Skoči na vsebino

Motoristi za otroke 2009


ixs

Priporočene objave

Tudi letos zbiramo igrače za otroke s posebnimi potrebami, ter tiste iz socialno ogroženihz družin. Povezali smo se s šolami za otroke s posebnimi potrebami, s centri za socialno delo, ter z varnimi hišami. Igrače bodo ponovno šle v prave roke.

Igrače zbiamo že sedaj v okviru moto kluba Gremium MC, naprošamo pa posameznike in moto klube, ki bi želeli sodelovati da na svojih področjih poberejo igrače in nam jih dostavijo na zaključek akcije SUMMER PARTY 2009 ki bo od 5.6 do 7.6.2009

V kolikor bi radi igrače predali že sedaj mi pošljite email na gremium777@gmail.com in se bomo dobili za osebni prevzem pri vas ali kje drugje!

Zbiramo pa od učnih pripomočkov(ravnila, šestila, kalkulatorji, starejši a delujoči računalniki,..) pa do plišastih igrač, koles, rolerjev,...

Hvala za nesebično pomoč že vnašprej tistim, ki se bodo odzvali na akcijo MOTORISTI ZA OTROKE in lahko vas nato tudi povabimo, da se nam pridružite ko bomo igrače predali.

Utrinek ste lahko videli tudi na MOTOSVETU saj je bil z nami na predaji igrač v OŠ Litija - oddelek za otroke s posebnimi potrebami. Če bi želeli biti "zbirno mesto" na vašem področju bomo le tega zelo veseli, saj bomo v kratkem zadevo reklamirali tudi po radiju, revijah, foriumih in podobno in potrebujemo, kontakte ki bi pobirali igrače ali zbirali in hranili(do začetka junija) iz vseh področij Slovenije!

Denarja ne zbiramo!!!!!!!!!! Razlog je predvsem v tem, da nas bi tako lahko hitro kdo obdolžil da smo kaj vzeli in podobno! Na takšen način pa so pomisleki odveč!

Za otroke in pika!!

Lep pozdrav

GREMIUM MC SLOVENIA

www.gremium-si.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes stopim v akcijo. :)

Glede prevoza se bova pa, ali midva, ali pač z Ivejem, zmenila. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra stvar! če se bo kaj transportiralo iz MB konca, bom zagotovo našla kaj za zraven :whistle: Tamala itak ne rabi celo goro igrač :whistle:

Naši so iz MAribora tako da če kej pripraviš mi lahko javiš na gremium777@gmail.com in še svojo telefonsko pa napotim koga da se dogovorite za prevzem v toti štojerski prestolnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bodo še prilike....če bo kdo hodu proti litiji me lahko pokliče, še prej se najavi po mailu da mu dam številko, ali pa 5. do 7.6.2009 itaq fešta katere se ne sme zamuditi in se pripelje dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fenomenalno!!!

se bom potrudu, pa še mal familijo pa frende uprašu.

LP,H

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani me je ravno zbiranje igrač prepričalo. da sem se kljub malo slabšemu vremenu udeležil vašega zbora. Ni mi bilo žal, saj sem, poleg sodelovanja v humanitarni akciji, bil deležen okusnega odojka :naughty: :naughty: :naughty: in super družbe :worship::worship:

Če potrebujete zbirno mesto v Škofji Loki, z veseljem ponudim svoje usluge. Imam tudi kombi in sem pripravljen, seveda brezplačno, pripeljati igrače iz kateregakoli konca Slo.

Kontakt na spethruska@gmail.com ali tel.: 041/610-750

Popravljeno . Popravil Gespann
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani me je ravno zbiranje igrač prepričalo. da sem se kljub malo slabšemu vremenu udeležil vašega zbora. Ni mi bilo žal, saj sem, poleg sodelovanja v humanitarni akciji, bil deležen okusnega odojka :naughty: :naughty: :naughty: in super družbe :worship::worship:

Če potrebujete zbirno mesto v Škofji Loki, z veseljem ponudim svoje usluge. Imam tudi kombi in sem pripravljen, seveda brezplačno, pripeljati igrače iz kateregakoli konca Slo.

Kontakt na spethruska@gmail.com ali tel.: 041/610-750

Na gorenjskem imamo sicer eno ekipo ampak vsaka pomoč pride prav! Hvala že vnaprej in smo na vezi če bo kaj takšnega! vsekakor tudi letos dobrodošel na zboru - se bomo potrudili da bo morda še več dogajanja in dobre volje. NA zboru pa me poišči pa dobiš še za en pir od mene(matej).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbrali smo že cca 8 velikih škatel igrač!!!! Določeni klubi so se tudi že ozvali in v svoji okolici priočeli zbirati igrače!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skiro?

super, zdej vem kam ga lahk dam

ej jimi, bi se zmenl da en pobere to

Ni problema poklic,pa dvignem robo.040-666-067

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pr meni bi se našlo kakšno kolo pa tudi igrače! A je možnost da kdo to pobere kje v bližini Nove Gorice, da nardimo eno akcijo!

Seveda so to rabljene igrače!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pr meni bi se našlo kakšno kolo pa tudi igrače! A je možnost da kdo to pobere kje v bližini Nove Gorice, da nardimo eno akcijo!

Seveda so to rabljene igrače!!

Če ne bo šlo jih pa v Hruševlje pripelji v soboto 6.6.Tam bo tudi zbirno mesto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sem prepozen sam vseeno. Če kdo ve za kakšno podobno akcijo zbiranja igrač naj pove, mi je sestrična prepozno prinesla 3 velike vreče igrač, vse oprano in očiščeno. Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
post-11838-1245699749_thumb.jpg

No pa so prišle igrače v prave roke,kljub pomislekom. :worship:

Bravo fantje, dobr ste spelal :worship: ...

upam, da so moje igrače in ostale stvari prov pršle... drugo leto sem spet zraven, če boste organiziral... res pohvalno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem če še prav pride imamo enga plišastega peska ki bo romal v koš- dobili za RD samo sedaj se pa prah na njem nabira in ka sprehajamo iz kota v kot

Če se ga da kam poslati mi na pm pošlite naslov. Pošiljam na svoje stroške

Če pa se ga da oddati kje v lj pa nek kontakt

LP

Popravljeno . Popravil cirkusdirektor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!