Skoči na vsebino

sklopka; hidravlika ali pletenica


ELO

Priporočene objave

Če nekje daš večji cilinder na drugi strani rabiš večji hod cilindra tako, da se v obeh primerih pojavi isti problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nekje daš večji cilinder na drugi strani rabiš večji hod cilindra tako, da se v obeh primerih pojavi isti problem.

Če je cilinder večji, rabiš manjši hod, kolikor se spoznam na tekočinsko fiziko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hidravlika je praviloma trša od zajle.

...ne bo držalo, ne bo. Vse je odvisno od premera batka. In njegovega hoda.

Laverda 750 na primer je imela mehansko sklopko, 1200 pa hidravlično. Je bila hidravlična mehkejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Moja bejba je dobila drug celinderček in s tem mehkejšo sklopko, čeprov morem rečt da mi že prej ni bla ravno trda. Zaenkrat se fajn obnese.

Primerjava z originalnim

post-4351-1243790022_thumb.jpg

Na motorju

post-4351-1243790009_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bejba je dobila drug celinderček in s tem mehkejšo sklopko, čeprov morem rečt da mi že prej ni bla ravno trda. Zaenkrat se fajn obnese.

kje in kolk še povej ;)

pa to povej..kdaj ti sklopka prime? na sredini hoda ročke al bolj pri koncu?

si že kej menjal razen tega cilindra kar se sklopke tiče?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polna cena celindra je 150eur, vendar ima ta proizvajalec (MPL) tudi licitacijo ne ebayu in ga lahko dobiš ceneje, jst sem dal 100eur s poštnino vred iz Nemčije.

Link do licitacije, upam da bo delal

Drugače pa če kdo potrebuje so se na enem forumu zmenili da ga dobijo za 90 funtov, sam ne vem al je to s poštino vred ali brez. Bom kasneje prilepil link do teme, zdele mi bo zmankal baterije :D

Menjal nisem prej nič, razen tistega tesnila pri serijskem cilindru, ker mi je enkrat začelo puščat.

Je pa tko, malo zmehča sklopko, pa mogoče malenkost bolj gladko prestavlja, ampak to je lahko psihološki občutek zaradi mehkobe.

Zagrabi mi sklopka nekje na sredi, oziroma če spušam sklopko spusti bol proti koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!