Skoči na vsebino

nakup motocross motorja


tunned

Priporočene objave

Rad bi kupil en motocross motor nad 400ccm do 4500 evrov. Katere znamke so dobre in kako je z vzdrževanjem, ker tega se najbolj bojim, nimam nobenih izkušenj z šraufanjem- pri katerem je najmanj dela in skrbi ? :rolleyes: . Najbolj se zanimam za KTM ali Honda.

Lahko tudi date linke od kašnih dobrih oglasov za ta motor

Hvala lepa za odgovore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi kupil en motocross motor nad 400ccm do 4500 evrov. Katere znamke so dobre in kako je z vzdrževanjem, ker tega se najbolj bojim, nimam nobenih izkušenj z šraufanjem- pri katerem je najmanj dela in skrbi ? :rolleyes: . Najbolj se zanimam za KTM ali Honda.

Lahko tudi date linke od kašnih dobrih oglasov za ta motor

Hvala lepa za odgovore :D

Poglej tkole je. Če nisi ravno pri denarju in za šraufanje raje ne kpuj KTM-ja. Motori so sicer dobri...ampak zahtevajo le nekaj znanja. Za začetek se raje odloči za kako yamaho ali hondo, predvsem zaradi rezervnih delov.

lp, Kiki 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej tkole je. Če nisi ravno pri denarju in za šraufanje raje ne kpuj KTM-ja. Motori so sicer dobri...ampak zahtevajo le nekaj znanja. Za začetek se raje odloči za kako yamaho ali hondo, predvsem zaradi rezervnih delov.

lp, Kiki 

če ne veš se ne oglašaj. ;) Preverjeno za ktm prej ali pa vsaj enako hitro dobim vse dele kot za japonca.

Pa vsak kros motor je treba šraufat in redno vzdrževat.

Fajn je čim novejši, jaz bi izbiral med ktm in yamaho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej tkole je. Če nisi ravno pri denarju in za šraufanje raje ne kpuj KTM-ja. Motori so sicer dobri...ampak zahtevajo le nekaj znanja. Za začetek se raje odloči za kako yamaho ali hondo, predvsem zaradi rezervnih delov.

lp, Kiki

Z rezervnimi deli pri KTM-u sploh ni problema.

Drgač pa mogoče kkšna podobna tema že obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

tale se mi zdi dost dobr (/_MOTO/ad.asp?ID=2794657) . Sam je pa kr mrcina, pa še FMF auspuh ma :naughty: . Sevede izgled ne pove vse, tko da bi se prej poizvedu kondiciji motorja

Hvala za mnenja

Popravljeno . Popravil tunned
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ma kr neki sploh link ne dela- za Avtonet. Tak je oglas:

KTM 450 isxf

Letnik: 2008

Starost: rabljeno

1.registracija: 2008

Tehnični pregled: 1/

Prevoženi km:

Motor: 449 ccm, 60 KM, 1 valjni, 4 taktni,

Moč motorja: 45 kW / 61 KM

Menjalnik: ročni menjalnik

Kategorija: Enduro

Barva: oranžna

Oprema in ostali podatki:

Motor je v brezhibnem stanju(kot nov).

Motor ima nov fmf megabomb titanov izpuh.

Je redno servisiran pri uradnem Ktm serviserju.

Pripravljen za vožnjo.Vreden ogleda.

Popravljeno . Popravil tunned
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale se mi zdi dost dobr (/_MOTO/ad.asp?ID=2794657) . Sam je pa kr mrcina, pa še FMF auspuh ma :naughty: . Sevede izgled ne pove vse, tko da bi se prej poizvedu kondiciji motorja

Hvala za mnenja

Zgleda kr dost dobr ohranjen tko, da bo najboljš če greš pogledat pa boš vidu ka je na stvari. Pa dobr preglej vse vitalne dele, če je pa mogoče kje popraskan po plastikah se pa ne serkirat ker padci so pač sestavni del tega športa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest prodam KTM 520 EXC 2002. Ma redno delane servise in je lepo ohranjen. Cena nekaj pod 3000€. Prodam zaradi nakupa malo bolj švoh motorja. Ker mam 15 let pa sm ugotovil de je to kr mau brutalno zame. Če si zainteresiran pošlji PM.

LP Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Vidim de je hudo, če je preveč podobnih tem, zato bom kr sm napisu :D

Tudi jaz razmišljam o nakupu cross motorja ... Denarja mam nekje 3500€ s čimer bi si moral kupiti tudi opremo. Do sedaj nisem imel motorja (razen 4-ke ... če to sploh je motor :D). Živim bol v "rovtah" in bi se najdu kak travnik ki bi ga žih mal preuredil, zram pa mam še kr dost makadam-gozdnh poti. Ko sem bral druge komentarje sem zasledil da s 4- taktnimi krosi ni nč velik manj dela ko z 2- taktnimi... mal me je strah de nou preveč šraufanja in menjavanja ( mogoč bi blo pa tud fajn... bi se kej nauču ko sm glih s strojne :P)

Razmišljam o čem podobnem kot je yz250f ... Bi blo to za 1. motor vredi? (drgač sm se pelu že z xt600 pa parimi drugimi motorji .... )

Aja pa nism glih najlažji mam ene 85 kil :P Vprašu bi še kolko pridejo prnbližn stroški vzdrževanja na sezono če se neki srednega rekreativno voziš.

Najlepša hvala za trud! :D

Popravljeno . Popravil Raycon125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am gdo je reku d sm jz reku d se deli z KTM-ja težko dobijo? Jz sm mislu na ceno rezervnih delov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ti pa predlagam, da se prej malo pozanimaš in ne govoriš takih blesarij. Daj za hec malo povprašaj pri pooblaščenih serviserjih za dele,ki ji jih je potrebno menjati na sezono....primerjaj pa boš videl če boš še vedno tako prepričan  :whistle: Pa ne me narobe zastop da imam kar koli proti KTM-ju! Sicer sem sam zelo velik privrženec te znamke ampak nekje so realne meje...in to ti govorim, ker se dobro poznam z Brzinom (tekmuje v 125) in ne govorim v 3 dni....povprašaj tudi malo Tadiča, če boš imel priložnost :trance_33_sleep: . Sicer pa KTM-ji so znani kot pojem off-road motociklov in še 1x poudarjam, da ne govorim da so slabi in me napadate po forumu čez 10 strani...

Lp, Kiki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav, potem pa trdi svoje. A si slučajno pretehtal kok si vložil v enega oz. drugega in kolko si se z kirim prevozil? Primerjaš pa sedaj 2T in 4T. A so 4T cenejši? Premisli malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je že povsem druga debata.

Ponavljam, deli za ktm stanejo nekje enako kot za japanarje, kakšne plastike pa so še cenejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kai je druga debata? a to kok si zapravil za generalni servis 1-ga in 2-gega? Ei pa človek, če so ti na (kros) motorju najpomembnejše plastike oz. jih tako izpostavljaš verjetno nimaš veliko opravka z kros motorji. se morda motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajta raje pubecu pomagat kot pa da se tu drkata v glavo!

Rešta to prek PM-jev pa pol tu sam napišta kaj sta se dogovorila...

Jaz ti pa kot lajik za kroske svetujem da vzemi to kar ti je všeč... Šimfajo eni ene drugi druge... Res pa je da sem slišal največ ktitik na račun KTM-a. Tudi Honde 450 bi naj imele težae z menjalniki, Tako da nekak najmanj slabih stavri sem slišal o Yamahah. Moj frend ki je na državnem vozil sprva z KTMom, potem pa z Yamahao, je tudi bil bil zadovoljen z njo. Sam sem imel možnost primerjat KTM 450sxc l:2005 in Yamaha yz450 l:2004, sem dobil občutek da ga Yamaha bol gre, res pa je da je mela gor Akrapota, in mogoče tudi kako razliko v prenosih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No res de je tule velik postov sam ni glih kej dost uporabnega... :P

Kak je pa kej z močjo? a je 4taktni 250ccm velik švohnej ko 450?

Pa kak je kej s težo oz vodljivostjo 450 napram 250? No ka kej priporočate za začetnika... če se vam da pisat :D

Jst razmišlam o yz250f al pa o cr450f...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moč je več kot očitna med 250 ter 450. Vodljivost je pa pri 250 po zaslugi manjše teže boljša. Čudno se mi zdi da izbiraš med 250yamaho in 450 hondo. Nebi rekel hondo-250,hondo-450 ampak kr neki še znamke pa to pa uno. Pravjo da je za po terenu če motor res obvladaš več kot dovolj 450 nič več če si pa amater al pa mau bl resn je pa dovolj 250.

Popravljeno . Popravil dolsina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No res de je tule velik postov sam ni glih kej dost uporabnega... :P

Kak je pa kej z močjo? a je 4taktni 250ccm velik švohnej ko 450?

Pa kak je kej s težo oz vodljivostjo 450 napram 250? No ka kej priporočate za začetnika... če se vam da pisat :D

Jst razmišlam o yz250f al pa o cr450f...

Kupi raje 450, saj ti bo 250 verjetno hitro premalo(po občutku, hitrejši bi bil verjetno res z 250), vendar predvidevam, da ne želiš postati profi-offroader, ampak kupuješ motor za "zabavo" "rekreacijo", tako da bo 450 po moje boljša izbira, je bolj zabavna; bolj pometa, vleče na zadnjo, "vrti v prazno"; sam sem pred kratkim prodal exc 450 in če bi še oz če še bom kdaj kupoval hard enduro bom kupil 530 ter še skrajšal prenose.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!