Skoči na vsebino

Samo vprasam -- policaji na domu


badfreek

Priporočene objave

Vceraj sta se na mojem domu oglasila dva gospoda v uniformah. Ker me ni bilo doma izvem to preko telefona in cist popizdim. Ko vprasam zakaj me isceta, mi nekdo od domacih odgovori, da zelita preverit registracijo na mojem motorju??? Halo! Se enkrat popizdim! Pravita, da zaradi prehitre voznje nekje v Laskem. Pa kaj kurac me pol preverjata, ce vesta da sem bil jaz?

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac nisi bil ti in konc debate...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jest ... nemogoce ... bil takrat v Afriki ... streljal plisnotke ... pol pa hranil pingvine na Antarktiki ... moral biti nekdo drug ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam, da sem se zameril nekomu od domacih policajev in me skusajo na vse nacine zjebat. Slike, sem skoraj preprican, nimajo. Saj bi mi v nasprotnem primeru z veseljem poslali kazen.

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si delal kakšne bedarije po domacem kraju? Sigurno nimajo fotke ,takrat ko pridejo na dom te hocejo le malo prestrašit!

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal jim še ti zagrozi s kakšnim odvetnikom ipd. boš imel kr hiter mir

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...al pa mal jim looney in voodoo omeni....mogoce mogoce.....

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi slucajno nasedel. Ko sem imaja jaz bližnje srecanje z enim pijanim modelom, pa mi je špegu odbil, je spizdil. So ga šli domov iskat, pa ga baje ni bilo. Tip je pa namrec full velika živina v tisti vasi, kjer sva se "srecala". ker ga niso dobili, mu niso mogli nic dokazati.

Reci, da ti takrat nisi bil tam in fertik, dokazati ti nic ne morejo.

Nedaj se badfreek.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NISI BIL TI!!! CE SO PRISLI DOMOV POL NIMAJO NIC RAZEN MOGOCE KAKO PRIJAVO AMPAK BREZ DOKAZOV!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PAzi finto!

So prisli pa rekli, ce sem morda jaz vozil nekje tam pri Laskem 88 km/h omejitev je bila pa 50 km/h? Gledam, se cudim in pravim, da se ne spomnim, glumim sljivo! Pa mi zacneta neke zakone brat in s kaznijo 45k SIT zagrozita - se vedno glumim sljivo! Pa si jaz potem tisto depeso malo bolj natancno preberem pa popizdim - sploh ni bila moja registracija, se je razlikovala v eni jebeni crki.

Oprostite, da smo vas motili. Lahko noc.

JAz pa se vprasujem, kako so dobili moje ime preko druge registracije?

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si iz Laškega al okolice? Verjetno so preverili vse lastnike takih modelov motorja v okolici kot ga imaš ti! Sam ne vem zakaj ,ce imajo registrsko!

LP

Alfonso

Edited by - alfonso on 31/07/2001 09:02:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res cudno!!!

Razen tvojega imena nimajo nic, ime so pa najbrs dobili v imeniku.

Res mi ne gre v glavo zakvaj k tebi,z napacno registrsko številko.

ZOhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A si iz Laškega al okolice? Verjetno so preverili vse lastnike takih modelov motorja v okolici kot ga imaš ti! Sam ne vem zakaj ,ce imajo registrsko!

LP

Alfonso

Edited by - alfonso on 31/07/2001 09:02:21

Ne, ne sploh nisem z Laskega - mam pa Lasko rad!

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vceraj sta se na mojem domu oglasila dva gospoda v uniformah. Ker me ni bilo doma izvem to preko telefona in cist popizdim. Ko vprasam zakaj me isceta, mi nekdo od domacih odgovori, da zelita preverit registracijo na mojem motorju??? Halo! Se enkrat popizdim! Pravita, da zaradi prehitre voznje nekje v Laskem. Pa kaj kurac me pol preverjata, ce vesta da sem bil jaz?

badfreek

rock till you drop

he he gospoda v modrem sta pac prišla preverit, ce niso slucajno naredili napake pri tablici. "tiskarski" škrat.

Saj vsi vemo kako to pri nas gre. Probat ni greh! In tako sta prišla probat, ce bi ti priznal, da si bil tedaj v Laškem z motorjem, pa si lahko sam naprej misliš kako in kaj.

Je pa to šola za vse na ostale, ce se nam bo pripetilo kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!