Skoči na vsebino

Rally po Srbiji


vdusan

Priporočene objave

Prvi moto raly po Srbiji

MK Novo mesto ca 30 oseb, smo že prijavljeni in štartnina plačana.Odrinemo v sredo zjutraj in se vračamo v ponedeljek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne bo, ker je mal prebliz pa se mi do tam še motor ne ogreje. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne bo, ker je mal prebliz pa se mi do tam še motor ne ogreje. :evilgrin:

Po vsej verjetnosti je tega Triumpha Škot skonstruiral, pa ni predvidel termostata zato imaš problem z segrevanjem mašine!!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti je tega Triumpha Škot skonstruiral, pa ni predvidel termostata zato imaš problem z segrevanjem mašine!!! :headbang: :headbang:

HAHAHA. Takrat enkrta se vračam z Makedonije. Verjetno se bomo srečal kje v Beogradu, če greste šele v ponedeljek domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHA. Takrat enkrta se vračam z Makedonije. Verjetno se bomo srečal kje v Beogradu, če greste šele v ponedeljek domov.

Točno tako v nedeljo ob 18,00 se konča Raly pred Narodnim muzejem v BG je cil, nato Slo. fešta spanje in zjutraj v ponedeljek ob ca 9,00 odrinemo iz Beograda.Dva dni delam(torek sereda) potem me čaka spet ca 2K kil vožnje z motorjem(vozim fotografa) na dirki Po Sloveniji. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Noben ni nič napisal kako je blo. Menda so pa v Nišu ukradl GPS.

Bilo je seveda super. Menda pa je bil GPS le snet s strani udeleženca (bal se je, da ga bo nekdo ukradel) in zjutraj vrnjen žalostnemu lastniku, ali pa je to vse bla,bla,bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je seveda super. Menda pa je bil GPS le snet s strani udeleženca (bal se je, da ga bo nekdo ukradel) in zjutraj vrnjen žalostnemu lastniku, ali pa je to vse bla,bla,bla

Verjamem da je blo super. Tud mi smo se mel super. To o GPS pa sem zvedel v Vojvodini, seveda od vojvodincev, še isti večer, ko naj bi ga "ukradli".

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!