Skoči na vsebino

Moto zbor v Kamnolomu Hruševje / Postojna


ixs

Priporočene objave

full vetrovno,dežja pa ne bo najbrž je bl sončkastu

. ehm sej je nonstop nek težilo to vreme.

zbor, u kamnolom sm šu prvič odkadar majo tam zabavo gremiumi, in ne več No Name Ridersi, se mi zdi, de je blo zelo švoh obiskano. dobra stran tega je bla, de si pivo dobu takoj. nek dogodek, pa IMHO to ni bil.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej blu švoh.....sam pir se je prehitr grel pa ga je blu treba kr hitr ruknt..

neki fotk je nalovdanih u galerji2 na strani štiri klikni tukile

Če to ni blo švoh pol ne vem kaj je švoh, očitno so bikeri ratal iz cukra pa se prestrašil vremenskih napovedi. Fantom svaka čast so se potrudili. Pa pir je teknil tudi na krožni vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship::worship: super blo se noro imel vsaka čast fantje pive blo hrane blo vreme zajebavalo BILO PA 99% BIKERJEV zelo malo pešadije

to je pravi moto zbor in to je MOTOZBOR v Hruševju bil bravo GREMIUM :worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se mela noro fino vse 4 dni. Fantje ste pa itak the best :worship:

kolk mal eni rabjo. . . .

:worship::worship::worship: super blo se noro imel vsaka čast fantje pive blo hrane blo vreme zajebavalo BILO PA 99% BIKERJEV zelo malo pešadije

to je pravi moto zbor in to je MOTOZBOR v Hruševju bil bravo GREMIUM :worship::worship::worship::worship::worship::worship:

ultra pravi motozbor ja. z autom si šu lahk čez kapijo. res hardkor zbor. bajkerjev jes jes 200% ne 99. u avtih. . mmmm zbor ja ja. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem ,pa tut če moram po toči vozit ... B)

Redukcija teže ne obstaja več, al ka?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se mela noro fino vse 4 dni. Fantje ste pa itak the best :worship:

Zadovoljena torej? No, fino fajn... :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sve je to uzalud :)

Jaz tud tak pravim.....živela jufka pri Đabiriju....mater je pasala.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot organizator bi si želel lepše vreme in več obiska motoristov, pa vendar mi je prav vseeno ali prijatelji in znanci pridejo z motorji, avti, kombiji, helikopterji ali celo vlakom, busom,..

lepo je na zboru videti kolone motorjev in raznoraznih predelav ampak če ga vreme res serje je vseeno bolje da se folk pripelje z avti kot da sploh ne pride! vsi tisti avtomobili, ki so bili parkirani na zboru so bili pa večinoma od tistih, ki so na zboru delali teden dni in je nekako težko da material, orodje in obleke pripelješ s seboj kar na motorju.

Obisk je bil ekvivalenten z vremenom, izkupiček z recesijo, menim pa da dobre volje ni primanjkovalo! Bilo je zadosti prostora v šotoru, petkovi in sobotni bendi so dali vse od sebe in prepričan sem da jih večina ni bila razočarana. Prav tako menim da je cenovna in kvalitetna ponudba hrane in pijače bila brezhibna in na nivoju. Camping je bil velik in prostran, tudi v senci se je dobilo mesto ha ha!

Uspešen je bil tudi zaključek akcije Motoristi za otroke s katero smo s pomočjo moto klubov, motoristov, bikerjev in civilistov..nabrali precej igrač in učne opreme(tukaj se recesija ni poznala) in le to bomo predali v prave roke in osrečili ogromno otrok!

Hvala za obisk, druženje, zabavo, skupinsko vožnjo(če ste bili na panoramski), za igrače in dobro voljo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se prav fletno imeli:) Res, da sem prišel s kombijem, ampak kup otrok in igrač pač ne gre na motor hehe.

Malo sem pogrešal odojka, ampak ga je krmenatlc odlično zamenjal :naughty: :naughty: Še največ zabave je bilo, ko so otroci odpirali srečke.

Čestitke organizatorjem za brezhibno organizacijo :worship: sigurno se še vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot organizator bi si želel lepše vreme in več obiska motoristov, pa vendar mi je prav vseeno ali prijatelji in znanci pridejo z motorji, avti, kombiji, helikopterji ali celo vlakom, busom,..

lepo je na zboru videti kolone motorjev in raznoraznih predelav ampak če ga vreme res serje je vseeno bolje da se folk pripelje z avti kot da sploh ne pride! vsi tisti avtomobili, ki so bili parkirani na zboru so bili pa večinoma od tistih, ki so na zboru delali teden dni in je nekako težko da material, orodje in obleke pripelješ s seboj kar na motorju.

Obisk je bil ekvivalenten z vremenom, izkupiček z recesijo, menim pa da dobre volje ni primanjkovalo! Bilo je zadosti prostora v šotoru, petkovi in sobotni bendi so dali vse od sebe in prepričan sem da jih večina ni bila razočarana. Prav tako menim da je cenovna in kvalitetna ponudba hrane in pijače bila brezhibna in na nivoju. Camping je bil velik in prostran, tudi v senci se je dobilo mesto ha ha!

Uspešen je bil tudi zaključek akcije Motoristi za otroke s katero smo s pomočjo moto klubov, motoristov, bikerjev in civilistov..nabrali precej igrač in učne opreme(tukaj se recesija ni poznala) in le to bomo predali v prave roke in osrečili ogromno otrok!

Hvala za obisk, druženje, zabavo, skupinsko vožnjo(če ste bili na panoramski), za igrače in dobro voljo!

Užival,prišli z motorji,pa mokri smo bli,pa nč hudga.Pohvala vsem udeleženim gostiteljem. :worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!