJETO! Res, malo provokativnosti pač! In četudi samo 30 % SLO MOTO SCENE - ja, tisto ta pikantno se gleda...

Točno tako. Ampak meni pa pač ni všeč, da se tole "prodaja" pod imenom dokumentarec, ker potem laik dobi predstavo, da je tisto prikazano tipičen slo motorist, kar pač ni res.

Tudi sam sem v klubu, ki pa je DAAALEEČ od vsega na filmu... nobenih pretiranih NETOV, KODEKSOV, PRAVIL... NOBENIH ODPIZDJENIH ZBOROV, NOBENEGA ljubitelja ROCK ŽUROV (sami SLO frajtonar narodnjaki), nobenega SS racing Grobnik fana... Ja, pripravimo pa žegen, pa na izlete se vozimo, pa na kak zbor tudi... :whistle:

Me veseli da je tako, tudi jaz sem član moto kluba in sicer iz čisto drugega konca Slovenije, ker se mi zdi eden redkih normalnih in ki poleg ostalega organizira tudi športne dogodke in preventivne dogodke.

EEE tisto, kar je nekako splošnim normam "normalno" pač ne pritegne k televiziji... EKSTREMNOST in DRUGAČNOST PA!

In zato moja izjava "Roko na srce, takšni smo!" odtehta... PREDVSEM v očeh GLEDALCA... to si želijo videt! :rolleyes:

Spet zadetek v polno. Kar je "normalno" ne pritegne. Ampak dokumentarec v mojih očeh pomeni nek izdelek, ki nekaj prikaže objektivno in kolikor se pač da realno. Ne pa tako, da nek laik, ki z motorizmom ni nič seznanjen, še bolj potrdi svojo stereotipno predstavo, da smo vsi motoristi pač divjaki in zapitki, zato ker je to videl v kvazi dokumentarcu.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dons je že težko najdet lajka ki z motorizmom ni nič seznanjen,ker ma že vsak vsaj soseda motorista al pa u žlahti koga ki je prodal hrmonke pa si kupu motor,tku da si je vsak svojo sliko že pred dokumentarcom ustvaru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dons je že težko najdet lajka ki z motorizmom ni nič seznanjen,ker ma že vsak vsaj soseda motorista al pa u žlahti koga ki je prodal hrmonke pa si kupu motor,tku da si je vsak svojo sliko že pred dokumentarcom ustvaru.

Prav imaš. Očitno so tisti "normalni" motoristi najbolj jezni na hedonistične bajkerje, ker im kao kvarijo image skromnih in sploh in oh motoristov.

Viva sex and bikes and drugs and rock and roll :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dons je že težko najdet lajka ki z motorizmom ni nič seznanjen,ker ma že vsak vsaj soseda motorista al pa u žlahti koga ki je prodal hrmonke pa si kupu motor,tku da si je vsak svojo sliko že pred dokumentarcom ustvaru.

ampak - če pogledaš tiste motoriste, vidiš, da taki pol grejo radi na 'motozbore', kot jih prikazuje ta 'remekdelo dokumentarc' ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak - če pogledaš tiste motoriste, vidiš, da taki pol grejo radi na 'motozbore', kot jih prikazuje ta 'remekdelo dokumentarc' ... ;)

pač ene vrste ptiči skup letajo.Mogoče pa je bil dokumentarc svarilo "pravim motoristom" da nebi zašli na tak miting,pa se pohujšal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač ene vrste ptiči skup letajo.Mogoče pa je bil dokumentarc svarilo "pravim motoristom" da nebi zašli na tak miting,pa se pohujšal.

Hehe, je mel Rugl prste umes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po drugi strani, da ne bom samo kitiziral, več kot nas majo po zobeh...bolj bodo pozorni na nas :trance_33_sleep: tak da en + lahko tud jst dam. Mogoče bo kdo ostal cel ker bo končno kak penzjonist ali italijan začel spet gledat v vzvratna ogledala, ali se celo umaknil ker dela kolono v tistih konzervah ki se cijazijo 60 km/h in manj izven naselij. Ja, dobro, obilno nedeljsko kosilce pa kak glažek ali dva zraven, pa je potem tako lepo fino poležavat in spat v prevozni dnevni sobi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ravno oddaja to, bolj zmontitrani posnetki in nekaj izjav. tako da čakam kaj boljšega.

tistega podivjanega goveda v žireh res ni bilo treba snemat. v dnevni sobi me je bilo sram :headbang:

in žalostno, da je nek župnik glavni analitik prometne varnosti v oddaji. :worship:

pogrešam razpravo o prometni varnosti, kulturi vseh voznikov, vzrokih za nesreče, stanju naših cest,.. in to iz strani politikov, policije, upravljalcev cest, avto-moto organizacij.

ajaa... motoristi razen zmks (ki ne ve za kaj obstaja) nimamo organizacije, ki bi opozarjala na težave in sodelovala pri zakonodaji in projektih za prometno varnost.

pozitivna je edino predstavitev okrevanja po nesrečah, ki je dala marsikomu za mislit ;)

Se pridružujem tvojemu mnenju, v glavnem pa malenkost razočaran nad videnim,saj motociklizem ni za vse pijančevanje do onemoglosti in žurke,mnogi vidimo to povsem drugače.Jaz osebno pijan ne bom nikoli sedel na motor tako kot ne sedem v avto.V glavnem predstavljeni v slabi luči kar nismo že dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slabi luči smo motoristi (vsi neglede kdo kaj vozi) itaq vsi tudi brez tega dokumentarca .Zato kritiziranje in meatnje motoristov z čoperji v kot kot izmeček se mi ne zdi fer in lepo do kolegov motoristov kateri pač imajo drugačen okus po motorjih in zabavah.Želim jim čim več varnih kilometrov,hudih zabav in predvsem zdrave pameti.

Drugače jaz sem videl može na dokumentarcu kako pijejo vendar nisem videl če so se vsedli v takem stanju na motor kar dvomim (sem pač pesimist in verjamem še v zdravo pamet motoristov).Drugače ni nič drugače kot gledat kake posnetke  kulturnega dneva ali zbora politikov glih tako je dost vina in piva naokoli vendar nobeden ne kritizira o tem kak pijejo na teh feštah ampak kako je kulturni dan uspel pa kak politični zbor .

To nakazjue da smo slovenci v večini pijanci in da imamo rad vinčeka pa pivce(in bejbe z nago ritko zunaj) in to je to .Dokumentarec pa je kar je.

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem tvojemu mnenju, v glavnem pa malenkost razočaran nad videnim,saj motociklizem ni za vse pijančevanje do onemoglosti in žurke,mnogi vidimo to povsem drugače.Jaz osebno pijan ne bom nikoli sedel na motor tako kot ne sedem v avto.V glavnem predstavljeni v slabi luči kar nismo že dovolj.

Koga pa si ti videl na dokumentarcu da se je vsedel pijan na motor ali si tudi ti kot večin ljudi vidi in že obsojaš   :headbang: in kaj je narobe z pijančevanjem in žurkami ali je po tvojem samo delo pa vožnje z motorjem in spanje vse kar zmoreš v življenju ?

Pijančujejo in žurajo - politiki, policaji,mladostniki, starejši ,penzionisti ,jaz vsak po svoje eni zmerno eni exstremno (zate pa nemorem reč da spadaš v kako od naštetih skupin po tem kar si napisal)

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nakazjue da smo slovenci v večini pijanci in da imamo rad vinčeka pa pivce(in bejbe z nago ritko zunaj) in to je to .Dokumentarec pa je kar je.

Dobro jutro na ladji pijancev ! Koliko let se že voziš z njo ?!

Pijančki zbor ! Mirno ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro na ladji pijancev ! Koliko let se že voziš z njo ?!

Pijančki zbor ! Mirno ! :evilgrin:

Kaj misliš koliko let se vozim z njo - flaško  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!