Skoči na vsebino

World Endurance -


Cartman

Priporočene objave

ja zamudu sm akcijo v živo :D

drgač pa smo že 1. :P

kako pa veš kdo vozi trenutno? po telih na rokah? torej kdo ma rdeče? :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja po trakcih al pa čeladi če dobr vidš :D

ne vem če majo skos iste barve, ampak igor jerman mislm da ima modrega, giabbani rdečega, martin pa belega al pa sivega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tale live timing je pa tut bolj bogi... nč ne piše kolk ma kdo postankov... niti časa zadnjega kroga ni... tak da tut ne morš vedet kak tempo ma kdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vam live update iz prve roke glede nas:

Zgleda nam tale Magny Cours ni usojen, kajti zlomila se mi je tačka za prestavljat in sm ostal v 1. prestavi tko, da smo spet predčasno obiskal bokse.....za porvrhu smo pa dobili še drugi stop&go penalty....upam ,da je zdej konc s smolo za to dirko.....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P...smola.Tud jz upam,da bo zdaj ok....vso srečo! :yea1:

Zakaj pa stop&go?In to dvakrat?

mal so prestrogi teli francozi, manager je zamudu na briefing 1. stop&go, nismo mel deca z gasilnmu aparatu pr filanju rezervarja zravn - 2. stop&go....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti problem kot ga ima Yart, ga je imela ekipa Phase One, ki je zarad tega odstopila baje...so mi sicer povedal kaj je problem, ampak nism čist razumel, tko, da še sam ne vem.

Pri nas pa tud zgubil eno uro, zarad sklopke, ki je shodilo, zamenjal so z novo, ki je še vedno drsela, tko, da smo zgubil spet use (in še več) kar smo prej dobil nazaj.....

Nočno dirkanje je pa zakon btw! =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pa tud zgubil eno uro, zarad sklopke, ki je shodilo, zamenjal so z novo, ki je še vedno drsela, tko, da smo zgubil spet use (in še več) kar smo prej dobil nazaj.....

Ma u p...m...res nimate sreče!Kak k...lahko nova sklopka jebe,da jim j...m...suzukijevo!

"Boš"mogu začet yamaho vozit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma u p...m...res nimate sreče!Kak k...lahko nova sklopka jebe,da jim j...m...suzukijevo!

"Boš"mogu začet yamaho vozit :whistle:

Tud YART neki sklopka zafrkava, vsaj tako je blo slišat zjutraj ko je Jerman predal balanco..., zdej pa so padli na četrtega z nekaj krogi zaostanka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do momenta ko smo mi fasal prvič problem s sklopko, je tudi trem ostalim suzukijem shodila....za aprej pa ne vem...

drugače pa cela norišnica, ga ni dela na telesu, ki me nebi bolel (razn tistga k ga itak najmanj rabim heheheh =) ) sklopko komajda še stisnem med vožnjo, hodim ko en 100let star kripl, uglavnem KRUTO...sploh ponoč, ko je ura 4 zjutraj, se zbudiš in greš na pisto =)

no, se tolažim s tem, da grem samo eš enkrat na pisto, bom jst zaključil dirko oz. "vzel" karirasto zastavco =) sam ne po zadnjem, k se ne znam haha =)

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do momenta ko smo mi fasal prvič problem s sklopko, je tudi trem ostalim suzukijem shodila....za aprej pa ne vem...

drugače pa cela norišnica, ga ni dela na telesu, ki me nebi bolel (razn tistga k ga itak najmanj rabim heheheh =) ) sklopko komajda še stisnem med vožnjo, hodim ko en 100let star kripl, uglavnem KRUTO...sploh ponoč, ko je ura 4 zjutraj, se zbudiš in greš na pisto =)

no, se tolažim s tem, da grem samo eš enkrat na pisto, bom jst zaključil dirko oz. "vzel" karirasto zastavco =) sam ne po zadnjem, k se ne znam haha =)

to Care To!! Fight!!! kje maš pa Janeza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj ko sem gledal, je Steve Martin voznik YART-a, potožil da se jim pregreva motor.

Mogoče jih je to ustavilo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes. res je. prvaki so!!! a je Sloveinja že mela svetovnega prvaka v bencinskem športu? to je k de bi prašal če je bil Igor že kdaj prej prvak :hmm: Bajhe so odstopili zarad spihane dihtunge od glave.

Jure&Co kljub vsemu končali!!! carji! naslednja-zadnja dirka pa je huuh, še dlje. . . Katar. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke igorju za naslov, škoda sicer za današnjo dirko, amapk sej ni pomembno... bo hitr pozabljeno, naslov pa ne...

čestitke tudi juretu za končano dirko, kljub številnim težavam...

carja sta oba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

čestitke vsem našim, Igorju za naslov prvaka, MCSovcem pa ker so kljub težavam prišli do konca in celo premagali svetovne prvake :D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!