Skoči na vsebino

Master Super bike 2009


Dolenc™

Priporočene objave

Pišejo tudi, da Honda ni zmagala nikjer, citiram "a samo su je neki preglasavanjem s čudnim kategorijama za sportske motocikle dobili kao krajnjeg ukupnog pobednika." :hmm:

hehe, tale moto puls je pa res ena komedija :doze:

Ponavadi za takoimenovane ''čudne kategorije'' v tujih revijah opravijo meritve in testiranja, katerih rezultat da ponavadi skupnega zmagovalca.

Pri sosedih pa je test skupek subjektivnih občutkov in vtisov, skupnega zmagovalca dobijo na podlagi seštevka vrstnega reda vsakega posameznika.

Uredik je letos za Hondine zavore napisal '' prednja kočnica je najslabija od konkurenata i ne ulijeva mi povjerenje'' , lansko leto pa;

''kočnice se doimaju i prejake za težinu motocikla''

smešna mi je tudi razlaga zakaj je letos 10R pred CBR (lansko leto je bilo obratno); ''Hondin agregat možda jest bolji, no ipak nije

toliko bolji da bi mogao opravdati činjenicu da na našem tržištu možete kupiti samo prošlogodišnji model. Stavljamo stoga Ninju na

treču poziciju...''

da ne bo kdo mislil da je zmotil vrstni red, jaz vem kateri motor je ZAME najboljši in to je vse kar je pomebno :)

moti pa me ko v neki ''strokovni'' reviji berem tako ''nestrokovno'' pisanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo kdo mislil da je zmotil vrstni red, jaz vem kateri motor je ZAME najboljši in to je vse kar je pomebno :)

moti pa me ko v neki ''strokovni'' reviji berem tako ''nestrokovno'' pisanje

če bi strokovnjake "poznal" bi vedel zakaj tako..

je pa res tako..ZATE NAJBOLJŠI

itak so pa vsi vrhunski..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišejo tudi, da Honda ni zmagala nikjer, citiram "a samo su je neki preglasavanjem s čudnim kategorijama za sportske motocikle dobili kao krajnjeg ukupnog pobednika." :hmm:

Pravilno so napisali!Če pa je zmagala,ker je dobila 18 točk,ker ima ABS drugi pa nič točk!Pa točke za udobje,poraba bencina.Niso pa ji dali minus kolk popije olja-vsaj kolk pravi @demon v temi cbr 1000rr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da so vsi motorji v rangu 0.5-1s in dejstvo je da se nas večina vozi po cesti, in še tista manjšina ki gre kdaj na pisto verjetno ne dirka v SBK. Poleg tega pa tisti ki vejo kaj delajo si znajo tudi motor pripraviti. Lahko da bi samo majhna nastavitev vzmetenja in prireditev tlaka v gumah popolnoma spremenila rezultate. Govorim za tam kjer serijski motor dajo na pisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!