Skoči na vsebino

Enduro za offroad/gozdne poti


kenny93

Priporočene objave

Lep pozdrav

Odločil sem se za nakup enduro motorja, ki bi ga uporabljal za vožnjo po gozdnih poteh. Kros me ne zanima, ker je preveč dela z njimi ter zato, ker bi se peljal na kakšno daljšo turo.Hočem se pa vozit, ne noret !!! Kupiti nameravam kaj starejšega ('90-'96), tja do 1200€. Hočem pa nekaj takega, da je vzdržljivo.

Glede moči nimam pojma - imam apn, sem pa že kar nekaj prevozil z 125 krosom. Gledal sem yamaho XT, suzuki DR ter kawasaki KLR.

Kaj predlagate ???

Sem pa dobil eno ponudbo - kawasaki klx650, '93 letnik, nove gume ter zavore, pa solidno ohranjen (sošolcev prijatelj). Se tole splača ali je to malo premočno za 16 letnika ??? Imam pa nekaj pameti v glavi, pa nimam skoz gasa do "fula".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Odločil sem se za nakup enduro motorja, ki bi ga uporabljal za vožnjo po gozdnih poteh. Kros me ne zanima, ker je preveč dela z njimi ter zato, ker bi se peljal na kakšno daljšo turo.Hočem se pa vozit, ne noret !!! Kupiti nameravam kaj starejšega ('90-'96), tja do 1200€. Hočem pa nekaj takega, da je vzdržljivo.

Glede moči nimam pojma - imam apn, sem pa že kar nekaj prevozil z 125 krosom. Gledal sem yamaho XT, suzuki DR ter kawasaki KLR.

Kaj predlagate ???

Sem pa dobil eno ponudbo - kawasaki klx650, '93 letnik, nove gume ter zavore, pa solidno ohranjen (sošolcev prijatelj). Se tole splača ali je to malo premočno za 16 letnika ??? Imam pa nekaj pameti v glavi, pa nimam skoz gasa do "fula".

Klx 650 bi bil verjetno najboljša izbira, za teren sicer bolj tako(bolj makedam in soft gozdne poti) in super za po cesti, minimalno vzdrževanje, zelo vzdržljiva mašina in res fajn za pelat(nisem ga imel, sem ga pa vozil). Edino mirno se ne boš peljal, saj še glede na leta nimaš te kategorije, no pa saj nas je veliko ni imelo. Se pač ta čas voziš po cestah, ki jih poznaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od starih endur je xt gotovo najboljša izbira...trpežen motor, ki rabi malo vzdrževanja. pa še to je zelo poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!